Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

Gyenge 2015. szeptember 26.a párjával járt itt
Mármint az időjárással. A kellemes sétaidő ugyanis lehetővé tette, hogy csak a legszükségesebb időt töltsük a szállóban. A szobánk egy földszinti egérlyuk volt, kilátással a kerthelyiség sarkában lévő grillsütödére. (1. kép) Az ablakon kinézve láthattuk, milyen ügyesen bánik a szakács a klopfolóval.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - EgyébVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Wellness
Átlagos 2015. május 26. járt itt
A szállás szép helyen van, ízléses bútorokkal berendezett szobákkal várja a vendégeket. Könnyen megközelíthető.
Nem érintett jól azonban, hogy az írásban is megerősített foglalás során dunai panorámás szobában állapodtunk meg, amikor pedig megérkeztünk, közölték, hogy mind foglalt, és csak egy kis, kertre néző szoba jutott. A vacsorát 5. 000,- Ft-ig állták, de a kilátásért nem kárpótolt.
2014. január 12.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van a szállás a Duna mellet közvetlenül,a szobából a Salamon toronyra volt a kilátás. A tisztaság rendben volt a személyzet aranyos figyelmes. Télen is remek sétákat lehet tenni a jó levegőn. A wellness részleget inkább nyáron ajánlanám. Télen az idősebbeknek való, nyáron a fiataloknak is ajánlom.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Környék
2013. december 27.a párjával járt itt
November végén szàlltunk meg először itt a feleségemmel egy éjszakàra. Nagyon jól éreztük magunkat. Családias légköre és meghitt hangulata van a helynek. Kedves és barátságos a személyzet. A szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve.
Tetszett a wellness részleg is ami nem nagy, de nagy élmény volt a pezsgőfürdő a szabadban. A reggeli nagyon bőséges és finom.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Szörnyű 2019. október 15.a párjával járt itt
Már belépéskor a recepción elnézést kellett kérniük a kupleráj miatt ami a pulton volt. A szoba kulcs bazi nehéz kulcstartón volt. A szoba egyáltalán nem tágas,semmi hely nincs benn, vagy szék ahova esetleg a táskákat letudnánk tenni. Kilátás nincs, egy pici ablak van, amin koszos szúnyoghálón át a parkolót látjuk.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Belső
2019. június 24.a párjával járt itt
Most június elején töltöttünk két éjszakát a hotelban férjemmel. Nagyon meleg volt, ezért a tetőtéri szobában is. A személyzet kedves udvarias, szolgálatkész volt. Az ételek finomak, ízletesek voltak. A Wellness részlegben is hűsöltünk este a túrák után. Egyik nap hajókiránduláson is voltunk. A hotel elhelyezkedése kitűnő. A nevezetességekhez és a hajóállomáshoz közel van.
Kiváló 2018. augusztus 1.a párjával járt itt
Hét közben 4 napot töltöttünk el a vár Hotelben. A szobánk kényelmes, tágas volt, a személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. Egyik este nagyon későn értünk vissza a túránkról, mert eltévedtünk, de megvártak a vacsorával. nagyon jól esett a figyelmesség. Az ellátás pazar volt, kiváló házias ízek domináltak.
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
2018. május végén jártunk itt. A fogadtatás, a kiszolgálás kitűnő. Egy apró problémát találtunk csak: a szobánk lehetett volna egy csöppet nagyon (manzárd szobát kértünk). A kilátás fenomenális. A szobánk egyik ablakéból a Dunát láttuk, a másikból pedig a várat. A reggeli és a vacsora pazar, bőven elegendő adagokat szolgáltak fel.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Környék
Kiváló 2018. május 17.a párjával járt itt
Május elején jártunk a hotelben a párommal (már másodszor). Ismételten ezt a hotelt választottuk egy hetes pihenésünk helyszínéül, mert nagyon szeretjük a hotel családias légkörét. Összességében mindennel meg voltunk elégedve, de kiemelném a konyhát és a wellness részleget. Az ételek minden esetben bőségesek és nagyon finomak voltak.
Átlagos 2018. április 26.családjával járt itt
A Palotajátékok ideje alatt szálltunk meg itt. A berendezés elavult, élén az 1 kg-os vaskulccsal nyitható ajtókkal. A szobák berendezése egyáltalán nem otthonos. A fürdőszoba tele apró bogarakkal. A reggeli viszont tökéletes, a meleg ételeket kérni kell viszont finomak és bőséges adagot szolgálnak fel a barátságos pincérek.