Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 3 veresegyházi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház - vélemények, kritkikák

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük a szálloda tulajdonosának, a közvetlen szeretett teljes fogadtatást. A személyzet kedvességét. Ragyogóan tiszta szoba és rend fogadott minket.
Az ételek kiválóak. A kiszolgálás kifogástalan volt.
Biztos, hogy még többször fogunk itt pihenni.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk a szállodát.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015-ben jártunk itt először férjemmel és két felnőtt gyermekünkkel. Már a szálloda udvarába érve tudtuk hogy itt jól fogjuk érezni magunkat. A szálloda apartmanjában foglaltunk szállást és belépve az apartmanba, ámultunk a gyönyörűen berendezett szálláson. Ragyogó tisztaság, rend fogadott minket.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
Ár/érték arányban nèztem, figyelembe vettem a szolgáltatásokat illetve a hely stílusát. Értékeléseket is figyelembe véve esett a választásunk a Libra Hotelre. A konyha pedig kiemelkedően jó, mindenkinek ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2016. március 3.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a pontozást! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Nagyon jó hely, kedves kiszolgálás. Lesték minden kivánságunk
1 éjszakára mentünk, este-reggel használhattunk mindent. Finom ételek vannak,
Annyit jegyeznék meg, hogy az ágynemű illata kissé fertőtlenitő illatú volt,
Masszirozás is nagyon finom volt. de amugy tökéletes hétvégét töltöttünk el
Sajna a medvepark az eső miatt elmaradt de remélem potoljuk

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Ami tetszett: nagyon kedves kiszolgálás, kedves személyzett. aranyos masszőr.
igazából lesték a kivánságunkat.
ami zavaró volt az az ágynemű illata, kicsit másabb fehérítő vagy öbliő jobb lenne.
de egésszében nagyon nagyon jól éreztűk magunkat.
Nagyon szépen köszönjük
Roli és Kriszti
Válasz az értékelésre - 2016. január 14.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a pontozást, valamint az elismerő szavakat örülünk, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk! Igyekszünk javítani a negatív tapasztalataikon!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a szállodában. A tisztaság kiváló volt, kifogástalanul tiszta volt a szoba és a wellness részleg. A személyzet kedves és nagyon udvarias volt, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.
Válasz az értékelésre - 2016. január 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pontozást, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Várjuk szeretettel a jövőben is!

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 22.
Nagyon szuper volt mind a személyzet, mind a légkör mind az étterem és mind a szoba. Annyi megjegyzésem van, hogy aki egy éjszakás pihenés választja csak az érkezés napján tudja használni a wellness részleget, mivel az 10től mit, élveztük volna ha még indulás előtt egy kis időt eltöltöttünk volna.
Köszönjük a vendéglátós!Szuperül éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2015. december 22.
Kedves Vendégeink!
Szívből köszönjük a kedves szavakat és a remek értékelést!
Térjenek be hozzánk a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 14.
A személyzet nagyon kedves volt, tetszett a vendégekhez való hozzáállásuk.
A szoba kényelmes és hangulatos volt és a wellness részlegben is jól éreztük magunkat. Finomak voltak az ételek is.
A város is hangulatos volt, tetszett, hogy a hotel a központban van.
Mindent összevetve egy kellemes hétvégét töltöttünk itt a párommal.
Válasz az értékelésre - 2015. december 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Köszönjük a pontozást valamint a kedves szavakat!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
Párommal nászutunk helyszínéül választottuk ezt a remek helyet. Ideális hely pár nap pihenésre, kellemes Wellness-részleggel, kedvezményekkel, kényelmes szobákban. Egyetlen apróság a fűtés mérsékelt hatékonysága volt, de a kényelemérzetünket cseppet sem befolyásolta. Az étteremben kedvezményesen tudtunk bőségesen étkezni, a svédasztalos reggeli a csomag része volt, míg ebédet/vacsorát az étlapról választottunk.
Válasz az értékelésre - 2015. december 2.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a dicsérő szavakat és a szép pontozást!
Örülünk,ha jól érezték magukat, legyenek vendégeink a jövőben is!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16.
Ajánlom mindenkinek rövidebb vagy hosszabb időtartamra egyaránt.Az év bármely szakában tökéletes.A személyzet kiváló!
Köszönjük :)

Üdvözlettel Viki & Laci
Válasz az értékelésre - 2015. november 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pontozást, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Várjuk szeretettel a jövőben is!

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 18.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.598 - 19.923,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 20.150,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.02-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel és filmvetítéssel, veresegyházi Medvefarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Veresegyház környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

VeresegyházX