Patak Park Hotel Visegrád ★★★

Patak Park Hotel Visegrád
Patak Park Hotel VisegrádPatak Park Hotel Visegrád
Patak Park Hotel VisegrádPatak Park Hotel Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit.

A Patak Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2024.05.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád - Augusztus 20. (min. 3 éj)
Augusztus 20.
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

Gyenge 2017. április 18.családjával járt itt
Húsvétkor családommal kirándulni szeretünk a hegyekben. A hotelt elhelyezkedése miatt választottuk. Az első meglepetés akkor ért bennünket, amikor megérkezésünk után a fürdőszobában csótánnyal találkoztunk. Jeleztük a személyzetnek, Ők kedvesek és készségesek voltak. Mondták, hogy még ilyen nem fordult elő, bár a takarítónő csótányirtó spray-vel érkezett.
Szörnyű 2016. december 28.a párjával járt itt
Sajnos életem során egyik leggyengébb szállodát fogtuk ki, karácsony alkalmával. A szoba addig mig éjszaka nem fogtunk bolhát, elment volna. A fürdőszoba zuhanyzója egy síkban volt az aljaztal, így mivel ajtaja se volt, mindig úsztunk a vízben. A kaja szegényes és csak két választás volt, levesből is illetve a másodikból is.
Kiváló 2016. december 22.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben, csendes, modern szálloda. Nagyon figyelmes és segítőkész a személyzet. A wellness részlegben különösen tetszett a szabadtéri jacuzzi, a zimankós idő ellenére is nagyszerű élmény volt. Egyedül a szobában lévő ágy volt számunkra kényelmetlen, nem volt elég kemény a matrac, reggelre fájós derékkal, kialvatlanul ébredtünk.
Átlagos 2016. december 6.egyedül járt itt
Pozitivum: gyönyörű környezet, közvetlen erdőszéli elhelyezkedés, tetszetős kinézet, újonnan épült, kedves, segítőkész személyzet, kinti jacuzzi, hangulatos szauna. Jó árérték arány. Negatívum: a lakosztály 2 szintes volt, aminek alsó szintje nem igazán kihasználható. A szellőzőből késő este is zörgés, csörgés volt hallható.
2016. november 29.barátokkal járt itt
Köszönjük a remek hétvégét! Olyan békés-csendes helyet kerestem, ahol 4 anyuka elszabadulhat a hangos hétköznapoktól egy kis csacsogásra. Öröm volt megállni egy pillanatra a csodás környezetben. Volt alkalmunk kirándulni, pihenni. Mivel nem volt túl messze a "központ", igen sok lehetőség tárult elénk.
2016. november 29.a párjával járt itt
Rugalmas, udvarias és kedves a személyzet. Az ételek igazán ízletesek. Csendes helyen, a természet közepén, családias környezetben helyezkedik el a hotel. A kiadós reggeli után érdemes kirándulni egyet a környező bércek között, felkeresni például a közeli Kaán forrást.
Átlagos 2016. november 28.a párjával járt itt
Sziasztok!
Legnagyobb problémám a tisztasággal volt. A szoba berendezése az szép csak elhanyagolták(poros, pókhálós). A jacuzzi tisztaságával is problémák adódtak. A személyzet az kedves segítőkész, az ételek finomak és változatosak.
Nem tudom, hogy csak a mi szobánkkal volt effajta probléma, de én sajnos NAGYOT csalódtam a helyben.
Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
November 4.-6.ig töltöttünk el párommal egy csodálatos hétvégét Visegrádon,a Patak Park Hotelben! Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Nyugodt szívvel ajánlom mind a fiatal,illetve idősebb pároknak,családoknak egyaránt!!
Kiváló 2016. november 7.barátokkal járt itt
Kedves személyzet.
A hotel gyönyörű és modern kívül, belül.
A reggeli bőséges. A vacsora is finom volt.
Kényelmes szobák, amit napi szinten takarítanak.
Szaunákért és a jakuzziért szinte verseny van. Viszont ezt időpont kéréssel megoldották. De ezt leszámítva nagyon jó 3 napot töltöttünk itt.
Máskor is szívesen jönnék!
2016. október 6.a párjával járt itt
Mikor leparkoltunk a szálloda előtt igen jó benyomást kelltett bennünk a párommal. Az ott létünk allatt a személyzet igen kedves, semmilyen probléma nem volt. A szoba számunkra megfelelő volt. A reggeli és a vacsora alkalmával mindig jól laktunk mivel nagyon finomak voltak. A hotel szolgáltatásai is csodálatosak voltak. Én csak ajánlani tudom más fiatal pároknak.
Patak Park Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádMátyás király utca 82.
• masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó