Patak Park Hotel Visegrád ★★★

Patak Park Hotel Visegrád
Patak Park Hotel VisegrádPatak Park Hotel Visegrád
Patak Park Hotel VisegrádPatak Park Hotel Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit.

A Patak Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

2016. június 3.a párjával járt itt
A parkolóból a patak felett átívelő fahídon keresztül lehet a domboldalon elhelyezkedő szállodához eljutni. Már maga a környezet és a látvány is feltölti az embert. A környékbeli aktuális programokról, kirándulóhelyekről a kedves, mosolygós recepciós Hölgy tájékoztatott minket.
Átlagos 2016. május 30.barátokkal járt itt
Tisztelt Szálloda! Baráti házaspárral voltunk a szállodában! Köszönjük a személyzetnek, hogy lehetőségeik szerint minél kellemesebbé akarták tenni ottlétünket! A szobánk a "Wellness részlegnél" volt! A wellnessben ki is béreltünk két szobára össz:1 óra "PRIVÁT" részvételt.
Kiváló 2016. május 23.a párjával járt itt
A hotellel maximálisan meg voltunk elégedve, gyönyörű két napot töltöttünk ott. Csodálatos a környezet, színvonalas a szálloda, finom ételek, kedves dolgozók tették a lehető legjobbá az ott eltöltött hétvégét.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
A szállás csodálatos helyen van. A patak fantasztikus élményt nyújt. A szoba szuper volt. Az étterem személyzete (3 felszolgáló) elképesztő udvariassággal és szakértelemmel szolgált fel. Nagyon kedvesek voltak velünk. Mindenki kedves, udvarias volt. Két dolog volt negatív.
Kiváló 2016. május 1.a párjával járt itt
2 ejszakat töltöttünk el a Patak Park Hotelben a ferjemmel. Gyönyörü helyen van a szalloda, szep modern epület, csodalatos a kilatas az etteremböl körös körül hegyek. Az etelek nagyon finomak voltak, a vacsoranal 2 fele levesböl es 2 fele föetelböl lehetett valasztani, es persze a desszert.
Patak Park Hotel Visegrád - BelsőPatak Park Hotel Visegrád - BelsőPatak Park Hotel Visegrád - Külső kép
2016. március 16.egyedül járt itt
A fönti értékelés a pozitív, ami nem tetszett :
- a jaccuzzi fedelének eltávolításához, vissza tételéhez mindig elkelne a segítség, és sötétedés után több fényt a teraszra, mert 1. alkalommal nincs helyismerete az embernek. Köszönöm !
Kiváló 2016. március 11.a párjával járt itt
Maga a szállás tökéletes volt, tökéletes helyen. Aki szeret nagyokat kirándulni, túrázni annak mindenképpen ajánlom. Az ételek nagyon finomak és sok minden közül lehet választani. A wellnes rész kiemelkedő, főleg a szabadban kialakított jakuzzi. Novemberben voltunk mikor már elég hűvös van , de tökéletesen i tudtuk használni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 21.a párjával járt itt
Egy nyereményjátékon nyertem egy kupont amit végül a visegrádi Patak Park Hotelben használtunk fel. Superior szobát kértünk, ez kellemesen nagy volt, és fürdőkád is van, nem csak zuhanykabin. A vacsora tökéletes volt, 2 leves, 3 főétel és 2 desszert közül lehetett választani, amit ettünk, minden finom volt.
Patak Park Hotel Visegrád - SzobákPatak Park Hotel Visegrád - SzobákPatak Park Hotel Visegrád - SzobákPatak Park Hotel Visegrád - Medence/kertPatak Park Hotel Visegrád - BelsőPatak Park Hotel Visegrád - BelsőPatak Park Hotel Visegrád - Medence/kertPatak Park Hotel Visegrád - BelsőPatak Park Hotel Visegrád - Szobák
2016. január 18.a párjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk, mivel gyönyörű helyen lévő szálloda, tökéletes kiszolgállással rendelkezik. Külön kiemelendő a szauna és a wellnes kialakítása. A helyszínen kialakított családias légkör és az aktív pihenési, feltöltődési lehetőség.
Amivel kevésbé volunk elégedettek az a recepciós úr vendégekhez fűződő kapcsolata (de biztosan csak rossz napja volt).
2015. december 28.gyerekekkel járt itt
az egyik felnott kerekesszeken kozlekedik es nincs megoldva hogy egyedul kozlekedjen, idoseknek, nehezen jaroknak es kerekesszeken kozlekedoknek nem ajanlom.Kulonben ha nincs mozgaskorlatozott a latogatok kozott akkor nagyon szep es kellemes hely.
Patak Park Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádMátyás király utca 82.
• masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó