Hétfogás Fogadó étterme Villány
7773 Villány, Baross Gábor u. 41-43.

Hétfogás Fogadó étterme Villány a térképen

Szállások Villány városában
Wellness csomagok Villány városában

Hétfogás Fogadó étterme Villány vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
2019 augusztusán ebédelni szerettünk volna a férjemmel a Hétfogás Fogadó étteremben, az étlapot még meg is kaptuk, de sajnos 20 perc várakozás után sem jött a pincér hogy az italt megrendeljük. Tehát fogtuk magunkat és tovább mentünk más éttermet keresni. Nincs jó véleményem az étteremről, nem is mondhatom hogy zsúfolt volt az étterem.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Az eddig olvasott véleményekkel ellentétes az én tapasztalatom. Az étel kiváló,az árak reálisak. A kiszolgálás igen remek. Kedves és gyors kiszolgáló személyzet . Egyetlen hely Villányban ahol rendes magyarnak megfelelő étel van az étlapon. Az étel meleg volt és finom. A kiszolgáló hölgy igen is nagyon kedves és ha volt ideje arra is ,hogy nem csak vendéget látott az asztalnál.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy villányi étteremtől többet vártam volna. . . A kiszolgáló hölgy kedves, a fiatalemberről ezt nem mondhatom el. Az ételekre sokat kellett várni és hiába kértem köröm nélkül a pacalt, fele arányban mégis "disznóság" volt benne. Bár lehet, hogy ez dobta fel kissé a konzervízű pacalt. . . Az asztal leszedésénél két tányért elvittek, kettőt ott hagytak.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hétfogás vendéglő átlagosnak mondható hely Villány Fő utcáján. De mivel gasztroturné-társammal együtt halászlérajongók vagyunk, mondtuk hadd üljünk be ide annál is inkább, hogy volt még a betervezett Fülemülés ebédig pár óra s már igencsak éhesek voltunk. S egy napon nemegyszer megettünk már 2-3 halászlevet. A Hétfogásban a halászlé is olyan volt mint, maga a hely.

Legnépszerűbb csomagok Villányban és környékén
Blum Vendégház & Pince
Villány
2020.07.15. - 2021.07.14.
Tókert Fogadó
Nagymányok
2020.07.14. - 2021.07.14.
Ametiszt Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2019.01.02. - 2020.12.28.
Komfort Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Villány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Villány
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Villány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

Hétfogás Fogadó étterme VillányX