Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy ★★★★

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Balaton VonyarcvashegyZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Balaton VonyarcvashegyZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy bemutatkozása

A Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegyen, lenyűgöző balatoni panorámájú környezetben fogadja vendégeit különleges gasztronómiai, borkultúra és wellness szolgáltatásokkal.

A Zenit Hotel Balaton legnépszerűbb csomagjai

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy vélemények

Átlagos 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
A büfévacsora íze és minősége javításra szorul. A szoba rendszeres szellőztetés ellenére is áporodott levegőjű maradt. A függöny minősíthetetlen szagot árasztott. A pincérek nem figyeltek kellően, rendszeresen többször kérték a szobaszámot, zavarva az étkezést. A szauna alapvetően nudista, 2 óra engedèlyezett fürdőruhában.
Kiváló 2014. június 28.családjával járt itt
Minden korosztály számára nyugodt kikapcsolódási lehetőséget nyújt a hotel zenit. Higgyétek el komolyan beszélek. Már ötödik alkalommal voltam idén márciusban a csodálatos panorámájú szállodában. Nem véletlenül keressük fel párommal és fiammal újra és újra ezt a helyet. Sok véleményt olvastam már a helyről és a kiszolgálásról.
2014. június 11.a párjával járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk el. A szmélyzet kedves, az ételek kiválóak, gondolva a gyermekekre is. A kilátás mesébe illő. A wellness részleg minden igényt kielégitő.
Egy negativum, a szobában nem volt hűtőszekrény ill. a tetőtéri szobában nem volt teregetési lehetőség a vizes holmiknak. Ezt leszámitva nagyon jól éreztük magunkat.
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - KörnyékZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Wellness
Átlagos 2014. június 6.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép. Az étteremben bőséges választékot találtunk, azonban az ételek minősége elég változó volt. Negatívum, hogy a szobában nem volt hűtőszekrény. A kilátás azonban kifogástalan. A wellness rész megfelelő, bár a tisztaságával voltak problémáink. A személyzet udvarias, segítőkész. A szoba tiszta.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Párom szó szerint meglepett ezzel a szállással, nem tudtam róla, hogy idehoz. Személy szerint mindennel maximálisan meg voltam elégedve, a kilátás gyönyörű, a kiszolgálás rendben, és nekem minden étkezés alkalmával voltak pozitív élményeim. Finom, ízletes, bőséges volt, amit kaptunk. A wellness részleg is ok volt, és a hely minden szempontból tetszett.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
A szálloda szép,barátságos,tiszta. A személyzet segítőkész. A wellness teljesen megfelelő.
Az étkezés választékos ,finom, bőséges,és az étterem kinti részéről a kilátás valami csodálatos.
Ezt mindenkinek ki kéne próbálni,az ott töltött étkezés a nap fénypontja volt, nem tudtunk betelni a látvánnyal.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
A Zenit hotelben Vonyarcvashegyen eddig négy alkalommal, minden évszakban voltunk. Azt hiszem ennél jobbat nem lehet írni egy szállodáról. Kivételes szépségű balatoni kilátással, mindig az általunk kért szobát kaptuk. A vendég kérését egyébként is mindenben teljesítik. A wellness részleg tökéletes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
2014. május 22.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése tökéletes, a kilátás gyönyörű szép, szinte minden pontjáról rálátni a Balatonra. A szoba ötletesen van kitalálva, kényelmes, tiszta és minden igényt kielégít. A wellness részleg is nagyon kellemes. A szaunák jók, az úszómedence vize kellemes,és a napozóterasz a felhőtlen kikapcsolódást szolgálja.
2014. május 5.kollégákkal járt itt
Mikor beléptem a szálloda halljában, már tudtam ismét „itthon” vagyok. Tetszetős, dekoratív és látványos szállodáról beszélhetünk és a kilátás. . . látni kell, persze csak ha Balaton fan vagy és mind ezt reggelinél és vacsoránál is élvezheted. Nagyon kedves és segítőkész a személyzet.
2014. április 15.a párjával járt itt
2013 májusában 5. házassági évfordulót ünnepelendő jártunk itt a férjemmel. Csodálatos helyen van a hotel, a tervező remek munkát végzett, ugyanis minden szoba a Balatonra néz, de ugyanígy a wellness helység és az étkező is, ez egészen fantasztikus, és aki szereti a Balatoni panorámát, annak mindenképpen látnia kell.
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy a térképen
8314 VonyarcvashegyHelikon u. 22.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bisztró