Hotel Honti Panzió Visegrád ★★★

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Hotel Honti Panzió Visegrád vélemények

Átlagos 2017. június 7.a párjával járt itt
erősségek: profi személyzet, jó wellness, jó megközelíthetőség és parkolás, bőséges reggeli, modern tévé. Negatívumok (a panzió részen): használhatatlan wifi, vízköves zuhanyfüggöny, vízköves (alig folyó) csap, hiányzó zuhanyrózsa, hiányzó ventilátor vagy klíma,rossz párna.
Átlagos 2016. június 7.a párjával járt itt
Az érkezésünkkor egy fiatal hölgy fogadott bennünket,kedvesnek látszott,de valójában az volt az ember érzése, hogy nem érdekli amit csinál, ő csak úgy ott van mert éppen nincs más munkája. A foglalásban odaírtam, hogy nem szeretnénk tetőtéri szobát,rá is kérdeztem, és ő azt válaszolta, hogy ez nem tetőtéri.
2017. szeptember 11.egyedül járt itt
A személyzetet én is csak dicsérni tudom, sajnos manapság ritka az ilyen segítőkészség. A tulaj fogadott, akitől kaptam egy térképet és elmondta, mutatta a környék látnivalóit. A reggeli bőséges és változatos volt, kár, hogy ebéddel nem tudtak szolgálni! A wellness részleg gyönyörűen ki volt alakítva (+ tisztaság!
2017. július 23.családjával járt itt
Kedves tulajdonosok, igényes wellness részleg és kinti medence rálátással a várra. A panzió részen jól felszerelt konyha van. Közel van a központ, bolt, éttermek.
Ha légkondi lett volna a szobában tökéletes lett volna!
2017. április 29.családjával járt itt
A Fellegvár miatt választottunk szállást Visegrádon. Az apartmanunk kényelmes és tiszta volt,a környezet gondozott,hangulatos. Minden olyan volt mint a képeken,nem okozott csalódást egyetlen pontban sem. Megelégedésünkre a szolgáltatások színvonala is megegyezett a leírtakkal,welness illetve reggeli tekintetében.
2016. július 20.családjával járt itt
Kellemes, normális szoba, ugyanakkor az ajtóval nem csak nekünk akadt problémánk, a folyosóról behallatszott, hogy mások is szenvednek, amikor bent van a kártya és anélkül kell nyitni (például kifelé menet a szobából, ami azért gyakran kell). A recepciós elmondása alapján pár éve tértek át, fura, hogy vagy nbem jelezték mások, vagy jelezték, de még nem foglalkoztak vele.
2014. szeptember 1.a párjával járt itt
A hotelrészben töltöttünk pár napot, kivételesen kedves személyzet volt a segítségünkre, a reggeli ízletes és minden igényt kielégítő. A wellness rész is kellemes, a hotel elhelyezkedése is jó, parkolás szempontjából sem volt gond. A vacsorát külön étteremmel oldják meg.
2014. május 21.a párjával járt itt
1 éjszakára szálltunk meg a hotelben. A személyzet, kedves és előzékeny volt. A szoba tiszta és jól felszerelt. Sajnos a várat nem láttuk az erkélyről, lombosak voltak a fák. A pezsgőfürdője kellemes volt, az úszómedence elég hideg, nyáron biztos jobban esett volna. A reggeli svédasztalos, bő választékkal, finom friss ételekkel. A környék szép, a közelben minden megtalálható.
Kiváló 2019. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, 5 éjszakát töltöttünk el a panzióban. Bőséges reggeli választék volt. A wellnesz részleg minden igényünket kielégítette. Felújított, klímás szobák. Plusz pont, hogy minden szobának volt saját ruhaszárítója. :) Maga Visegrád városa is kíváló választás volt a családi pihenés eltöltéséhez. Hamar elérhető Esztergom, Szentendre.
Ide még visszatérünk. :)
Kiváló 2019. június 18.a párjával járt itt
Szívből ajánlom mindenkinek a szálláshelyet, kellemes, klímás és nagyon tiszta szoba, kedves személyzet, a wellness is jó, a víz bent és kint is kissé hideg volt, de mindent összevetve, nagyon nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli sokrétű, mindenki találni fog magának számára tetsző ételt. Még biztosan visszatérünk.
Hotel Honti Panzió Visegrád - VendéglátásHotel Honti Panzió Visegrád - WellnessHotel Honti Panzió Visegrád - Wellness