Véndiófa Étterem Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 47.

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg a térképen

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg értékelése:

2. helyezett a 44 zalaegerszegi étterem közül
68. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

főzelékbár, kerthelyiség
afrikai, amerikai, angol, arab, argentín, ázsiai, bajor, belga, brazil, cseh, dél-amerikai, finn, francia, görög, holland, horvát, indiai, indonéz, ír, japán, kanadai, keleti, kínai, kolumbiai, kóreai, kóser, kubai, lengyel, marokkói, mexikói, német, nemzetközi, nepáli, norvég, olasz, örmény, orosz, osztrák, pakisztáni, portugál, román, skót, spanyol, szerb, szlovák, thai, török, vietnámi, mediterrán, zsidó
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, francia, horvát, német, olasz, orosz, román, szerb, szlovák, szlovén
Különtermek:

Szállások Zalaegerszeg városában
Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Idén január elején voltam lányommal és két unokámmal ebédelni.Az ételek finomak voltak,megfelelő mennyiség és minőség,unokáim is kaptak nekik való adagokat.Gyors volt a kiszolgálás,a leves meleg,az ital hideg volt.A fizetés is gyorsan megtörtént,a pincérek udvariasak voltak,jót tett a vendéglőnek a korábbi átalakítás!Tudom ajánlani másoknak is.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
3 éjszakát töltöttünk csoporttal Zalaegerszegen, ismerkedtünk az Őrség látnivalóival. az étkezés (reggeli,vacsora) a Véndiófa étteremben lett rendelve, mivel a szállásunkhoz közel volt. Első benyomás az volt, hogy rendkívül tágas az étterem, kényelmesen elfért a csoport, s még más vendégek is. A reggeli megszokott sorrendű :) (1. nap felvágott, vaj lekvár 2.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lazacuk spenótos gnocchival kihagyhatatlan, és megunhatatlan! Az egész család imádja! Csak ajánlani tudom mindenkinek!A kiszolgálás gyors és készséges. Több éve alkalomszerűen járunk, sose csalódtunk még a minőségben. Nyáron kiülős, a gyerekek nagy örömére van játszási lehetőség. Ár-érték arány megfelelő számunkra. Máskor is szívesen jövünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Párommal vacsoráztunk itt, mind a ketten meg voltunk elégedve. Az étel nagyon finom volt, bőséges adagokat adnak, igazán jól lehet velük lakni. A kiszolgálást sem érheti semmilyen panasz, a minket kiszolgáló pincér gyors és kedves volt. A berendezés nagyon szép, sajátos hangulata van a helynek; s a tisztasággal sem volt semmi gond.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14.
Tavaly nyáron voltunk itt először,a barátommal,igaz akkor csak menüzni,de nagyon finomat ettünk! Idén tavasszal újra meglátogattuk az éttermet,most vacsorázni voltunk. Az étlap összeállítása megfelelő,mindenki kedvére válogathat,az adagokkal sem volt gond. A havi ajánlat az adott hónapra szintén nagyszerű ötletnek minősül.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Többször is jártunk az étteremben. A berendezés nagyon szép lett, színvonalasan újították fel az éttermet. Az ételek és a kiszolgálás minősége sajnos romló tendenciát mutat tapasztalatunk alapján. A köretek íztelenek, a húst pedig szűkösen mérik. Vannak nagyon kedves pincérek és khmm nagyon nem kedves pincérek is.
Zalaegerszeg

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem szép, nyáron kellemes a nagy terasz. Az étlapon nem túl sok a választék. Szombati napon, több, mint egy órát várakoztunk az ebédünkre. . Amit rendelni szerettem volna csak VIP vendégeknek elérhető. . én nem voltam az:-)) Az ételen vastagabb a panír, mint maga a hús, azt nagyítóval kellett keresni. nem voltam elégedett, nem térek vissza, ezt a helyet is kihúztam a listámról.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 14.
Zalaegerszegi gasztro-túránk legszínvonalasabb élménye volt ez az étterem. A városközponttól egy kicsit kiesik, így munka után kissé kényelmesen inkább autóval közelítettük meg, bár Egerszegen valójában nincsenek nagy távolságok. Kíváncsi voltam, hogy vajon én is erősíthetem-e az ittjartam. hu pozitív véleményezők táborát. Nos, a válasz egyértelműen IGEN!

Mobilról küldte. | 2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 19.
Igényesen felújított étterem. Hagyományos és új ízek. Bor kínálatuk is rendben van. Gyors kiszolgálás, többféle fizetési lehetőség.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 26.
"ITT jártam" alapján választottuk. Esős időben kerestük fel az éttermet egy esti vacsorához. A étterem teljesen üres volt. Halászcsárda jelleggel ellentétes minimál stílusú berendezés, és étel választék. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt, bár a két pincér folyamatosan és a vendégek által hallhatóan egyeztetett a feladataikról.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.04.30.
Szabó Apartmanház
Zalakaros
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 12.771 - 36.531,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.07.05. - 2021.12.19.
Wolf Panzió
2-4 éjszaka 13.088,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 49.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Apartman Szanyi
Oázis Panzió
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.375 - 13.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2020.12.28.
Éden Apartman
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés szoba bekészítéssel, masszázzsal, szilveszter este koccintás egy pohár pezsgővel, filmvetítéssel, minden délután tea- kávébüfével és házi süteménnyel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2020.10.01. - 2021.03.01.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalaegerszeg
Wolf Panzió Zalaegerszeg
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

Véndiófa Étterem ZalaegerszegX