MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros ★★★★

4,8
a 141 zalakarosi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel ZalakarosMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros bemutatkozása

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő szomszédságában 162 szobával és apartmannal várja kedves vendégeit: kikapcsolódás, feltöltődés és gyógyulás egy helyen.

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Wellness Napok (min. 2 éj)
MenDan Wellness Napok
2024.06.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. május 6.gyerekekkel járt itt
Van az az érzés,amikor eleged van. Tudod az,amikor úgy érzed bedarál a malomkerék mert fáradt vagy elcsigázott és minden napod ugyanúgy telik el,szürkén - 50 árnyalat nélkül. Ez az érzés tört rám tavaly augusztusban. Egyszerűen szükségem volt egy kis feltöltődésre.
Szörnyű 2020. szeptember 13.egyedül járt itt
A szàlloda vezetõinek hozzààllàsa a vendégekhez elkeserítõ. Nyàr eleje óta húzódó ügyem végéhez értem,s jelenleg màr egy Békéltetõ testületi végzéssel a kezemben írhatom,hogy bàr a szolgàltatàsokat az itt leírt okok miatt nem volt lehetõségünk végül megismerni,vezetõi és alkalmazotti szinten elképesztõen kicsinyes,magatartàssal talàlkoztam a MenDan hotelnél.
Átlagos 2014. május 21.gyerekekkel járt itt
Üdvözlet! Ami tetszett: A szálloda fekvése jó, parkolás szintén, a szoba nagy, kényelmes, és tiszta volt. Az étterem kellemes, az ételek általában jó ízűek. Ami nem tetszett: A wellness részleg megközelítése körülményes, korlátok hiánya miatt a kisebb gyermekeknek balesetveszélyes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Gyenge 2016. február 23.a párjával járt itt
8-10 éve nagyon jó emlékekkel távoztunk a szállodából, mert a szálloda egy építészetileg rendkívül izgalmas épület az átriumos folyosóival, szellemes, látványos tereivel, díszítő elemeivel, kiváló, hasonlóan látványos és funkcionális wellness részlegével, ezért szívesen tértünk vissza.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - SzobákMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Belső
Szörnyű 2015. április 6.a párjával járt itt
Először voltunk ebben a szállodában,mikor megkaptuk a szobát a fürdőszoba látványa sokkolt! ! Superior szobában voltunk azt írták róla elegáns fürdő,ehhez képest egy munkásszálló fürdőszobájának felelt meg! ! /lepusztult,koszos,rozsdás vízköves,kicsi. . Étkezésnél:zsúfoltság,több perces sorban állás,íztelen ételek,szabad helyeket az asztaloknál úgy kellett vadászni!
Kiváló 2013. július 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű, tiszta, minden igényt kielégít. Az étterem hatalmas és az étel nagyon finom, bőséges. A személyzet előtt le a kalappal! A medencék nagyon tiszták és a víz hőmérséklete is kitűnő. Az értékelésemben az elhelyezkedésre csakis azért adtam 4 csillagot, mert nem közvetlen a fürdő területén helyezkedik el, de igaz csak pár méterre van tőle. Biztos visszatérő vendégek leszünk! K. György, Szlovákia
Gyenge 2013. július 1.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk a hajdani Mendan szállodában, ami most Damona névre hallgat. Baráti ajánlás alapján döntöttünk a szálloda mellett, de sajnos csalódás lett a vége. (a tapolcai testvérszállodában már jártunk, gondoltuk ez is olyan jó lesz) A szoba nagysága megfelelő volt 2 felnőtt és 2 gyermek részére.
2013. június 16.a párjával járt itt
Minden szép és kellemes volt. Amit kifogásolnék:A szoba elfoglalásakor erős illatosító illat,
ami szellőztetés után nehezen elmúlott. Eztán jött a meglepi: kellemetlen lefolyó szag,ami a légkondiból is érezhető volt. /Légkondi tisztítás? / A sodró medence ritkán üzemelt. /1-szer kérésemre/ A szoba szám:242
Tisztelettel:Csutorás József.
Átlagos 2013. február 6.a párjával járt itt
Sajnos azt tapasztaltuk, hogy a Mendan után a szálloda negatív irányba változott. Ennek egyik legszembetűnőbb jele az étkezés volt, szemléltető példaként azt tudnám felhozni, hogy szombaton lebbencsleves volt húslevessel párosítva, a sütemények hamar elfogytak, és nem igen volt utánpótlás, és 5 főétel közül lehetett választani, és ebből például szombaton a látványkonyhán fasírtot szolgáltak fel.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Köszönjük visszajelzését. Szállodánk minden esetben a szolgáltatások színvonalának megtartásán és emelésén dolgozik. Visszajelzését vezetőségi megbeszélés elé tárjuk.
2013. február 18., Rózsás Péter, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Kiváló 2021. október 26.családjával járt itt
3 szép őszi napot töltöttünk a szállodában. Az emelet legkisebb szobáját kaptuk, de nekünk így is nagyon tágas volt, más szállodákhoz képest. Imádtuk a nagy wellness részleget, a vizitornával. A bő választékú éttermet az élőzenés estékkel. A sok programot kicsiknek, nagyoknak. Biztos visszatérünk még!
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Egyéb
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosGyógyfürdő tér 8.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • jégkamra • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, őrzött: 900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár