Hotel Cabernet Villánykövesd ★★★

4,7
a 2 villánykövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Cabernet Villánykövesd
Hotel Cabernet VillánykövesdHotel Cabernet Villánykövesd
Hotel Cabernet VillánykövesdHotel Cabernet Villánykövesd

A Hotel Cabernet legnépszerűbb csomagjai

Hotel Cabernet Villánykövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.07.30-ig
Hotel Cabernet Villánykövesd - Bor, relax és wellness Villányban fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Bor, relax és wellness Villányban fürdőbelépővel
2024.07.30-ig
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Cabernet Villánykövesd vélemények

2018. szeptember 12.a párjával járt itt
A hely szép környezetben található. A tisztaság, elrendezés rendben van (mondjuk a zuhanyfüggöny rövidsége miatt tengerré változik a fürdőszoba, akármilyen óvatos az ember). A szobafoglalás nagyon gyors, precíz volt. Az utazás előtt a választott csomag részletes programjait is előre elküldték. Az ételek és a felszolgálás nagyon profi volt.
2017. október 8.barátokkal járt itt
Szép, nyugodt környezetben található a Hotel, közvetlen a 3 sorból álló pincék mellett. Hotelban nagyon finom, többnyire saját megtermelt alapanyagokból készített ételeket és italokat szolgálnak fel. Személyzet kedves udvarias. Sajnos mindez az adminisztrációra nem mondható el. A szobafoglalásomat egy hónappal későbbre igazólták vissza.
Hotel Cabernet Villánykövesd - KörnyékHotel Cabernet Villánykövesd - KörnyékHotel Cabernet Villánykövesd - KörnyékHotel Cabernet Villánykövesd - Környék
Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
A szoba tiszta és nagy volt, a személyzet kedves és figyelmes. A borkóstoló kellemes hangulatban telt a pincében, finom italokkal ismerkedhettünk. A csomagunkban fürdőjegy is volt a Siklósi spaba, ahol egy kellemes napot töltöttünk el. A félpanziós, svédasztalos étkezés minden igényt kielégített, sőt külön figyeltek arra, hogy vegetáriánus vagyok. Köszönet a szakácsnak, hogy nem a szokásos rántott sajtot kaptam.
Kiváló 2017. május 17.gyerekekkel járt itt
Csodálatos helyen fekvő szálloda, kitűnő, tiszta szoba, udvarias személyzet, remek ételek, finom borok, minden igényt kielégítő kiszolgálás. Disznóvágáson vettünk részt, amely nagyon érdekes volt számunkra. A szálloda érdekessége a mindenki kutyája, Pöcök. Mindenkinek bátran merem ajánlani a Hotelt !
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt személyzet,szép környezetben van a szàlloda,finom, házias ételeket szolgàltak fel. Javasoljuk,hogy a vacsorànál személyenként 2 dl sajàt termésű bort is szolgàljanak fel,mivel a leghíresebb borvidéken van a szàlloda. Ha ez benne van a csomagban még csàbítóbb az ajànlat,mégha többet is kell ezért fizetni érte.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Családias hangulatú szálloda, kedves személyzet, tiszta szoba, kényelmes ágy. Az ételek pazarok, profi a szakács és a felszolgálók. Kiváló borokat lehet kóstolgatni. Az épületben van billiárd, azon kívül bent nem láttam más szórakozási lehetőséget az általuk szervezett programokon túl.
Kiváló 2017. március 24.családjával járt itt
Volt szerencsém pár napot eltölteni ezen a gyönyörű helyen. Már amikor a közelben voltunk láttuk, hogy egy csodálatos környezetbe érkezünk. A hotel közelében egy kis patak folyik, ami egy gyönyörű hegy lábánál van. A szobák tiszták és minden igényt kielégítenek, a személyzet nagyon kedves, a borkóstolón elfogyasztott borok pedig nagyon ízletesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Villánykövesd egy csodaszép völgyben van, amolyan béke szigete. A Hotel Cabernet már korábban is tetszett, idén itt foglaltunk szállást az Ördögkatlan fesztivál idejére, két éjszakára. Kiválóválasztás volt. A szoba kényelmes, tiszta volt, borospincéből kialakított modern étterem csodaszép, hangulatos. Az ételek finomak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 26.a párjával járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, a pincetúra nagyon jól sikerült. A borvacsora is tetszett, a pincészetben tett látogatáson sok érdekes dolgot megtudtunk, a gyümölcsborok pedig kiválóak! A félpanziós ellátás bőséges és minőségi. A programajánlat változatos (a lovaskocsizástól a gyalogtúráig, kerékpározástól a drávai hajókázásig).
Hotel Cabernet Villánykövesd - Külső kép
Kiváló 2016. május 23.a párjával járt itt
A megérkezés pillanatától kezdve éreztem, hogy olyan helyre érkeztünk, ahová hónapok óta készültünk. Kedvesen fogadtak, mindenről megkaptam a tájékoztatást, a környezet és táj csábító bármilyen szabadidős tevékenységre. A személyzet nagyon kedves, azonnal teljesítették a kéréseinket.
Hotel Cabernet Villánykövesd a térképen
7772 VillánykövesdPetőfi Sándor utca 29.
• masszázs • nyirokmasszázs • talpmasszázs • frissítő masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bisztró