Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy ★★★★

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Balaton VonyarcvashegyZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Balaton VonyarcvashegyZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy bemutatkozása

A Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegyen, lenyűgöző balatoni panorámájú környezetben fogadja vendégeit különleges gasztronómiai, borkultúra és wellness szolgáltatásokkal.

A Zenit Hotel Balaton legnépszerűbb csomagjai

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy vélemények

Kiváló 2023. június 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszik a szállás elhelyezkedése, teraszról kilátás a Balatonra, valamint a jakuzzi a teraszon. Étkezés kifogástalan minőségileg és mennyiségileg is. A vezetett szaunaszeánsz is remek volt. Nagyon jó programajánlókat kaptunk a recepción érkezéskor napra lebontva, amiket részben igénybe is vettünk, illetve kihasználtunk.
Kiváló 2023. április 4.a párjával járt itt
Szinte csak pozitív élményekről tudok beszámolni. Az eredetileg földszinti Standard szoba helyett emeleti teraszos Delux szobát kaptunk, felár nélkül! ! ! ( Ezt csak később tudtuk meg, illetve tudatosult bennünk, amiért utólag nagyon hálásak voltunk/vagyunk.
Kiváló 2023. április 1.egyedül járt itt
Tetőtéri szobahelyt teraszos szobát kaptam, ami már a megérkezéskor jó benyomást tett. A személyzet figyelmes, szolgálatkész. Még este 8-kor is lehetőséget kaptam a sóbarlang használatára. A büféreggeli és a 4 fogásos vacsora minden igényt kielégített. A szoba, fürdőszoba tisztasága kiváló, az ágy kényelmes. A kilátás gyönyörű. Ebben az időszakban az ár- értékarány meglelő.
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, pazar kilátás nyílik a Balatonra. Érdemes a szállást úgy foglalni, hogy az étkezés a Bock Bisztróban legyen, jó a konyha és a borkínálat. A wellnessrészlegen kiemelhető pozitívum a panorámateraszon lévő jakuzzi :)
Zenit Hotel Balaton válasza
Kedves Kovács István Úr,
köszönjük szépen értékelését, bízunk benne hogy máskor is vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban!
Üdvözlettel: Kovács Evelin
2020. március 2., Kovács Evelin (Zenit Hotel), Zenit Hotel Balaton
Kiváló 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
Ügyintézés miatt kellett leutaznunk 1 éjszakára. Augusztus lévén meglepődtünk, hogy milyen gyors volt a foglalás.
Szálltunk már meg több helyen, de szerintem az 1. helyre ugrott. Maximális kényelem és főszezon ellenére csend és nyugalom. Bármikor visszatérnénk.
A wellness rész tiszta és nem zsúfolt.
Kis negatívum: 1 pohár borért felszámolt szervízdíj mértéke.
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Vendéglátás
Kiváló 2019. augusztus 12.a párjával járt itt
Hát igen. Ez a Hotel olyan,amilyennek lenni kell. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szobák nagyon szépek és igényesek. A wellnes tágas és van benne minden,ami kell. Az egyetlen dolog,ami fura volt,hogy reggeli csak 7. 45-től lehetséges. Ami egyébként finom és változatos volt,a vacsora szintúgy.
Köszönöm hogy itt lehettem:)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2018. december 14.a párjával járt itt
Büki wellness szálloda után jöttünk át ide és érdekes volt összehasonlítani a két 4 csillagos szállodát. Nos teljesen különbözőek voltak:-) Felfogás kérdése,hogy szerencsések vagy balszerencsések voltunk,de tény,hogy a párommal ketten voltunk vendégek a szállodában.
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - SzobákZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - SzobákZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - WellnessZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - WellnessZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - KörnyékZenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Vendéglátás
Kiváló 2018. október 9.a párjával járt itt
Igaz, hogy a Balaton partjától messze esik a szálloda, de a panoráma pazar, s kárpótol emiatt. A szobák kényelmesek, jó elosztásúak. Kiemelném a szauna szeánszokat, nagyon profik, változatosak, hangulatosak. Ez az egyik erőssége a hotelnek.
Lehetnének kicsit ár-értékarányban jobb akciók, de egészében elégedett voltam.
Kiváló 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
A szoba hangulatos, csendes.
Jókat kártyáztunk a teraszon.
A hátsó zöldnövényes napozókert igazán különleges nyugalmas hely.
A szauna állandó felfűtöttsége (az infra is! ) kényelmes bármikor használható.
Talán a gőz lehetett volna intenzívebb.
Az étkezések bőséges változatosak.
A személyzet viselkedése hibátlan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 5.a párjával járt itt
Panoráma megfizethetetlen, a szobák tiszták, felszereltek, az ételek megfelelőek, ízletesek. A wellnessrészleg tiszta, igényes. Egy negatívum: a kültéri jacuzzi vize kicsit piszkos volt, de az abból felénk táruló panoráma feledtette ezt. Az éttermi személyzet magasan az átlagnál hozta a formáját, nagyon kedvesek, figyelmesek és segítőkészek! ! ! Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy a térképen
8314 VonyarcvashegyHelikon u. 22.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bisztró