G.Juli

G.Juli adatlapja

Regisztráció2013.11.03
Utoljára itt2018.04.11

Átlagos 2013. november 3.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás ért, mikor felkerestük a helyet. . . Család barát szállodába érkeztünk, viszont az "óvoda" felszereltsége tragikusnak mondható. . . törött, elhanyagolt játékok várták a gyereket. A fürdő része nem volt higiénikus. Hogy valami jót is írjak, a lovagi torna nagyon tetszett, és az utána lévő étkezés is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg -
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
10 éve voltunk itt utoljára, de idén jártunk a városban, így a régi emlékek benyomásával újra meglátogattuk a helyet, immár 3 gyerkőccel. Amíg az ételekre vártunk, az örökmozgó és kíváncsi kislányokkal bohóckodott és lefoglalta a személyzet. Akkora adagot kaptunk, hogy a korábban kinézett desszertnek nem maradt hely.
Kiváló 2018. április 11.gyerekekkel járt itt
A lazacuk spenótos gnocchival kihagyhatatlan, és megunhatatlan! Az egész család imádja! Csak ajánlani tudom mindenkinek! A kiszolgálás gyors és készséges. Több éve alkalomszerűen járunk, sose csalódtunk még a minőségben. Nyáron kiülős, a gyerekek nagy örömére van játszási lehetőség. Ár-érték arány megfelelő számunkra.