Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

2014. június 16.a párjával járt itt
Májusban jártunk a Hotel Várban a férjemmel, két éjszakát töltöttünk itt. Manzárdszobát kértünk a hétvégi felár így minket nem érintett. A panzió nagyon szép helyen van, csodálatos a kilátás. A szoba is rendben volt, kivéve, hogy a tetőablak sötétítése nem volt megoldva, így elég korán ébresztett bennünket a beáradó napfény.
2013. november 9.a párjával járt itt
Most szàlltunk meg először itt a férjemmel egy éjszakàra, de mi nagyon jól éreztük magunkat. Kellemes légkör fogadott. Dėlelõtt vàrlàtogatàs után nagyon örültünk, hogy a Hotel a Salamon toronyhoz legközelebb eső szàllàshely, mert gyalogszerrel tettük meg az utat.
Gyenge 2020. szeptember 25.a párjával járt itt
Szeptember 21-23. között voltunk a Vár Hotel 26-os "szobájában", 42. házassági évfordulónkat szerettük volna felejthetetlenné tenni. Sikerült, mert ilyen alacsony színvonalú szálláson, ennyi pénzért még nem jártunk. A szobánk a tetőtérben volt, kb. 10 m2, egy tetőtéri (nem működő ) és egy kb.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - BelsőVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Belső
Szörnyű 2018. március 6.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon kedves volt. Ők akik pozitív értékelést kaphatnak ebben a szállóban, de ez kevés ahhoz, hogy visszatérjünk. A szobába beérve hangyák fogadtak, kaptunk egy rovarirtót, azzal befújtuk és szerencsére többet a három éjszaka alatt nem láttuk őket viszont. Ez viszont nem a mi dolgunk lett volna.
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
A vendégekkel nagyon figyelmesek,és kedvesek.Minden szolgáltatás biztosított a Hotelben.Kitűnő a konyhájuk,óriási adagokkal.Egy napot töltöttünk el,mégis tartalmas volt,nagyon jól éreztük magunkat!Köszönjük a nagyon kedves vendéglátóknak!
Bízunk benne,hogy még visszatérünk.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - KörnyékVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2017. március 22.a párjával járt itt
Karácsonyra kaptuk ajándékba a „Téli varázs” elnevezésű csomagot, ami a leírás szerint tartalmazott 2 éjszakát/félpanzióval, pezsgő bekészítést és 2*30 perces ajándék masszázst. Sem pezsgőt nem kaptunk sem masszázs nem volt…nem szóltunk érte, mert megvoltunk e nélkül is…meg hát milyen az, hogy én szólok, hogy az ajándékokkal mi a helyzet?
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - WellnessVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - BelsőVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - KörnyékVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Szobák
Szörnyű 2016. november 8.a párjával járt itt
A 4-es számú szoba a falba néz, nem vicc, a falba. Ha a szomszéd zuhanyozik mint az égiháború, pláne ha korán kelő. Cipőkanalat, a tusolóba anyagot, hónalatt egy szemetest, tűt, cérnát a szakadt fürdőköpenyhez vinni. Nem vitatkozni még ha igazad is van, mert nem nyersz semmit. Ez a szálloda erősen túl van árazva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Átlagos 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű, könnyen megközelíthető helyen van. A személyzet kedves, szolgálatkész. Probléma esetén mindent megpróbálnak, hogy orvosolják. Tiszta, rendezett környezetet találtunk. A wellness szerintem megfelelő egy ilyen kisméretű szálláshelyhez.
Gyenge 2016. szeptember 9.a párjával járt itt
Szeptember elején töltöttünk el három nap, két éjszakát a párommal ebben a hotelben, melyet nászajándékba kaptunk. A kiszolgáló személyzet a recepcióstól a pincéreken át roppant segítőkész, kedves, rugalmas volt. Az ételek kifogástalanok voltak, bár az elején furcsa volt, hogy a svédasztal helyett étlapról kellett meleg reggelit illetve vacsorát rendelni, amire aztán várni is kellett, mint egy rendes étteremben.
Átlagos 2016. május 3.a párjával járt itt
Februárban úgy döntöttünk a párommal, hogy megérdemlünk egy kis kikapcsolódást az év végi hajrák után. Visegrádra esett a döntés, mivel közel is van és meglehetősen jól ismerjük és szeretjük a várost, sokat jártunk mindketten arrafelé. Akadt is a neten egy árban megfelelő szálloda, jó véleményekkel, előnyös fényképekkel.