Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2019. július 14.a párjával járt itt
Negyedik alkalommal jártunk Zalakaroson a Belenus hotelban, nem szeretjük a zsákbamacskát, de eddig még nem csalódtunk. A szálloda és környéke nagyon rendezett és csodás növényekkel ellátott, nagyszerű sétaterep a környék is. Az ellátás bőséges és mindenre kiterjedő. A személyzet udvarias, szolgálatkész.
Kiváló 2019. június 16.barátokkal járt itt
Négy napot töltöttünk a szállodában. Meg voltunk elégedve a személyzet hozzáállásával. A szobák ,wellness részleg tiszták voltak. Csak ajánlani tudom másoknak is.
Kiváló 2019. május 15.a párjával járt itt
Májusban 3 éjszakát töltöttünk a párommal a szállodában. Már második alkalommal látogattunk ide,de most sem csalódtunk semmiben. Rend,tisztaság,udvariasság,kitűnő ízletes ételek fogadtak bennünket. Meglepő volt,hogy az érkezésnél nevünkön köszöntöttek minket,ami nagyon kedves gesztus volt.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - WellnessBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2019. május 13.a párjával járt itt
Kiváló és segítőkész személyzet. Szuper a wellness-részleg, kitűnő és változatos ételek, széles választék. Nincs nyomorgás, bőséges hely, az étkezéseknél saját asztal, nem kell helyet keresgélni. Kényelmes szobák. Tiszta, rendezett környezet. A háttér-személyzet szinte láthatatlan, nem zavarnak, mégis minden rendben van. Szuper volt minden, szeptemberben újra megyünk!
2019. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a személyzet lelkiismeretes munkája, a kiszolgálás rugalmassága és gyorsasága. A csend, a nyugalom és a kisgyerekeknek történő megfelelés, a szolgálatatások színvonala miatt mindenkinek tudom ajánlani a szállodát, és a wellness szolgáltatásokat. Valóban pihentető napokat lehet itt eltölteni !
Kiváló 2019. május 12.a párjával járt itt
Tavaszi pihenés

Párommal a napokban tértünk haza a szállodából! Remek volt, nagyszerűen éreztük magunkat! Nagyon tetszett a kiúszási lehetőség, a szaunák, a buzgárok, az élményzuhany! A rossz idő miatt sokszor egyedül úsztam a kinti medencében, ami roppantul tetszett! Kitűnőek voltak az ételek, jólesett a meleg, fűtött szoba. Kedves, segítőkész személyzet! Tervezzük, hogy visszatérünk!
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. április 26.a párjával járt itt
àprilis közepén jártunk a szállodában, 2 éjszakás csomagajánlattal.
A szálloda a 3 csillagnak megfelelö, semmi különlegesség. A személyzet kedves, szolgálatkész, a masszázs remek volt. Az ételek finomak voltak, á kinálat pontosan az, amit vártunk: sem nem tultengö kinálat, sem nem tul kevés.
Pihenésre jól megfelelt ez a három napos ott tartózkodás.
Kiváló 2019. március 6.gyerekekkel járt itt
Összességében nagyon elégedettek voltunk a Hotellel és a kínált lehetőségekkel, szívesen visszatérünk máskor is.
Ami nem tetszett és többünk jelezte, a párnák keménysége. ( 2 db volt, de mindkettő nagyon kemény).
Amit hiányoltunk: így, hogy családostul mentünk, nincs helyiség ahol esetleg este nagyobb társasággal le lehessen ülni egy nagy asztalhoz kártyázni pl. , mert az étterem bezár.
2019. február 20.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes környezetben kényeztető szolgáltatások !
Finom ételek és érdekes programok a környéken.
Jó lenne ha több last minute alkalommal ott pihenhetnének barátaim is. Több alkalommal együtt lehetnénk. Nagyszerű programokkal emlékezetesé tenni a ott töltött idő.
A szobákban jó volt pihenni. A welness jól felszerelt ,kellemes.
Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Kellemesen töltöttük itt a karácsonyi ünnepeket. Az ételek kiválóak,a wellness hibátlan. Másoknak is jó szívvel ajánlom. Tiszta, kényelmes szobák,kedves személyzet.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belső
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó