Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hétvégét töltöttünk Visegrádon, a Vár Hotelban. A hűvös idő miatt, hősugárzóval gondoskodtak a melegről. Mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Ajánlom mindenkinek ezt a szállodát.
2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Minden szép, és jó - eltekintve a színes hajú recepciós hölgy hangulat ingadozásaitól. . . - volt egészen addig a pontig, amíg kezünkbe nem vettük a számlánkat a búcsúzás pillanatában. Na nem a számla végösszege bántotta a szemünket, hanem a nyelvezete, ami bizony angol nyelven íródott, nem csupán zárójelben, apró betűvel szedve angolul, hanem KIZÁRÓLAG angolul, magyar nyelvű kifejezést idézőjelbe sem említve!
Kiváló 2017. június 30.a párjával járt itt
Emlékezetes napokat töltöttünk itt! A Péter és a személyzet minden kérésünket mosolyogva teljesítette! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A kijelölt gyalogos útvonalon megnéztük a várat majd vissza fele a Salamon tornyot is!! Kb, 5órás út fárasztó volt de újra megtennénk A látvány mindent megér!
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Egyéb
Kiváló 2017. április 9.családjával járt itt
Kissè félve érkeztünk, miután sok rossz véleményt olvastunk. Óriási pozitív csalódás ért! Ár-érték arányban kimagaslóan kiváló: az ételek finomak, változatosak. Annyit lehet reggelizni, vacsorázni, amennyi belènk fér, a kávé ízletes, erős. A személyzet egytől egyig kedves, vendégcentrikus.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. január 17.családjával járt itt
Novemberben töltöttünk 3 nap 2 éjszakát a szállodában. Könnyen megközelíthető helyen van, a főút mellett, de nem zavaró a forgalom zaja, igaz, oldalra néző szobát kaptunk. A fiatal recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott minket, minden információval, a környékről térképpel ellátott. Végig mosolygós, segítőkész volt.
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Nagyon kedves volt a személyzet. nagyon jó helyen van a hotel, gyönyörű a kilátás. A tiszatság is megfelelő volt. A WC egész éjjel csöpögött, zavaró volt, a zuhanykanin paneljeivel is óvatosan kellett bánni, nehogy a kezünkben maradjon. A reggeli nagyon választékos,bőséges.
Kiváló 2016. július 5.a párjával járt itt
Szívélyes kiszolgálás, isteni és igazán bőséges vacsorák, remek elhelyezkedés és kényelmes ágyak várják a pihenni vágyókat! A gyönyörű kilátásról már nem is beszélve! Programok közül is bőséges a választék, a hotel szomszédságában pedig a Reneszánsz étterem mennyei lakomákkal várja az arra tévedőket!
Kiváló 2016. június 21.a párjával járt itt
Most hétvégét töltöttük a Vár Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon barátságos,kedves. Szinte mint egy családban lettünk volna. A recepciós kolléga külön földszinti szobát adott a tetőtér helyett,hogy ne keljen lépcsözni. Sok helyen voltam már de ilyen kedves fogadtatásban nem volt még részem.
Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor kedvesen fogadtak. A szoba kicsi, de szép volt. Az ételek finomak, bőségesek. Kiszolgálás jó volt, kedvesek voltak a felszolgálok. A tisztasággal is meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
A május 7-8 hétvégét férjemmel és 2 fiunkkal Visegrádon A Hotel Vár Kastélyszállóban töltöttük. Az idősebbik fiunk 18. születésnapját ünnepeltük. Számomra már a foglalásnál érzékelhető volt, hogy a személyzet nagyon segítőkész és udvarias. Minden kérdésemre igyekeztek megtalálni a legmegfelelőbb megoldást.