Hotel Honti Panzió Visegrád ★★★

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Hotel Honti Panzió Visegrád vélemények

2016. július 20.családjával járt itt
Kellemes, normális szoba, ugyanakkor az ajtóval nem csak nekünk akadt problémánk, a folyosóról behallatszott, hogy mások is szenvednek, amikor bent van a kártya és anélkül kell nyitni (például kifelé menet a szobából, ami azért gyakran kell). A recepciós elmondása alapján pár éve tértek át, fura, hogy vagy nbem jelezték mások, vagy jelezték, de még nem foglalkoztak vele.
Átlagos 2016. június 7.a párjával járt itt
Az érkezésünkkor egy fiatal hölgy fogadott bennünket,kedvesnek látszott,de valójában az volt az ember érzése, hogy nem érdekli amit csinál, ő csak úgy ott van mert éppen nincs más munkája. A foglalásban odaírtam, hogy nem szeretnénk tetőtéri szobát,rá is kérdeztem, és ő azt válaszolta, hogy ez nem tetőtéri.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
A pihenés és a szabadság érzése szubjektív. Ki hol tud feltöltődni,hol tudja kipihenni magát. Alföldi kalandvágyó,természetkedvelő emberként,nekem a Hotel Honti szerepel az 1. helyen,eddigi élményeim alapján. Visegrád csendesebb részén található,pazar kilátással a középkori Fellegvárra és a szállást körülölelő hegyvidékes tájra.
Kiváló 2016. március 30.a párjával járt itt
Kora tavaszi kikapcsolódásunk helyszíne Visegrád. A panziót az itt leírt értékelések alapján választottuk és nem csalódtunk. Kedvesen fogadtak bennünket, nagyon jó légkörű hetet töltöttünk itt. A gőzkabin, szauna, sókabin mind emelték a komfortérzetünket. Reggeli bőséges, mindenki talált magának kedvencet, gondolnak a glutén- laktóz érzékenyekre is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó fekvésű szálloda, minden látnivalóhoz közel, mégis csendes, nyugodt környezetben. A wellness részlege jóval nagyobb szállodákat is megszégyenít, minden jóval felszerelt. A szoba kifogástalan, a fűtés már egy kicsit talán túl sok is volt. A reggeli az általában ilyen kategóriában kínált átlagos.
Kiváló 2016. február 7.a párjával járt itt
Nagyon kedves és készséges a személyzet, kellemes, otthonos a hangulata. Valódi pihenést nyújt és a vendégek egyéni igényeire is kiemelten figyelnek. Finom és bőséges a reggeli, rossz idő esetén is aktívan lehet tölteni a napot: ping pongozással, a wellness részleg használatával vagy a tulajdonosok által ajánlott környéékbeli programokon való részvétellel.
Kiváló 2015. november 17.gyerekekkel járt itt
A hotel lehelyezkedése kitűnő . A Duna parton található. A város nevezetességei rövid sétával megközelíthetőek. Mi júliusban voltunk így nagyon élveztük a kinti medence előnyeit. Pihenésre kitűnően alkalmas . A hotel részében voltunk , a szobák és az egész környezet a wellness részleggel együtt négy csillagot érdemel. A személyzet rendkívül kedves .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 24.a párjával járt itt
Erről a szálláshelyről csak jókat tudok írni. 5* ! ! ! Gyönyörű környezet, nagyon szép szálláshely, rendkívül kedves, segítőkész személyzet. 3 csodálatos napot töltöttünk itt, és nagyon szuper volt. A reggeli bőséges, a wellness rész kiváló! Családias hangulat, tisztaság, kedves fogadtatás! Mindenképpen szeretnénk visszamenni! ! ! Ajánlom mindenkinek! :)
Hotel Honti Panzió Visegrád - Környék
Kiváló 2015. április 1.a párjával járt itt
Már a szoba foglalásánál kellemes meglepetés, a telefonon keresztül érezhető volt, hogy örülnek a vendégnek (ez később sem volt másképp). Párom foglalta a szobát és egy nagyon kedves recepciós hölgy vette fel a foglalást. Érkezésünkkor kedves fogadtatás, gyors, korrekt információ és útbaigazítás.
Kiváló 2015. február 7.családjával járt itt
Karácsony utáni pihenésünket töltöttük itt 5-en + a kiskutyánk. A szállásunkkal teljesen meg voltunk elégedve. A wellness részleg kiváló. A családias hangulatról és a kedvességről csak pozítívan tudok nyilatkozni. Tisztaság,meleg a szobákban 5-öst érdemel. Esténként gyönyörködtünk a kivilágításban,a Dunában és még hó is esett!