Patak Park Hotel Visegrád ★★★

Patak Park Hotel Visegrád
Patak Park Hotel VisegrádPatak Park Hotel Visegrád
Patak Park Hotel VisegrádPatak Park Hotel Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit.

A Patak Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
2024.04.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2024.05.01-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. november 8.gyerekekkel járt itt
Sajnos nagyon nagy hendikeppel indult a szálloda, mert a telefonon adott ár, emailes megerősítésére, másnap már + 20. 000Ft-ot számoltak rá. Nem tudták és ami a legrosszabb, nem is akarták megmagyarázni, miért lett drágább ugyanaz a szoba, ugyanakkora, ugyanannyi személynek. Avval indokoltak, hogy félrehallás történt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2015. szeptember 29.a párjával járt itt
Kellemes 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben, egy kuponos oldalon vásárolva a lehetőséget. Hétköznap érkeztünk, csak páran voltak rajtunk kívül, így a jacuzzit minden nap többször is tudtuk használni, az erdei fitnesst is kipróbáltuk. Lakosztályt kértünk, így az erkélyről is megcsodálhattuk a fantasztikus panorámát, melyet akár a szaunákból is megszemlélhet az ide érkező kedves vendég!
Patak Park Hotel Visegrád - Külső képPatak Park Hotel Visegrád - Medence/kertPatak Park Hotel Visegrád - VendéglátásPatak Park Hotel Visegrád - Vendéglátás
Kiváló 2015. szeptember 5.a párjával járt itt
Tisztelt Cím, és Munkatársaik!

A párommal együtt nagyon elégedettek voltunk a szálloda által nyújtott szolgáltatásokkal!
Rendkívül megnyerő a tisztaság, a személyzet segítőkészsége, ugyanakkor nem tolakodó közvetlensége is.

Az ételek finomak voltak, mennyiséget tekintve bőségesek. A szoba és az egész létesítmény tisztasága kiváló!

Elismerés a teljesítményükért!
Tisztelettel:

Fekete Miklós
2015. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A felszolgálók és a recepciós hölgy kedvesek és figyelmesek.A tisztaság nem tökéletes.Mi kisgyerekekkel voltunk,hiányoltam a fürdető kádat.
Kiváló 2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Romantikus hétvégét töltöttem itt kedvesemmel. Mi tökéletesen éreztük magunkat. A szobánk tiszta volt! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! A személyzet csodálatos ,figyelmes,külön köszönet nekik érte,hogy még miattuk is fantasztikusan éreztük magunkat! ! ! ! Ételek hmmmmmm,ínycsiklandozóan finom és nagy választékban volt! ! ! !
Patak Park Hotel Visegrád - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. július 23.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt a hőségriadóban. szerencsére jó helyen, az erdőben, patak mellett található és légkondi is van. a személyzet nagyon kedves, igyekvő. a szobánk nem igazán volt lakosztály, mert a lenti rész inkább csak lépcsőház, és fent aludtunk 3-an. ráadásul lányom kiságya össze is omlott. . .
Kiváló 2015. június 17.családjával járt itt
Előzetes foglalás nélkül érkeztünk egy előre lefoglalt borzasztó appartmanból ahol 1 éjszakát töltöttünk rettenetes körülmények között. Felleg várból hazafelé tartva megláttuk a szállodát és be mentem segítségüket kértem hogy előzetes foglalás nélkül fogadjanak minket 6 éves kisfiunkkal, mert már úgy volt indulunk haza.
Kiváló 2015. május 17.családjával járt itt
Nagyon kellemes, nyugodt környezet, tisztaság, gyors, kedves kiszolgálás, nagyon jó programok, szép szobák, boszorkány konyha varázslata, felejthetetlen élmény, a Feleségemmel és a lányomékkal töltöttünk el egy kellemes hétvégét. Elhatároztuk, hogy újra eljövünk. Másoknak is, rokonainknak, barátainknak, ismerőseinknek ajánljuk, aki csendre, nyugalomra vágyik.
Kiváló 2014. december 17.családjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltölttünk el Önöknél, nagyon kedves és vendégszerető személyzettel találkoztunk. A boszorkány konyha varázslata felejthetetlen élmény marad számunkra. A hotel tisztasága felszereltsége kiváló, nagyon ötletes, igényes és szép a szoba falfestése. Az ételek változatosak és ízletesek voltak.
Köszönjük!
Patak Park Hotel Visegrád - Külső kép
2014. október 1.a párjával járt itt
Úgy gondoltuk a párommal, hogy szükségünk lenne egy kis csendre és nyugalomra, Szentendre és Esztergom közelsége miatt a választásunk így Visegrádra esett, ahol a Patak Park Hotel tűnt a legjobb választásnak. Maga a hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, Visegrád központja gyalogosan sincs túl messze, a Fellegvárhoz pedig pont előtte visz fel az út, valamint a hotelből kilépve az ember szinte rögtön a parkerdőben találja magát.
Patak Park Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádMátyás király utca 82.
• masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó