Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül
8. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház - vélemények, kritkikák

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Tetszettek a szolgaltatások, a privát welneszt pezsgovel jo otletnek tartottam. Viszont abbol lehetne rugalmasabb hogy az ajandek deszertet szerettunk volna palacsintát ami árban kevesebb is volt mint ami a félpanzios étlapon levo deszertek de nem lehetett rá beváltani . . . . amúgy a koszt finom és izletes volt. Osszeségéban elégedettek voltunk és még visszajovunk.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Sajnáljuk negatív tapasztalatát. Nagyon sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora is finomra sikerült. Köszönjük szépen a személyzetnek is a kellő hozzáállást
Válasz az értékelésre - 2018. január 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a maximális értékelést és a dicsérő szavakat.
Örülünk hogy elégedettek voltak velünk.
Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)
2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Nagyon ötletesnek találtuk,hogy a recepción társasjátékok találhatók! Gyönyörűen fel volt a Hotel és az étterem díszítve! A szobák tiszták és kényelmesek! A Wellness is kiváló. Az ételek ínycsiklandóak és bőségesek voltak! A koktélok is finomak! A privát Wellness nagyon jó ötlet! Ami talán egy picit negatívum,hogy a fürdőszobában nagyon pici a víznyomás illetve a hőfok is állandóan ingadozott a zuhanyzóban!
Válasz az értékelésre - 2017. december 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a dicsérő szavakat és a nagyszerű értékelést! Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is !
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk el Veresegyházán a Libra Hotelban. A szállás nagyon jó volt, szép tiszta, a személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. Az étterem kínálata is jó volt. A medvepark hatalmas élmény volt, mindenféleképpen érdemes megnézni.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára! Köszönjük a pontozást valamint a kedves szavakat!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
2017. júniusában töltöttünk itt egy éjszakát átutazóban. Motorral érkeztünk, ami a murvával felszórt parkolóban sajnos problémás, de a személyzet hamar segítségünkre sietett. A recepción lévő hölgy hihetetlen kedves és segítőkész volt, csupa mosollyal fogadott minket. Mivel a tervezettnél korábban érkeztünk, az apartmant épp akkor takarították, de minden külön kérés nélkül felajánlották, hogy átöltözhetünk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Kedves Libra szálloda. Nagyon köszönjük a két éjszakát nagyon jól éreztük magunkat máskor is vissza jövünk. A személyzet a étel jó volt. Mivel glutén és laktóz allergiám van ezért oda kell figyelnem mit eszek. De a szálloda étteremébe volt ilyen és finom volt. Kiváló volt minden.
Válasz az értékelésre - 2017. május 13.
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy elégedetten távoztak tőlünk!! Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A húsvéti ünnepeket töltöttük a szállodában.Kellemes környezet, modern berendezés, finom ételek,a wellnesz részleg privát használata is, a kuponrendszer elnyerte tetszésünket.
Válasz az értékelésre - 2017. április 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat! Örülünk, hogy elnyerte tetszésüket a szállodánk! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Konnyen megkozelitheto volt a hotel, erkezeskor rendkivul baratsagos fogadtatasban volt reszunk, mindent reszletesen elmondtak. A szoba szep es tiszta volt, az etelek izletesek, a kiszolgalas gyors. A csomagunk tartalmazott egy privat wellness hasznalatot is, nagyon romantikus volt az elore bekeszitett pezsgo es a rengeteg gyertya :) osszessegeben fantasztikusan ereztuk magunkat, mindennel elegedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2017. január 6.
Kedves Vendégünk!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakára mentünk és kihasználtuk a lehetőségeket, amikkel teljes mértékben elégedettek is vagyunk. A privát wellness nagyon kellemes, a főnökasszony segítőkész, a szépségápolási rész kollégái professzionálisak. Ár arány értékben nagyon megéri.
Válasz az értékelésre - 2016. november 3.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen az értékelést, valamint az elismerő szavakat örülünk, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk! Igyekszünk mindig a Vendégeink kedvébe járni és a legjobbat nyújtani.
Térjenek be hozzánk a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 30.
Fantasztikusan jó négy napot töltöttünk a szállodába,minden percét pozitívan éltük meg! A frissítő masszázs amit kuponnal vettünk igénybe,imádtuk!! Bármikor ha tehetjük,vissza térünk! Üdv.Szakács házaspár.
Válasz az értékelésre - 2016. október 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a maximális értékelését, igazán örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, 1 órás gyertyafényes privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
2 nap/1 éjszaka 15.250 - 23.550,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.28-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.072 - 20.574,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 29.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, szilveszteri gálavacsorával és programokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.

Szállodák Veresegyház környékén
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

VeresegyházX