Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

A Hotel Aphrodite legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aphrodite Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.08.01-ig
Hotel Aphrodite Zalakaros - Kikelet gasztroélményekkel (min. 2 éj)
Kikelet gasztroélményekkel
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

Átlagos 2016. január 4.a párjával járt itt
Az általunk látott képeken egészen mást láthattunk, mint ami a valóság. Valójában a 3 csillagos szálloda alja amilyen szolgáltatást nyújtott a hotel az étkező piacos királykék magában mintás selyem hatású nejlon terítőjével és szegényes, egymáshoz nem illő menűválasztékával.
Gyenge 2024. január 2.gyerekekkel járt itt
Most jöttünk el, közel 300. 000 ft fizettem, soha többé. (2023 szilveszter) Nem vártak minket, így először szobánk sem volt. 17. 53-kor érkeztünk,Kb 30. perc után kaptunk egy szobát, ami koszos volt és szemét is benne volt a szemetesben. Többen írták, hogy büdös volt, sajnos későn olvastam. Büdös csatorna szag, három napig, nyitott ablaknál aludtunk.
Kiváló 2022. július 3.a párjával járt itt
Májusban töltöttünk itt öt csodás napot a barátainkkal. Egy másik barátunk gold kártyájával kedvezményes áron tudtunk foglalni ( a kártya e tekintetben átruházható ) , de útitársaink a nyugdíjas csomag igénybe vételével hasonlóan kedvező árat fizettek. A tulajdonos család tagjai vezetik a szállodát, és ez érződik is rajta.
Kiváló 2022. március 1.barátokkal járt itt
A szállás kiváló,a házi készítésű ételek nagyon nagyon finomak voltak ,a személyzet MINDEN TAGJA előtt le a kalappal mert mindig azt kerestek hogy hogyan járjanak még jobban a kedvünkben!!!
Tökéletes ,ajánlom mindenkinek!
2018. december 29.a párjával járt itt
Nagy várakozással mentünk Zalakarosra a Hotel Aphroditéba. Szép időnk volt még tél elején is. Szíves mosollyal fogadtak, és azonnal elfoglalhattuk a szállásunkat. Meglepően nagy tágas szoba várt, nagy erkéllyel. jó kilátással. Meghitt wellnes részleg nagyon tiszta patent hely, jó elrendezés, sok funkció egy helyen.
Kiváló 2018. szeptember 3.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt, főleg a paraszti gasztronómia miatt. Tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges a sok koleszterin, de majd otthon diétázom. Véres hurka, oldalas, töpörtyű reggelire és vacsorára. A grillező szakácson a kitűző "mindenes" abszolút megállja a helyét.
Hotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - Szórakozás/SportHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - Medence/kertHotel Aphrodite Zalakaros - Szórakozás/SportHotel Aphrodite Zalakaros - Szórakozás/SportHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - Medence/kertHotel Aphrodite Zalakaros - Medence/kertHotel Aphrodite Zalakaros - KörnyékHotel Aphrodite Zalakaros - Medence/kertHotel Aphrodite Zalakaros - Medence/kertHotel Aphrodite Zalakaros - Medence/kertHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - KörnyékHotel Aphrodite Zalakaros - Szórakozás/SportHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
Kiváló 2018. március 29.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt a Venusról írtam értékelést, egy épületben van a két hotel, azonos a wellnes és az étterem. Az eltelt két év óta a minőség nem változott, továbbra is nagyon kellemes hely pihenésre a hotel. A szobák csendesek, zajok nem hallatszanak át a szomszédból, tágas, tiszta, kényelmes, mindennel felszerelt.
Hotel Aphrodite Zalakaros - Külső képHotel Aphrodite Zalakaros - SzobákHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - SzobákHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - Wellness
Kiváló 2016. március 19.barátokkal járt itt
Évente többször visszatáérünk az Aphrodite Hotelba, mert már olyan mintha mi is családtagok lennénk, családtagként kezelnek bennünket. Hihetetlenül kedves a fogadtatás, lesik minden kívánságunkat. A személyzet nagyon figyelmes, készséges. Nem ismernek olyat, hogy nem! Az ellátás kiváló, az igazi házias, zalai ízek dominálnak, mindenki megtalálja a kedvére valót.
Gyenge 2016. január 28.a párjával járt itt
Filmbeillő címet szerettem volna adni az értékelésnek, mert filmbe illően borzalmas volt az ott eltöltött Valentin-nap. A szobával abszolút elégedetlenek voltunk, holott ez egy négycsillagos szálloda. A fürdőben penészes volt a fal, a vízkő sem ismeretlen fogalom a szállodában. Az ágynemű sem volt szerintünk kimosva és amíg ott voltunk nem kaptunk takarítást. Nem tudom ennek mi lehetett az oka, de mi nem megyünk vissza.
Szörnyű 2016. január 27.a párjával járt itt
A hétköznapi akciós csomaggal foglaltunk szállást a hotelbe. A levelezés menetéből már sejthettük volna a barátnőmmel, hogy nem biztos, hogy minden zökkenőmentesen fog zajlani, hiszen az értékesítő hirtelen azt sem tudta, hogy milyen csomagról van szó. Nagy nehezen végül sikerült megoldást találni, lefoglaltunk egy luxus szobát a 4 csillagos Aphrodite szárnyban.
Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport utca 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád