Reneszánsz Étterem Visegrád

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Reneszánsz Étterem Visegrád vélemények

Szörnyű 2017. március 2.a párjával járt itt
Hangulatos éttermet kerestünk, amit egy kis sétával elérhetünk a szállásunkról. A reneszánsz étteremre esett a választásunk, sajnos nem kis bosszúságunkra. Jó hangulatú, kellemes megjelenésű, dizájnos az étterem, rögtön elnyerte a bizalmunkat. Húslevest fürjtojással rendelt a párom, én libát almás káposztával, tócsnival.
Szörnyű 2016. május 14.a párjával járt itt
Minősíthetetlen volt a kiszolgálás, a pincér lekezelő volt, amikor plédet kértem mert fáztam, közölte, hogy bent keressek egy köpenyt ha akarok, pléd talán van, de nem nézett utána. Próbáltuk kérni a számlát de ránk sem nézett, távozásnál pedig nem köszöntek el.
Szörnyű 2013. október 23.a párjával járt itt
Egy kis seta utan tertunk be a parommal. Hat nem kellett volna. . . A pincer egy foldmuves ertelmi szintjevel rendelkezik mivel nyomatekosan felhivtam a figyelmet h a parom gluten erzekeny. Ennek ellenere az etel (aminek a minosege kritikan aluli) tartalmazott glutent. . . :( En ilyenekre nem vagyok erzekeny de en sem azt kaptam ami az etlapon szerepelt.
Szörnyű 2013. október 4. járt itt
Abszolút negatív tapasztalatunk van a helyről. Párommal nyaralásunk során ebédelni szerettünk volna betérni. 12 óra előtt 10 perccel közölték velünk, hogy még nincs ebédidő menjünk vissza később. Érdekes módon az akkor érkező külföldi csoportnak nem mondtak nemet.
Gyenge 2016. július 13.családjával járt itt
Tíz év óta visszajárunk Visegrádra, most a Palotajátékok hetén töltöttünk itt 6 napot. Mivel a gyerekek szeretik a "koronás " éttermet ,ezért mindig betérünk. Már két éve is nagyon gyenge ,lehangoló volt a hely,de gondoltuk ez azóta változott. Sajnos nem! A pincérek nagyon lekezelőek, lenézőek voltak (gondoltuk azért,mert "csak "magyarok vagyunk),de az ott lévő kb.
Gyenge 2016. július 11.családjával járt itt
Külsőre ill. első ránézésre olyan, mintha egy szuper helyen járnál és ez igaz is amíg eléd nem hozzák az ennivalót. (Javasolt nagyítót is kérni). Sok ételnek köze nincs a az akkori étkezési szokásokhoz. A pincér lekezelő volt és udvariatlan, a hátam mögött mindig úgy ment el, hogy nekiment a szék támlájának amin ültem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. január 5.a párjával járt itt
2016 jan. 2-án cca 5 év után betértünk az étterembe mivel kellemes tapasztalataink voltak. Pincér udvariasan érdeklödött hogy már jártunk e az étteremben és mikor. Elmondtuuk hogy cca 5 éve, ekkor mondta hogy az óta több változás is van pl. az ételek fotói rajta vannak az étlapon.
Gyenge 2014. május 6.a párjával járt itt
Évek óta járunk ide, de sajnos egyre rosszabb a helyzet. A "lakomás" tálak egyre kisebbek, az étlap egyre vékonyabb (már csak egy darab papírból választhatt unk a hétvégén) a húsok nem sültek át rendesen, a pincérek a kínai, japán és német csoportokkal foglalkoznak, egyre kevesebb a magyar vendég.
2019. január 18., kollégákkal járt itt
Évfordulós vacsorára érkeztünk a kollégáimmal,és párjainkal. A hely tiszta, korhű,de a nagy terem miatt elvész a hangulata. A zene kicsit hangos,és lehetne változatosabb. Az ételek minősége kifogástalan,áruk azonban inkább a túrisákra van méretezve. A kiszolgálás udvarias,kedves, de kicsit sikerült a végére össze- vissza kihozni a desszerteket. Egy alkalommal klassz volt,de nem ez lesz a kedvencem a környéken.
2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Szabadságunkat töltjük,továbbra is, de ma családi születésnapot ülünk. Erre egy különleges helyszínt keresünk, így kerülünk ide a Reneszánsz étterembe. A berendezés nem túl autentikus, egy kobzos, beöltözött pincérek, és cserép tányérok. Megközelítés könnyű a Fő utcán, saját parkoló is van, mi most gyalog érkeztünk a Salamon toronyból.
Reneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - Étel/italReneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - Étlap/itallapReneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - BelsőReneszánsz Étterem Visegrád - Külső kép
Reneszánsz Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádFő u. 11.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo