Hunguest Hotel Freya Zalakaros ★★★

Hunguest Hotel Freya Zalakaros
Hunguest Hotel Freya ZalakarosHunguest Hotel Freya Zalakaros
Hunguest Hotel Freya ZalakarosHunguest Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Freya Zalakaros bemutatkozása

A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park közepén, a fürdő közvetlen szomszédságában, és 150 szobával és 12 apartmannal várja kedves vendégeit.

A Hunguest Hotel Freya legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Pünkösdi hétvége Zalakaroson (min. 2 éj)
Pünkösdi hétvége Zalakaroson
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Legjobb ár fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Tavaszi pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pihenés
2024.05.31-ig
Hotel FIT Hévíz

Hunguest Hotel Freya Zalakaros vélemények

Szörnyű 2014. június 14.gyerekekkel járt itt
Kisbabával érkeztünk a szállodába, a baba miatt választottuk ezt a hotel, hogy napjában többször jönni, menni lehessen a fürdőből kényelmesen az átjárón. Aki szinten hasonló megfontolásból választana, annak nem ajánlom! ! ( igazából senkinek).
Szörnyű 2014. június 30.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás. Egy napra foglaltunk: két kicsi gyerekkel(2,5)
A kicsi szobába beraktak két pótágyat. Mozgástér:0 Lelakott rertó környezet, sívár játszóház,lepukkant játékokkal
Ajándék strandjegy kiegészítőt kell venni hozzá) az első napra szól amikor beérkezés du 2 után.
Gyenge 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Szállás: retro épület, alumínium keretes nyílászárók, retesz az erkély ajtón hm. . , ablak/ajtó csere időszerű lenne! Büdös wc a szobában, koszos- foltos padlószőnyeg mindenhol. A 30 cm-es tv és a 2 ásványvizes mini bár szánalmas. Étterem: egyhangú, unalmas, ízetlen, jellegtelen ételek, még a rántott csirkét is elrontották.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. május 4.családjával járt itt
Hosszúhétvégére néztük ki a hotelt, mivel a család idősebb és fiatalabb tagjainak egyaránt megfelelőnek ígérkezett. Kisbabával mentünk, szerettem volna mikrot kérni a szobába, de sajnos nem tudtak adni. Kiságyat viszont igen. Amikor megérkeztünk, és megláttam a szocreál stílusú szállodát, és a szobát kis híján elsírtam magam.
2014. május 3.gyerekekkel járt itt
Ahogy az angol mondná „here we are” megint egy Hunguest Hotel. Sokat nézelődtem, tanakodtam, konzultáltam a kollégáimmal és arra a következtetésre jutottam ebbe a hotelbe megyünk kis családommal. Körbenéztem,de nem találtam olyan négycsillagos szállodát ami megnyerte volna a tetszésem, na jó egy azért akadt,de végül itt kötöttünk ki.
Átlagos 2014. július 7.barátokkal járt itt
Nagyon jó ,hogy a szállodának közvetlen kapcsolata van a fürdővel. Jó volt hogy az árban benne volt a fürdő belépő. Csendes nyugodt környezet, pihenésre a legalkalmasabb.
Rendkívűl egy síkú,fantáziátlan reggelik. Az első nap után az összes ott töltött napon szószerint ugyanaz a reggeli. Legalább a felvágottakon változtattak volna.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. június 24.a párjával járt itt
A hotel háromcsillagos, ezért szerényebb elvárásokkal vágtunk neki a hétvégének :) Megmondom őszintén, csak amiatt jöttünk ide, mert közvetlen összeköttetésben van a zalakarosi fürdővel. A szálloda a gyógyfürdővel szemben található, közvetlen szomszédságban más szállodákkal, egy csendes környéken.
Átlagos 2014. november 7.a párjával járt itt
Azért választottuk ezt a szálódát mert össze van kötve a fürdővel. Ezzel minden pozitívum ki is merült. A személyzet előre kérte hogy távozás előtti este rendezzük a számlát mert sokan vannak, ezzel nem is volt baj. De olyan tételek szerepeltek a számlán amit mi nem fogyasztottunk.
2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
2014. augusztus végén jártunk a hotelben 3 éves kisfiunkkal. A személyzet mindig kedves mosolygós. A szobában a szőnyeg lelakott, régi,remélem hamarosan elkezdik cserélni őket a hotelben, mert rossz benyomást kelt a szobára. A szoba-fürő-wc egyébként tiszta volt, minden nap takarítottak.
Átlagos 2014. május 9.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben két nagyobbacska gyerekkel és nagyszülőkkel. A hotel fő vonzereje az átjáró a fürdőbe, ami valóban nagyon kényelmes. Emiatt és csak emiatt valószínűleg még visszatérünk ide. A belépő amit a szállodában kaptunk a fürdő minden részlegére érvényes volt és a fürdő szuper.
Hunguest Hotel Freya Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosTermál út 7.
• masszázs • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 4 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • bár