Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Négy éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 4 éj)
Négy éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - November 1. - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
November 1. - teljes előrefizetéssel
10.31-11.03.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2023. október 7.gyerekekkel járt itt
Tetszeni sokminden tetszett de amivel kevésbé voltam elégedett az a fürdő szobában várt tisztaság mivel a tusolóban szőröcskéket láttam. Gyermekkel mentünk így igényeltük volna a szobában a több csatornát főleg mese csatornákat. Ami viszont nagyon de nagyon emlékezetes volt és jól esett, hogy születésnapon mentünk és megleptek minket 2 pohár pezsgővel nagyon figyelmesek.
Kedves Zsuzsanna!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Örömmel olvastuk, hogy sikerült kellemes meglepetést okozni Önnek születésnapja alkalmából és, hogy elégedettek voltak gyerekbarát szolgáltatásainkkal.
Ugyanakkor elnézését kérjük, hogy a fürdőszobáinkra vonatkozó tisztaságbeli kritériumoknak ezúttal nem tudtunk megfelelni.
2023. október 9., Heier Márk, Royal Club Hotel
Kiváló 2023. szeptember 9.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.
Csendes, tiszta környezet, udvarias, segítőkész személyzet.
A wellnes tiszta és kiválló, minden korosztálynak megfelelő.
A svédasztalos reggeli és vacsora friss, bőséges és változatos volt.
Az a la carte ebédnél viszont érezhető volt, hogy nem volt friss.
Összeségében elégedettek voltunk.
Kedves Imréné!
Hálásan köszönjük pozitív visszajelzését tartózkodását illetően. Megtisztelő számunkra, hogy máris tervezik a visszatérét. Nagyon örülünk, hogy személyzetünk kedvessége hozzájárult a kellemes pihenéshez és, hogy elégedettek voltak wellness részlegünk szolgáltatásaival.
2023. szeptember 11., Heier Márk, Royal Club Hotel
Kiváló 2023. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű szálloda. Kiváló wellness, finom ételek, barátságos személyzet. Túrázás után (Prédikáló szék, Rám szakadék) nagyon jólesett a wellness.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2023. május 6.gyerekekkel járt itt
Ha jól számolom, ez már a 10. alkalom volt, hogy családunk itt töltött el néhány nagyon kellemes napot, ezúttal a húsvéti ünnepek és a tavaszi szünet kapcsán. Egy apró kellemetlenséget okozott, hogy egy nappal le kellett rövidíteni az ottlétünket, így a korábban tervezett 3 éjszaka helyett csak 2 sikerült.
Royal Club Hotel Visegrád - Külső képRoyal Club Hotel Visegrád - Külső képRoyal Club Hotel Visegrád - SzobákRoyal Club Hotel Visegrád - SzobákRoyal Club Hotel Visegrád - BelsőRoyal Club Hotel Visegrád - SzobákRoyal Club Hotel Visegrád - Külső képRoyal Club Hotel Visegrád - Külső képRoyal Club Hotel Visegrád - SzobákRoyal Club Hotel Visegrád - SzobákRoyal Club Hotel Visegrád - Külső képRoyal Club Hotel Visegrád - Külső kép
Kiváló 2023. április 19.barátokkal járt itt
Csak ajánlani tudom, kényelmes, tiszta és világos nagyméretű szoba.
A wellness részlegben szaunák, pihenő szobák, gőzkabin, jakuzzi és kisebb medencék kedves kiszolgálással.
A reggeli és a vacsora bőséges, választékos és finom volt.
Kedves személyzet, szép környezet, kirándulási lehetőségek. . . . mi kell még? egyszóval szuper!
Royal Club Hotel válasza
Kedves Krisztina! Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk pozitív értékelését. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt éttermünk kínálatával és, hogy élvezte wellness részlegünk szolgáltatásait. Sok szeretettel várjuk vissza! Üdvözlettel: Heier Márk Mb. Recepció vezető
2023. április 23., Heier Márk, Royal Club Hotel
Kiváló 2023. március 11.a párjával járt itt
Kedves recepciós hölgyek, gyors ügyintézés, étkezésnél nagy választék nagyon tetszett.
A szoba,fürdőszobás tágas és szépen berendezést, a terasz nagy.
Sajnos a fűtés kicsit hörgött, ezt megemlítettem távozáskor. Ez azonban nem rontotta el az ott tartózkodási k kellemes élményét.
Ajánlani tudom másoknak is!
Royal Club Hotel válasza
Kedves Jánosné! Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt éttermünk választékával és gyorsnak találta munkatársaink ügyintézését. Sajnáljuk, hogy a fűtés kicsit zajos volt, meg fogjuk vizsgálni, hogy mi okozhatta. Örülünk, hogy kellemes pihenésben volt részük, reméljük, legközelebb is minket választanak.
2023. március 13., Heier Márk , Royal Club Hotel
Kiváló 2023. március 4.a párjával járt itt
Szegediek vagyunk, 54 éve nászúton voltunk a jelenlegi feleségemmel Visegrádon, egy akkori SZOT üdülőben, és úgy gondoltuk, hogy most 54 év után visszatérünk nosztalgiázni. Persze nem kell mondanunk, hogy micsoda színvonalbeli különbség van az akkori és a mostani szállásunk között, minimum 4 csillag! ! !
Royal Club Hotel válasza
Kedves Béla! Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk értékelését. Örömmel olvastuk, hogy kiváló pihenésben volt részük és, hogy elégedettek voltak kollégáink munkájával. Mi is reméljük, hogy mielőbb újra viszont láthatjuk Önöket. Üdvözlettel: Heier Márk Mb. Recepció vezető
2023. március 8., Heier Márk , Royal Club Hotel
Kiváló 2023. január 11.a párjával járt itt
Szuper szilvesztert töltöttünk a szállodában. A szoba nagyon kényelmes volt, a személyzet segítőkész, kedves. Az ételválasztékkal maximálisan elégedettek voltunk, mindig találtunk finom fogásokat. A szilveszteri műsor is nagyon színvonalas volt, külön pont jár arra, hogy a gyerekek is be lettek vonva a "buliba". Másoknak is tiszta szívvel ajánlom a Royal Club Hotelt.
Kedves Éva!
Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét!
Hatalmas öröm számunkra, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban, és hogy minden szolgáltatásunkkal meg voltak elégedve. Örülünk, hogy a gyerekekkel együtt ünnepelhették az újévet!
Sok szeretettel várjuk vissza Önt és családját!
2023. január 12., Kürti Mercédesz , Royal Club Hotel
Kiváló 2022. március 22.a párjával járt itt
Teljesen elégedettek voltunk mindennel,nagyon jól éreztük magunkat!
A hotel kívül,belül szép,a szoba ,fürdőszoba is szép,tiszta,tágas. A wellness részleg is tetszett. A reggeli,vacsora ízletes és választékos volt.
Az élő zene a vacsorához külön tetszett,hangulatos volt. A személyzet pedig nagyon kedves és segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat!
Ajánlom!
Kiváló 2022. február 20.a párjával járt itt
A szoba appartmann jellegű volt, konyhával. Az evőeszközök hianyoztak, de a személyzet mindenben segített. Az ételek kiválóak voltak, és nagyon változatosak is. A környzet pedig magáért beszél. Erdemes sokat kirándulni. A párom szülinapra kapta az utat, és a vacsoránál legnagyobb meglepetésünkre kaptunk 2 pohár pezsgőt, ezzel köszöntötték Őt.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus véleményt! Részünkről az öröm, hogy sikerült egy nagyszerű élményt nyújtani Önöknek, valamint egy kis meglepetést a párja születésnapjára. Köszönjük, hogy kiemelték ételeink változatosságát és kiválóságát!
2022. február 22., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád