Véndiófa Étterem Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 47.

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg a térképen

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg értékelése:

2. helyezett a 46 zalaegerszegi étterem közül
65. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

főzelékbár, kerthelyiség
afrikai, amerikai, angol, arab, argentín, ázsiai, bajor, belga, brazil, cseh, dél-amerikai, finn, francia, görög, holland, horvát, indiai, indonéz, ír, japán, kanadai, keleti, kínai, kolumbiai, kóreai, kóser, kubai, lengyel, marokkói, mexikói, német, nemzetközi, nepáli, norvég, olasz, örmény, orosz, osztrák, pakisztáni, portugál, román, skót, spanyol, szerb, szlovák, thai, török, vietnámi, mediterrán, zsidó
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, francia, horvát, német, olasz, orosz, román, szerb, szlovák, szlovén
Különtermek:

Szállások Zalaegerszeg városában
Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Idén január elején voltam lányommal és két unokámmal ebédelni.Az ételek finomak voltak,megfelelő mennyiség és minőség,unokáim is kaptak nekik való adagokat.Gyors volt a kiszolgálás,a leves meleg,az ital hideg volt.A fizetés is gyorsan megtörtént,a pincérek udvariasak voltak,jót tett a vendéglőnek a korábbi átalakítás!Tudom ajánlani másoknak is.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
3 éjszakát töltöttünk csoporttal Zalaegerszegen, ismerkedtünk az Őrség látnivalóival. az étkezés (reggeli,vacsora) a Véndiófa étteremben lett rendelve, mivel a szállásunkhoz közel volt. Első benyomás az volt, hogy rendkívül tágas az étterem, kényelmesen elfért a csoport, s még más vendégek is. A reggeli megszokott sorrendű :) (1. nap felvágott, vaj lekvár 2.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lazacuk spenótos gnocchival kihagyhatatlan, és megunhatatlan! Az egész család imádja! Csak ajánlani tudom mindenkinek!A kiszolgálás gyors és készséges. Több éve alkalomszerűen járunk, sose csalódtunk még a minőségben. Nyáron kiülős, a gyerekek nagy örömére van játszási lehetőség. Ár-érték arány megfelelő számunkra. Máskor is szívesen jövünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Párommal vacsoráztunk itt, mind a ketten meg voltunk elégedve. Az étel nagyon finom volt, bőséges adagokat adnak, igazán jól lehet velük lakni. A kiszolgálást sem érheti semmilyen panasz, a minket kiszolgáló pincér gyors és kedves volt. A berendezés nagyon szép, sajátos hangulata van a helynek; s a tisztasággal sem volt semmi gond.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14.
Tavaly nyáron voltunk itt először,a barátommal,igaz akkor csak menüzni,de nagyon finomat ettünk! Idén tavasszal újra meglátogattuk az éttermet,most vacsorázni voltunk. Az étlap összeállítása megfelelő,mindenki kedvére válogathat,az adagokkal sem volt gond. A havi ajánlat az adott hónapra szintén nagyszerű ötletnek minősül.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Többször is jártunk az étteremben. A berendezés nagyon szép lett, színvonalasan újították fel az éttermet. Az ételek és a kiszolgálás minősége sajnos romló tendenciát mutat tapasztalatunk alapján. A köretek íztelenek, a húst pedig szűkösen mérik. Vannak nagyon kedves pincérek és khmm nagyon nem kedves pincérek is.
Zalaegerszeg

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem szép, nyáron kellemes a nagy terasz. Az étlapon nem túl sok a választék. Szombati napon, több, mint egy órát várakoztunk az ebédünkre. . Amit rendelni szerettem volna csak VIP vendégeknek elérhető. . én nem voltam az:-)) Az ételen vastagabb a panír, mint maga a hús, azt nagyítóval kellett keresni. nem voltam elégedett, nem térek vissza, ezt a helyet is kihúztam a listámról.
Kôszeg
Gyöngyös

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 14.
Zalaegerszegi gasztro-túránk legszínvonalasabb élménye volt ez az étterem. A városközponttól egy kicsit kiesik, így munka után kissé kényelmesen inkább autóval közelítettük meg, bár Egerszegen valójában nincsenek nagy távolságok. Kíváncsi voltam, hogy vajon én is erősíthetem-e az ittjartam. hu pozitív véleményezők táborát. Nos, a válasz egyértelműen IGEN!

Mobilról küldte. | 2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 19.
Igényesen felújított étterem. Hagyományos és új ízek. Bor kínálatuk is rendben van. Gyors kiszolgálás, többféle fizetési lehetőség.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 26.
"ITT jártam" alapján választottuk. Esős időben kerestük fel az éttermet egy esti vacsorához. A étterem teljesen üres volt. Halászcsárda jelleggel ellentétes minimál stílusú berendezés, és étel választék. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt, bár a két pincér folyamatosan és a vendégek által hallhatóan egyeztetett a feladataikról.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.09.24.
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 17.400 - 22.800,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2021.12.28.
Hotel Piroska
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 13.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
Brigitte Apartman
2020.09.24. - 2021.09.24.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.19.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2020.09.24. - 2021.09.24.
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.12.31.
Lekics Apartmanok
2020.09.24. - 2020.10.31.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2020.12.01.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 21.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2021.05.31.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.625 - 24.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.17. - 2021.12.19.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.320 - 9.520,- Ft/fő/éj között: önellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.19.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Hotel Vital Zalaegerszeg
Spirit Hotel Thermal Spa Zalaegerszeg
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Véndiófa Étterem ZalaegerszegX