2621 Verőce, Árpád út 2.

Wellness csomagok Verôce városában

Zöld Disznó Bisztró Verőce vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk Verőcén. Találomra választottuk a helyet, nem mindennapi neve kíváncsivá tett bennünket, gondoltuk, kipróbáljuk. Bár ne tettük volna! Az étlap eléggé olvashatatlan, bár az ételek megnevezése tetszett, szépen meg volt fogalmazva. A túlságosan kacskaringós betűtípust lecserélném. Egyébként szimpatikusnak tűnt minden, a pincérnő kedves volt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Kerékpártúra közben fedeztük fel ezt az éttermet, mivel a főúton van, épp útba esett és bár nem tudtunk semmit róla, de nagyon éhesek voltunk betértünk egyet ebédelni. Mivel hétköznap voltunk ott, volt választható menü, amit azon nyomban megkaptunk. Az étterem tálcás rendszerrel működik, a pultnál odaadják az ételt és az italt.

Chubakka TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
2 munka között átutazóban találtuk a helyet - semmilyen infonk nem volt, Kismaros nem tetszett, Verőcén a sok közül egyet választottunk. Jól jártunk! A pincérlány a végletekig udvarias (néha már túlzottan az:), a hely bent klímás,kellemes, kint gyönyörű és a foglalt asztalok után/mellett is sikerült leülnünk a terasz szélén, a tökéletes panoráma mellett.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem rég újították fel a Duna partján az un. „kikötői késdobálót”, nagyon tiszta, a maga egyszerű modernségével hangulatos. A kiszolgálás kifogástalan, a szakács házi ízeket varázsol a tányérba nap, mint nap, a legváltozatosabb menűk formájában is! A hely adottsága egy édes, hanglatos terasz, mediterrán jelleggel. . . na, és a Duna közelségével.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2021.03.01. - 2021.12.31.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.11.30. - 2021.12.31.

Szállodák Verőce környékén
Royal Club Hotel Verőce
Tó Wellness Hotel Verőce
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Húsvét (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval