Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy ★★★★

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Balaton VonyarcvashegyZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Balaton VonyarcvashegyZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy bemutatkozása

A Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegyen, lenyűgöző balatoni panorámájú környezetben fogadja vendégeit különleges gasztronómiai, borkultúra és wellness szolgáltatásokkal.

A Zenit Hotel Balaton legnépszerűbb csomagjai

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Pünkösd (min. 2 éj)
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy vélemények

Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
2013. novemberében töltöttünk el egy hosszú hétvégét Vonyarcvashegyen. Nászajándékba kaptuk a lehetőséget, hogy pár napot a Zenitben tölthessünk el. A szállodával nagyon meg voltunk elégedve, gyönyörű környezetben impozáns épület, a szobánk, a szolgáltatások és az alkalmazottak hozzáállása is rendben volt.
Gyenge 2014. január 29.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt számunkra ez a pár nap, a szoba rendben volt, a hotel szép, viszont a szolgáltatások közül konkrétan semmit nem tudtunk igénybe venni. A jacuzzi nem működött míg ott voltunk, a medencében nagyon hideg volt a víz. Az étteremben a vacsoránál, már-már mi éreztük magunkat kellemetlenül, vagyis alig várták, hogy elhagyjuk az éttermet.
Kiváló 2014. január 13.a párjával járt itt
A szálloda csodás helyen van, a recepción, étteremben dolgozó személyzet nagyon kedves, segítőkész, udvarias. Az éttermi étel kínálat megfelelő, annak minősége kiváló. Minden tökéletes lehetett volna, ha a wellness részlegben dolgozó hölgyek nem olyan életuntak, és nem kellett volna őket noszogatni, hogy a teraszon lévő jakuzzit kinyissák.
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Ez a szállás egy rendkívül csodálatos környezetben található. Vonyarcvashegy domboldalán magasodik. Minden szobájának ablakából Balatonra láthatunk. A wellness részlege mindig dicséretesen tiszta, kedves, figyelmes a személyzete. A fogadáskor türelmes recepciósok igyekeznek teljesíteni kívánságainkat.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
A szállást Ausztriában ajánlották nekünk és mi is nagyon meg voltunk elégedve. Az ár-szolgáltatás arány igen megfelelő, a reggeli és vacsora átlagon felüli. Sok helyen járunk, de Magyarországon ezt a kínálatot még nem kaptuk meg sehol máshol. A kilátás a Balatonra gyönyörű,a szobánk szép, modern, remélem egyszer nyári időszakban is sikerül egy pár napot ott eltöltenünk.
Kiváló 2013. december 20.a párjával járt itt
2013 október végén jártam a Zenit-ben. Nagyon szép fekvésű helyen van, gyönyörű kilátással a balatonra. A személyzet és kiszolgálás jeles! Nagyon barátságos hely! Az étterem is kitűnő. A borkostolóra is érdemes "benevezni". A wellness részleg is minden igényt kielégítő! Nagyon jól éreztük magunkat! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
2013. októberében három napot töltöttem családommal a Zenit Hotelben. Szép helyen, szép kilátással a Balatonra, ízléses, barátságos, tiszta, nem túl nagy, családias szálloda,ízletes, választékos ételekkel, maximálisan szolgálatkész és udvarias személyzettel.
Családunk részéről kiváló minősítést kapott.
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Környék
Kiváló 2013. november 18.barátokkal járt itt
Mindennel meg voltam elégedve. Rendkívül jól esett a személyzet kedvessége, figyelmessége. A szolgáltatások ( masszázs) kiváló volt, a masszőrök értik a dolgukat, és nagyon kedvesek. A szoba kényelmes, tiszta, ami az egész szállodára elmondható. Az ajándékba kapott csokoládé isteni. Az étkezés változatos és nagyon finom.
2013. november 6.barátokkal járt itt
2013. októberében két éjszakát, három napot töltöttem párommal és két baráti házaspárral a Zenit Vendégházban. Nagyon jól éreztük magunkat, ízletes,bőséges és választékos volt a reggeli és vacsora. A személyzet külön dicséretet érdemel, a felszolgálók, recepciósok nagyon kedvesek, szolgálatkészek voltak.
2013. szeptember 13.a párjával járt itt
1,A szobán belüli üvegfal elhibázott megoldás,az ajtó dübörög.
2,A belsőépítészeti kialakítás elhibázott,a tervező sosem lakott benne!!!Borotválkozzon a rossz világítású tükörben. Félnyilvános WC !?
3,A hűtőszekrénynek nincs hátszellőzése,gyorsan tönkremegy!
4,Az elhelyezkedés igen szép.
Karácsony András
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy a térképen
8314 VonyarcvashegyHelikon u. 22.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bisztró