Reneszánsz Étterem Visegrád

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Reneszánsz Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2016. április 14.a párjával járt itt
A párommal pont akkor érkeztünk mikor török hadak próbálták kienni az étterem éléskamráját és ennek ellenére a hős végvéri szakácsok hamar és rendkívül ízletes falatokat küldtek nekünk. A futárra valószínüleg tálak és üzenetek tömkelege várhatott ami az extra kiszolgálást sajnos nem tehette lehetővé de mindent kifogástalanul megcsinált. Gratulálok!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. január 5.a párjával járt itt
2016 jan. 2-án cca 5 év után betértünk az étterembe mivel kellemes tapasztalataink voltak. Pincér udvariasan érdeklödött hogy már jártunk e az étteremben és mikor. Elmondtuuk hogy cca 5 éve, ekkor mondta hogy az óta több változás is van pl. az ételek fotói rajta vannak az étlapon.
2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Elsőnek 2 éve ebédeltünk itt,akkor frenetikus volt. Mátyás tálat ettünk és maradandó élmény volt. 2015 júliusban is betértünk ide vacsorázni. A pincérhölgy lassan jött, sokat kellett várnunk. A sült nem volt 100% átsütve (csülök),mintha az étlap és kisebb vagyis szegényesebb lett volna. Minden persze borsos áron. Sajnos a hely csalódást okozott 2015-ben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 6.a párjával járt itt
Szép idő jó kirándulás már csak 1 jó étterem kelett mivel finom illatokat éreztünk be is mentünk a teraszra kutyusunkal akivel nem mindig egyszerü,de olyan kedvesek voltak egyből közölték aha fázunk akár be is mehetünk. kint sütött a nap ezért maradtunk a mátyás 2személyes tálat ettük jolaktunk és még el is csómagoltatuk,nekünk nagyon bejött a ha gulat korhü ruhákat is lehetett probálni és a kilátás bámulatos. mi vissza térünk. jah és 10%kedvezményt is kap minden magyar vendég.
Reneszánsz Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2015. február 27.családjával járt itt
Férjem születés napját ünnepeltük 2015. február 19-én a családdal (Torkos csütörtök volt aznap) a Visegrádi Reneszánsz étterembe. Étterem kulturált, személyzet kedves, ételek nagyon finomak voltak és bőségesek,a levestől a desszertig. Heten voltunk, mindenki mást evett. ( Fácán leves, őzragu leves, Mátyás király lakomás tál nagyon finom volt.
Kiváló 2015. január 22.a párjával járt itt
Az egyik wellness szálloda csomagjában kaptunk egy várlátogatást vacsorával egybekötve. Jelmezes vendéglátóink mindent megtettek a jó hangulatért. Az éttermbe érve zenével köszöntöttek bennünket. Nagyon tetszett minden. Cserépedényekben van felszolgálva az enni és innivaló. Vacsora közben lant zene szól élőben!
Reneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2015. január 3.a párjával járt itt
Itt szilvesztereztem a férjemmel. Utóbbi évek legjobbja volt! Kiszolgálás, ételek, a szép termek kifogástalan volt! A zene fergeteges! Az összejött vendégek kedvesek,kulturáltak voltak. Ez is ritkaság az utóbbi időben. Férjemmel rengeteg bálon veszünk részt, vannak tapasztalataink. Jövőre is itt szeretném, ezzel a zenekarral búcsúztatni az ó évet! Itt szervezett, más bálokra boldogan mennénk!
Szabados Éva
Kiváló 2014. december 30.barátokkal járt itt
Már többször volt szerencsénk itt lenni. Nov. végén is itt vacsoráztunk 8 fős baráti társaságunkkal. Fejedelmi lakoma volt! :) A tárkonyos őzragu leves. . . hmmm. . . már ez után alig bírtunk el a második fogással. . . A személyzet kedves volt, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Ma vissza mentünk a fent említett levest enni, mert az valami.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, hangulatos étterem! Tény, hogy (bár csak az alsó szinten jártam) az asztalok szinte egymás mellé voltak tolva, de annyira nem zavart a dolog, bár elég sokan voltunk az étterem alsó szintjén. Szerencsére várnunk nem kellett az asztalunkra, pedig nem foglaltunk előre (igaz, hétköznap mentünk).
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, tiszta, tágas étterem. lehetőség van elszeparáltan is étkezni. A kiszolgálás gyors és figyelmes. Király lakomán vettünk részt párommal egy program keretében. Az ételek íze fenséges volt, az adagok nagyok voltak és még repetázhatunk volna, az italok minőségiek voltak, korlátlan fogyasztással. A hangulatot egy lantos alapozta meg, a kornak megfelelően.
Reneszánsz Étterem Visegrád - Étel/italReneszánsz Étterem Visegrád - Belső
Reneszánsz Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádFő u. 11.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo