Chianti Étterem Veszprém

Chianti Étterem VeszprémChianti Étterem Veszprém
Chianti Étterem VeszprémChianti Étterem Veszprém

Chianti Étterem Veszprém bemutatkozása

Filozófia
Egy vacsoránál épp oly fontos a hely meghittsége, az előzékeny szerviz, mint a felszolgált ételek tálalása és kivételes zamata.

Mi, a Trattoria Chianti csapata hisszük, hogy klasszikus szakértelemmel, kitartó odaadással, kifogástalan alapanyagokkal és színvonalas konyhával, szórakoztató élménnyé nemesítjük az itt eltöltött időt.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Chianti Étterem Veszprém vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
A 13 Gault Millau pontos éttermek csak azoknak jelenthetnek csalódást, akik nem tudják, mit várjanak tőle. Olvasom itt - bántani nem akarom a szerzőt, de azért nagyon jól illusztrálja a mondanivalómat – hogy az volt a probléma, hogy a zöldség levesben kemény volt. És ad Magyarország egyik legjobb éttermének ötös skálán három pontot.
Chianti Étterem Veszprém - Külső képChianti Étterem Veszprém - Étel/italChianti Étterem Veszprém - Belső
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes étterem, az ételek minősége, íze kifogástalan.
A helyben sütött házi kenyerük isteni finom. Ha előre foglalunk, ízletes kis falatkákat is kínálnak fel a főétkezés előtt. A felszolgálók barátságosak, felkészültek. Nyáron a terasz is nagyon hangulatos.
Már többször ellátogattunk ide, de sosem kellett csalódnunk.
Átlagos 2014. január 28.barátokkal járt itt
Régóta vágytam a hallottak alapján a CHIANTI-ba, igen csupa nagybetűvel, hiszen ódákat zengtek róla, hosszú évek alatt. A tapasztalatom: kezdem a jóval nagyon kedves, figyelmes kiszolgálás, az adagok nagyobbak, mint ahogy számítottam. Leves + főétel nagyon jóllaktam.
Kiváló 2013. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Aki erre jár,feltétlenül keresse meg az éttermet,megéri! Nagyon hangulatos a hely,voltunk már tavasszal bent és nyáron kint. Ez alkalommal megismerkedhettünk az étterem örökbefogadott macskájával(megnyugtatok mindenkit remek dolga van). Az étlapról családom minden tagja tudott kedvére valót választani,remek volt mindegyik.
Kiváló 2013. július 28.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon jó étterem,finom ételekkel, elfogadtható áron! :)Gyerekkedvelő hely,ami a gyermekeknek könyveket játékokat kínál a fizetés után gyermekünk az étteremtől ajándékot kap:)Az ételeket hamar ki szolgálják,gyermeh étlap is van. Nagyon higiénikus hely,nyáron teraszra kiülhető helység is van,kellemes környezetben. Ez számomra egy kedvenc étterem. :)
Kiváló 2013. június 1. járt itt
Ez az a hely, ahová legalább egyszer mindenkinek el kellene mennie, de ha lehet, akkor többször is. Igényes, kellemes ételek, elragadó atmoszférával. Télen hangulatos kandallóval. Én az édességeiket kóstoltam legtöbbször, álomfinomak, és pizzát ettem többször, ez kicsit kevesebbet adott, mint amire számítottam, de lehet azért, mert eredeti olasz cucc, én meg a magyarhoz szoktam :D.
Kiváló 2013. május 26.családjával járt itt
Májusban újra jártam Veszprémben, természetesen nem hagyhattam ki a Chiantit.
"Csak" egy jó kis olasz tésztára ugrottunk be. A finom olivás kenyér fűszervajjal és az isteni limonádé után jött az est fénypontja, idézem az étlapról: Zöld fettuccine carbonara parmezánhabbal, sült pancettával. Nagyon finom volt! Mellékelem a képet, étvágygerjesztőnek!
Chianti Étterem Veszprém - Étel/ital
Kiváló 2013. április 26.családjával járt itt
A kedvenc éttermem. Ritkán van alkalmam megkóstolni fantasztikus konyhájuk fogásait, nem Veszprémben élek. Különlegesen finom ételek, mértéktartóan udvarias személyzet, kellemes környezet a hozzáillő halk zenével. Igazi kulináris élvezet.
Nem feledkezhetem meg a borválasztékról sem.
Aki Veszprémben jár, ne hagyja ki!
Chianti Étterem Veszprém - Étel/ital
Chianti Étterem Veszprém a térképen
8200 VeszprémCsermák Antal u. 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-Sze
CS