MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros ★★★★

4,8
a 141 zalakarosi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel ZalakarosMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros bemutatkozása

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő szomszédságában 162 szobával és apartmannal várja kedves vendégeit: kikapcsolódás, feltöltődés és gyógyulás egy helyen.

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Wellness Napok (min. 2 éj)
MenDan Wellness Napok
2024.11.28-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
2024.05.20-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2014. július 28.a párjával járt itt
Nagyon szép volt a szobánk, egy gyümölcstálat kaptunk bekészítve ajándékba, a hotel wellness részlege nagyon szép, és mivel pont esős idő volt, mi ki is használtuk. A párom ételallergiás, ezt jeleztük az étkezéseknél, külön egy szakács végigkísérte, elmondta mi az amiből ehet, és miből tudnak hozni neki külön, olyat amit ehet. Ez nagyon kedves volt, köszönjük!
Kiváló 2014. július 8.a párjával járt itt
Jó elhelyezkedés, szépen felújitott. A wellnes központ hidegebb időben lehet ideális. Nyáron fullasztóan meleg, az erős klórszag miatt hosszabban élvezhetetlen. A tetőterasz jó ötlet, ott legalább van levegő. Jó lenne ott is néhány napernyő, ha valakinek igénye van az árnyékra. Az étkezés nagyon kellemes környezetben történik.
Kedves Edit!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét, örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is. A tapasztalatait megosztjuk kollégáinkkal, hogy a jövőben fokozottabban figyeljenek ők is oda az ilyen jellegű kérésekre, esetleges problémákra.
2014. július 17., MenDan Magic Hotel, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 27.gyerekekkel járt itt
5 évvel ezelőtt - akkor még csak egy unokával, most már kettővel - voltunk a szálloda vendégei, most ismét a MenDant választottuk pihenésünk helyszínéül. Azt kaptuk amit vártunk illetve amire emlékeztünk. Elegáns, modern, tágas, nagy terekkel, csodaszép zöldnövényekkel.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Szórakozás/Sport
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Párommal legelőszőr 2008 nyarán jártunk a hotelben, majd ezt követően 2009 telén látogattunk el újra. Mindkét alkalommal remekül éreztük magunkat. Ìgy mikor tavaly szeptemberi esküvőnk után pár nap a rendelkezésünkre állt, hogy elutazzunk valahova belföldön, akkor szinte egyszerre mondtuk ki férjemmel, hogy irány Zalakaros!
Kiváló 2014. június 1.a párjával járt itt
Legutóbb januárban tölthettünk el néhány igen kellemes napot a szállodában a Pihentető hétköznapok csomag keretein belül. Már korábban is pihentünk itt, érdemes visszatérni. A szoba kényelmes volt, minden tiszta, rendezett. A wellness részleg tökéletesen alkalmas a kikapcsolódásra. A személyzet kedvessége csodálatra méltó!
Kiváló 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
A száloda összes dolgozója, akivel találkoztam, mind nagyon kedves, udvarias és segítőkész volt. Jól eset látni, hogy Magyarországon is tudnak mosolyogva dolgozni emberek, aki nyitottak, figyelmesek, azon túl, hogy ez a feladatuk. Amin javítanék, az a konyha. Finom levesek mellett nem éreztem olyan finomnak a főételeket és keveseltem a gyerekek számára készített ételeket.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, melyeket igyekszünk hasznosítani a jövőben a vendégeink elégedettsége érdekében. Visszavárjuk Önöket máskor is!
2014. április 23., Gergelyné Dominkó Tímea, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Kiváló 2014. március 21.gyerekekkel járt itt
Tavaly egy 50%-os kedvezmény kupont nyertem a szállodába, két fő/két éjszakára. Sokat tanakodtunk a férjemmel, hogy elmenjünk-e, ugyanis 250 km-re lakunk Zalakarostól. Ráadásul van két pici gyerkőcünk, így féltünk a 3-4 órás úttól. Végül csak kihasználtuk a lehetőséget és neki vágtunk a hosszú útnak.
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Március elején érkeztünk a hotelba. Kedves figyelmes recepciós személyzet fogadott, akivel sikerült megbeszélni hogy az általunk foglalt szobát cserélje ki egy erkélyesre. Mivel volt szabad szoba így rögtön intézkedett is. A vacsora és a reggeli bőséges és finom volt.
Kiváló 2014. február 20.a párjával járt itt
A szállodai nagyon szép volt,tiszta, rendezett,fiatalos, modern ez igaz a szobára is. Az ételek igen széles választékban álltak a rendelkezésünkre. Látványos az étteremnél a beépített akvárium. Részt vettünk a kétszemélyes jakuzzi rózsafürdőzésen, ahol picit hiányoltam egy kis halk romantikus zenét. De egyébként csoda szép volt.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését! Örömünkre szolgál, hogy hozzájárulhattunk a Valentin napi pihenésükhöz. Visszavárjuk Önöket!
2014. március 3., Gergelyné Dominkó Tímea, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a hotellel, merem ajánlani bárkinek:)
A félpanziós ellátással elégedettek voltunk ( bőséges reggeli és vacsora), ahogyan a wellness részleggel is. Több medence is van, nagy területen,így megmarad mindenki intimszférája:)A szauna is igazi felüdülést nyújt. Megéri ellátogatni, nem fognak csalódni. Mi most megyünk ismét vissza.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosGyógyfürdő tér 8.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • jégkamra • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, őrzött: 900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád