Nagyvillám Étterem Visegrád

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Nagyvillám Étterem Visegrád vélemények

Gyenge 2024. január 29.gyerekekkel járt itt
Borzasztó nehézkes, lassú kiszolgálás, éppen langyos, ám élvezhetetlenül sós lötty levesnek csúfolva, csigatésztával rogyásig megpakolva, csirkemell steaknek titulált íztelen, lapos hús zacskós rizzsel tálalva, teljesen érthetetlen vonzalom a mindenre rápakolt madárbegysaláta iránt (igen, minden kajára, még a káposztasalátára is) -na emiatt ide többet sose megyünk.
Nagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - Egyéb
Átlagos 2022. augusztus 28.barátokkal járt itt
Visegrád egyik legszebb pontján, a Nagyvillám lejtőn található ez az étterem, innen is kapta a nevét. A teraszról csodálatos panoráma nyílik az egész Dunakanyarra és a szemben lévő hegyen lévő Fellegvárra is. Továbbá itt található az országos Kék túra pecsételő állomása a bejárat mellett. Népszerű esküvői és rendezvény helyszín.
Nagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - EgyébNagyvillám Étterem Visegrád - Egyéb
2021. szeptember 8.a párjával járt itt
A párommal kettesben egy hétvégén a Visegrádi vár megtekintése után,a vártól mindössze kb. 800 méterre található Nagyvillám étterembe ebédeltünk. Elsőre az étlap láttán egy kicsit megilyedtünk mert elég húzósak az árak. De amint megkaptuk a leveseket már láttuk hogy nem lesz itt semmi gond.
Nagyvillám Étterem Visegrád - Étel/italNagyvillám Étterem Visegrád - Étel/italNagyvillám Étterem Visegrád - Étel/italNagyvillám Étterem Visegrád - Étel/ital
Átlagos 2018. február 5.a párjával járt itt
SZep tavaszi időben kirándulás kapcsán úgy döntöttün hogy a Nagyvillanyi étterem be ebédelünk. Nagyvarakozasal indultunk föl. Megerkezeskor pazar kilátás tárult élénk. A teraszon foglaltunk helyet. A pincér rövid idon belül kínozta az italt és megrendelt az ebédet. Az ebédet nagyon sokára hozták ki már gondolkodtunk hogy vissza mondjuk a rendelés.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 19., üzleti partnerrel járt itt
Másodszor voltam itt ,elsőre nem volt gond ,ezert is mentünk vissza
Jéghideg volt a hely,semmi fűtés csak a pincerek melegedtek,a vendég fagyjon meg(majusban) ha pocsék az idő. . Cézár Salátát kértem garnélával mivel már ettem előzőleg is ugyanezt ,gondoltam ugyanolyan lesz es nem csalodok ,de naiv voltam ,mert ekkora pocsek valamit ,amit kihoztak elém álmomba nem gondoltam volna.
Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Mi rendszeresen járunk étterembe. Az ország minden pontján. De még idönként külföldön is. Többségben meg vagyunk elégedve az ellátással. De amit ma itt tapasztaltunk. Attól le esett az állunk. A jópofa előzékeny felszólgáló. A sztár shéf aki leült közénk egy kicsit beszlgetni. Pedig millió dolga lett volna.
Kiváló 2017. április 18.családjával járt itt
Húsvét vasárnap tértünk be ebédelni a családommal. A gyönyörű panorámával és nagyon szép belső kialakítással bíró étterembe egy kicsit félve léptem be, mert nagyon sok vendég volt. Találtunk szabad asztalt. A pincér egyből ott termett. Nagyon készséges volt. Italunkatis gyorsan megkaptuk, és ételrendelés is zökkenőmentesen ment.
Kiváló 2016. szeptember 10. járt itt
Köszönjük a kimagasló színvonalú ellátást, mely a figyelmes, odaadó, kedves, és vendégszerető üzletvezetőnek, és a főpincérnek köszönhettünk. Örülünk, hogy megismerhettük gondoskodó személyiségüket. Mélységes tisztelet éreznek szakmájuk iránt, és ezzel tökéletes kiszolgálást nyújtottak Szinte családtagnak érezhettük magunkat.
Szörnyű 2016. augusztus 6.a párjával járt itt
A mai nap során kb olyan fél 7 felé meglátogattuk az éttermet egy kellemes naplementés vacsorát terveztünk. . . Esküvő miatt sajnos nem fogadtak, de ezzel még semmi bajunk nem lett volna. Viszont a pincér elég udvariatlanul félvállról beszélt, és felvilágosított arról is minket, hogy úgyis minden nap 5 óra körül lezárják a konyhát, a kiírt este 8 órás nyitvatartási idő pedig csak elméletben létezik, gyakorlatban mindig korábban zárnak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 2.a párjával járt itt
Minden kifogástalan volt,egyedül a pincérek lassúságával volt gond ,nagyon sokat kellett várni mindenre,rájuk.Oda sem méltóztattak jönni vagy 20 percig ,pedig voltak vagy 6-an.Ezt leszámítva megyek még hátha szerencsésebben alakul a dolog.A táj,kilátás,étel kárpótolt végül is,szavam nem lehetne;)
Nagyvillám Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádNagyvillám lejtő 1.
• gyerekmenü • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V
vadételek saját fűszerkert terméseivel ízesítve
Cseh sörök