Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül
17. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház - vélemények, kritkikák

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Két éjszakát töltöttünk itt, jól éreztük magunkat. Minden szolgáltatást megkaptunk, ami a választott csomagban volt, a személyzet figyelmes volt. Mi a tulajdonossal találkoztunk, amikor bejelentkeztünk, nagyon segítőkész volt, személyes tanácsot is adott. Az éttermet más üzemelteti, de ott is nagyon szívélyesek voltak.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük a szálloda tulajdonosának, a közvetlen szeretett teljes fogadtatást. A személyzet kedvességét. Ragyogóan tiszta szoba és rend fogadott minket.
Az ételek kiválóak. A kiszolgálás kifogástalan volt.
Biztos, hogy még többször fogunk itt pihenni.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk a szállodát.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015-ben jártunk itt először férjemmel és két felnőtt gyermekünkkel. Már a szálloda udvarába érve tudtuk hogy itt jól fogjuk érezni magunkat. A szálloda apartmanjában foglaltunk szállást és belépve az apartmanba, ámultunk a gyönyörűen berendezett szálláson. Ragyogó tisztaság, rend fogadott minket.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
Ár/érték arányban nèztem, figyelembe vettem a szolgáltatásokat illetve a hely stílusát. Értékeléseket is figyelembe véve esett a választásunk a Libra Hotelre. A konyha pedig kiemelkedően jó, mindenkinek ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2016. március 3.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a pontozást! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Nagyon jó hely, kedves kiszolgálás. Lesték minden kivánságunk
1 éjszakára mentünk, este-reggel használhattunk mindent. Finom ételek vannak,
Annyit jegyeznék meg, hogy az ágynemű illata kissé fertőtlenitő illatú volt,
Masszirozás is nagyon finom volt. de amugy tökéletes hétvégét töltöttünk el
Sajna a medvepark az eső miatt elmaradt de remélem potoljuk

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Ami tetszett: nagyon kedves kiszolgálás, kedves személyzett. aranyos masszőr.
igazából lesték a kivánságunkat.
ami zavaró volt az az ágynemű illata, kicsit másabb fehérítő vagy öbliő jobb lenne.
de egésszében nagyon nagyon jól éreztűk magunkat.
Nagyon szépen köszönjük
Roli és Kriszti
Válasz az értékelésre - 2016. január 14.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a pontozást, valamint az elismerő szavakat örülünk, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk! Igyekszünk javítani a negatív tapasztalataikon!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a szállodában. A tisztaság kiváló volt, kifogástalanul tiszta volt a szoba és a wellness részleg. A személyzet kedves és nagyon udvarias volt, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.
Válasz az értékelésre - 2016. január 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pontozást, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Várjuk szeretettel a jövőben is!

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 22.
Nagyon szuper volt mind a személyzet, mind a légkör mind az étterem és mind a szoba. Annyi megjegyzésem van, hogy aki egy éjszakás pihenés választja csak az érkezés napján tudja használni a wellness részleget, mivel az 10től mit, élveztük volna ha még indulás előtt egy kis időt eltöltöttünk volna.
Köszönjük a vendéglátós!Szuperül éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2015. december 22.
Kedves Vendégeink!
Szívből köszönjük a kedves szavakat és a remek értékelést!
Térjenek be hozzánk a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 14.
A személyzet nagyon kedves volt, tetszett a vendégekhez való hozzáállásuk.
A szoba kényelmes és hangulatos volt és a wellness részlegben is jól éreztük magunkat. Finomak voltak az ételek is.
A város is hangulatos volt, tetszett, hogy a hotel a központban van.
Mindent összevetve egy kellemes hétvégét töltöttünk itt a párommal.
Válasz az értékelésre - 2015. december 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Köszönjük a pontozást valamint a kedves szavakat!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
Párommal nászutunk helyszínéül választottuk ezt a remek helyet. Ideális hely pár nap pihenésre, kellemes Wellness-részleggel, kedvezményekkel, kényelmes szobákban. Egyetlen apróság a fűtés mérsékelt hatékonysága volt, de a kényelemérzetünket cseppet sem befolyásolta. Az étteremben kedvezményesen tudtunk bőségesen étkezni, a svédasztalos reggeli a csomag része volt, míg ebédet/vacsorát az étlapról választottunk.
Válasz az értékelésre - 2015. december 2.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a dicsérő szavakat és a szép pontozást!
Örülünk,ha jól érezték magukat, legyenek vendégeink a jövőben is!

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.01-ig
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.24-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.494 - 33.308,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.847,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 7.026 - 27.254,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.03.01. - 2022.09.20.
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, választható masszázzsal, ajándék pezsgővel, privát wellness használattal, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.01-ig

Szállodák Veresegyház környékén
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)
Három éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 3 éj)

VeresegyházX