Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül
7. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház - vélemények, kritkikák

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora is finomra sikerült. Köszönjük szépen a személyzetnek is a kellő hozzáállást
Válasz az értékelésre - 2018. január 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a maximális értékelést és a dicsérő szavakat.
Örülünk hogy elégedettek voltak velünk.
Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)
2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Nagyon ötletesnek találtuk,hogy a recepción társasjátékok találhatók! Gyönyörűen fel volt a Hotel és az étterem díszítve! A szobák tiszták és kényelmesek! A Wellness is kiváló. Az ételek ínycsiklandóak és bőségesek voltak! A koktélok is finomak! A privát Wellness nagyon jó ötlet! Ami talán egy picit negatívum,hogy a fürdőszobában nagyon pici a víznyomás illetve a hőfok is állandóan ingadozott a zuhanyzóban!
Válasz az értékelésre - 2017. december 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a dicsérő szavakat és a nagyszerű értékelést! Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is !
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk el Veresegyházán a Libra Hotelban. A szállás nagyon jó volt, szép tiszta, a személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. Az étterem kínálata is jó volt. A medvepark hatalmas élmény volt, mindenféleképpen érdemes megnézni.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára! Köszönjük a pontozást valamint a kedves szavakat!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
2017. júniusában töltöttünk itt egy éjszakát átutazóban. Motorral érkeztünk, ami a murvával felszórt parkolóban sajnos problémás, de a személyzet hamar segítségünkre sietett. A recepción lévő hölgy hihetetlen kedves és segítőkész volt, csupa mosollyal fogadott minket. Mivel a tervezettnél korábban érkeztünk, az apartmant épp akkor takarították, de minden külön kérés nélkül felajánlották, hogy átöltözhetünk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Kedves Libra szálloda. Nagyon köszönjük a két éjszakát nagyon jól éreztük magunkat máskor is vissza jövünk. A személyzet a étel jó volt. Mivel glutén és laktóz allergiám van ezért oda kell figyelnem mit eszek. De a szálloda étteremébe volt ilyen és finom volt. Kiváló volt minden.
Válasz az értékelésre - 2017. május 13.
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy elégedetten távoztak tőlünk!! Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A húsvéti ünnepeket töltöttük a szállodában.Kellemes környezet, modern berendezés, finom ételek,a wellnesz részleg privát használata is, a kuponrendszer elnyerte tetszésünket.
Válasz az értékelésre - 2017. április 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat! Örülünk, hogy elnyerte tetszésüket a szállodánk! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Konnyen megkozelitheto volt a hotel, erkezeskor rendkivul baratsagos fogadtatasban volt reszunk, mindent reszletesen elmondtak. A szoba szep es tiszta volt, az etelek izletesek, a kiszolgalas gyors. A csomagunk tartalmazott egy privat wellness hasznalatot is, nagyon romantikus volt az elore bekeszitett pezsgo es a rengeteg gyertya :) osszessegeben fantasztikusan ereztuk magunkat, mindennel elegedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2017. január 6.
Kedves Vendégünk!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakára mentünk és kihasználtuk a lehetőségeket, amikkel teljes mértékben elégedettek is vagyunk. A privát wellness nagyon kellemes, a főnökasszony segítőkész, a szépségápolási rész kollégái professzionálisak. Ár arány értékben nagyon megéri.
Válasz az értékelésre - 2016. november 3.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen az értékelést, valamint az elismerő szavakat örülünk, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk! Igyekszünk mindig a Vendégeink kedvébe járni és a legjobbat nyújtani.
Térjenek be hozzánk a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 30.
Fantasztikusan jó négy napot töltöttünk a szállodába,minden percét pozitívan éltük meg! A frissítő masszázs amit kuponnal vettünk igénybe,imádtuk!! Bármikor ha tehetjük,vissza térünk! Üdv.Szakács házaspár.
Válasz az értékelésre - 2016. október 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a maximális értékelését, igazán örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Két éjszakát töltöttünk itt, jól éreztük magunkat. Minden szolgáltatást megkaptunk, ami a választott csomagban volt, a személyzet figyelmes volt. Mi a tulajdonossal találkoztunk, amikor bejelentkeztünk, nagyon segítőkész volt, személyes tanácsot is adott. Az éttermet más üzemelteti, de ott is nagyon szívélyesek voltak.

Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, Medvepark belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
Érvényes: 2019.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
4 nap/3 éjszaka 21.165,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznótorral, szauna használattal, retro discoval, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 15.890,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.414,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.11.20. - 2019.11.20.
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, belépőkkel, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig

Szállodák Veresegyház környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Patak Park Hotel Visegrád
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

VeresegyházX