Véndiófa Étterem Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 47.

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg a térképen

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg értékelése:

1. helyezett a 46 zalaegerszegi étterem közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

főzelékbár, kerthelyiség
afrikai, amerikai, angol, arab, argentín, ázsiai, bajor, belga, brazil, cseh, dél-amerikai, finn, francia, görög, holland, horvát, indiai, indonéz, ír, japán, kanadai, keleti, kínai, kolumbiai, kóreai, kóser, kubai, lengyel, marokkói, mexikói, német, nemzetközi, nepáli, norvég, olasz, örmény, orosz, osztrák, pakisztáni, portugál, román, skót, spanyol, szerb, szlovák, thai, török, vietnámi, mediterrán, zsidó
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, francia, horvát, német, olasz, orosz, román, szerb, szlovák, szlovén
Különtermek:

Szállások Zalaegerszeg városában
Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Idén január elején voltam lányommal és két unokámmal ebédelni.Az ételek finomak voltak,megfelelő mennyiség és minőség,unokáim is kaptak nekik való adagokat.Gyors volt a kiszolgálás,a leves meleg,az ital hideg volt.A fizetés is gyorsan megtörtént,a pincérek udvariasak voltak,jót tett a vendéglőnek a korábbi átalakítás!Tudom ajánlani másoknak is.

Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
3 éjszakát töltöttünk csoporttal Zalaegerszegen, ismerkedtünk az Őrség látnivalóival. az étkezés (reggeli,vacsora) a Véndiófa étteremben lett rendelve, mivel a szállásunkhoz közel volt. Első benyomás az volt, hogy rendkívül tágas az étterem, kényelmesen elfért a csoport, s még más vendégek is. A reggeli megszokott sorrendű :) (1. nap felvágott, vaj lekvár 2.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lazacuk spenótos gnocchival kihagyhatatlan, és megunhatatlan! Az egész család imádja! Csak ajánlani tudom mindenkinek!A kiszolgálás gyors és készséges. Több éve alkalomszerűen járunk, sose csalódtunk még a minőségben. Nyáron kiülős, a gyerekek nagy örömére van játszási lehetőség. Ár-érték arány megfelelő számunkra. Máskor is szívesen jövünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Párommal vacsoráztunk itt, mind a ketten meg voltunk elégedve. Az étel nagyon finom volt, bőséges adagokat adnak, igazán jól lehet velük lakni. A kiszolgálást sem érheti semmilyen panasz, a minket kiszolgáló pincér gyors és kedves volt. A berendezés nagyon szép, sajátos hangulata van a helynek; s a tisztasággal sem volt semmi gond.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14.
Tavaly nyáron voltunk itt először,a barátommal,igaz akkor csak menüzni,de nagyon finomat ettünk! Idén tavasszal újra meglátogattuk az éttermet,most vacsorázni voltunk. Az étlap összeállítása megfelelő,mindenki kedvére válogathat,az adagokkal sem volt gond. A havi ajánlat az adott hónapra szintén nagyszerű ötletnek minősül.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Többször is jártunk az étteremben. A berendezés nagyon szép lett, színvonalasan újították fel az éttermet. Az ételek és a kiszolgálás minősége sajnos romló tendenciát mutat tapasztalatunk alapján. A köretek íztelenek, a húst pedig szűkösen mérik. Vannak nagyon kedves pincérek és khmm nagyon nem kedves pincérek is.
Zalaegerszeg

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem szép, nyáron kellemes a nagy terasz. Az étlapon nem túl sok a választék. Szombati napon, több, mint egy órát várakoztunk az ebédünkre. . Amit rendelni szerettem volna csak VIP vendégeknek elérhető. . én nem voltam az:-)) Az ételen vastagabb a panír, mint maga a hús, azt nagyítóval kellett keresni. nem voltam elégedett, nem térek vissza, ezt a helyet is kihúztam a listámról.
Cegléd
Gyöngyös

2015. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 14.
Zalaegerszegi gasztro-túránk legszínvonalasabb élménye volt ez az étterem. A városközponttól egy kicsit kiesik, így munka után kissé kényelmesen inkább autóval közelítettük meg, bár Egerszegen valójában nincsenek nagy távolságok. Kíváncsi voltam, hogy vajon én is erősíthetem-e az ittjartam. hu pozitív véleményezők táborát. Nos, a válasz egyértelműen IGEN!

Mobilról küldte. | 2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 19.
Igényesen felújított étterem. Hagyományos és új ízek. Bor kínálatuk is rendben van. Gyors kiszolgálás, többféle fizetési lehetőség.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 26.
"ITT jártam" alapján választottuk. Esős időben kerestük fel az éttermet egy esti vacsorához. A étterem teljesen üres volt. Halászcsárda jelleggel ellentétes minimál stílusú berendezés, és étel választék. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt, bár a két pincér folyamatosan és a vendégek által hallhatóan egyeztetett a feladataikról.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Ács Apartman
8 nap/7 éjszaka 3.700 - 4.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.29. - 2020.12.31.
Hotel Claudius
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.29. - 2020.12.16.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 26.250 - 45.650,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.30.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.30. - 2020.12.28.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, gyermekjátszótérrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.02.28.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hunguest Hotel Répce Gold
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2020.12.22.
Póczáné Vendégszobái
3 nap/2 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.29. - 2020.12.20.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.06.30.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.05.31.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Viktória Zalaegerszeg
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Hunguest Hotel Pelion  Zalaegerszeg
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Véndiófa Étterem ZalaegerszegX