Hotel Honti Panzió Visegrád ★★★

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Hotel Honti Panzió Visegrád vélemények

Kiváló 2015. január 6.gyerekekkel járt itt
Immáron többedjére látogattunk ide vissza. Először csak kettesben, most pedig négyesben a gyermekeinkkel pihentünk itt. Elmondhatom, hogy most sem csalódtunk. Az itt töltött 3 nap igazi felüdülés volt számunkra. A személyzet kedves, a szobák tiszták. A reggeli bőséges. A wellness rész nagyon jó. Szívből ajánlom mindenkinek. Ide még biztos, hogy visszatérünk!
2014. szeptember 1.a párjával járt itt
A hotelrészben töltöttünk pár napot, kivételesen kedves személyzet volt a segítségünkre, a reggeli ízletes és minden igényt kielégítő. A wellness rész is kellemes, a hotel elhelyezkedése is jó, parkolás szempontjából sem volt gond. A vacsorát külön étteremmel oldják meg.
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Most először voltunk itt, de remélem,hogy nem utoljára! Nagyon jól éreztük magunkat. Csendes, tiszta, minden igényt kielégítő családias környezet. Nincs zsúfoltság. Nagyon közel mindenhez. Barátságos, tiszta, kényelmes szobák, finom ételek. Jókat lehet innen kirándulni A nagy melegben a wellness részleg és a kinti medence ad felüdülést. A szobák légkondicionáltak.
Köszönjük a személyzet kedvességét!
Kiváló 2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Nem véletlen, hogy már harmadszor jártunk itt.
Három szóban foglalom össze a titkukat: kedvesség, tisztaság, rugalmasság.
A szobák kényelmesek,még ha nem is túl' nagyok.
Az esős idő ellenére nagyon jól sikerült a hétvége, köszönhetően a wellness részlegnek, a kiváló masszőrnek, és a személyzet kedvességének.
Így ismét nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Májusban jártunk itt a párommal,szörnyű időjárási körülmények között, 2 éjszakát töltöttünk itt,végig hideg volt,és egyfolytában szakadt az eső. Azért egyszer elállt egy órára,hogy le tudjunk menni sétálni a Duna partjára,és megnézzük a gyönyörű környezetet. A szálloda panzió részén szálltunk meg,mindenütt nagy tisztaság.
Hotel Honti Panzió Visegrád - Külső képHotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - Környék
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Aki nyugalomra, aktív pihenésre, feltöltődésre vágyik, annak feltétlenül itt a helye, Visegrádon. Ebben a gyönyörű térségben "pünkösdöltünk" a hétvégén, 2 éjszakát töltöttünk el. Igaz, nem a hotelben szálltunk meg, hanem a hozzá tartozó Kék Duna Autós Kempingben, az egyik telepített lakókocsiban.
Hotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - EgyébHotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - Szobák
2014. május 21.a párjával járt itt
1 éjszakára szálltunk meg a hotelben. A személyzet, kedves és előzékeny volt. A szoba tiszta és jól felszerelt. Sajnos a várat nem láttuk az erkélyről, lombosak voltak a fák. A pezsgőfürdője kellemes volt, az úszómedence elég hideg, nyáron biztos jobban esett volna. A reggeli svédasztalos, bő választékkal, finom friss ételekkel. A környék szép, a közelben minden megtalálható.
Kiváló 2014. május 5.a párjával járt itt
Pár nagyon kellemes napot töltöttünk el a hotelban, és csak jó tapasztalataink voltak, a személyzet nagyon kedves és segítőkész, látszik,hogy ez a hotel az életük és szeretnek itt lenni.
A hotel jó helyen található, igényes.
Mindenképpen vissza megyünk, mert fantasztikus élményben volt részünk :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szép hotelt :)
Kiváló 2014. április 18.a párjával járt itt
Vőlegényemmel nyaraltunk a mesés Visegrádon az augusztus 20-i időszakban, ennél jobb szállást nem választhattunk volna! Szeretettel fogadtak Bennünket, készségesen segítettek nekünk mindenben. A wellness-részleg tetszett, minden szolgáltatással páratlanul meg voltunk elégedve.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
A nyugalom szigete! Tavaly nyáron öt napot töltöttünk itt, bár nem a hotelben hanem a hozza tartozó apartmanban. Gyönyörű tisztaság, bőséges reggeli, kedves, segítőkész kiszolgálásban volt részünk. A wellness részleg kifogástalan, minden megtalálható ami piheneshez kell. Eddig a legjobb hely ahol jartunk!
Hotel Honti Panzió Visegrád - KörnyékHotel Honti Panzió Visegrád - Külső kép