Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
03.28-04.01.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Kiváló 2017. május 26.a párjával járt itt
A szállodába érkezve az első benyomás nagyon kedvező volt. (és ez csak folytatódott ;) ) Valóban csendes, szép környezetben helyezkedik el az épület. A recepciós úr (ha jól emlékszem a névtáblára: Lajos) kedvesen fogadott minket és egy kis humort is csempészett a részletes tájékoztatásba.
Kiváló 2017. május 22.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Barátnőmmel az Önök szállodájában. Az idő nem volt igazán kedvező, de a wellness részleg feledtette ezt velünk. Nagyon praktikusnak találtuk azt a megoldást, hogy a vendégek maguk irányíthatják a különböző élményelemeket. Az épület és környéke csodálatos látványt nyújtott a sok növényzettel.
Kiváló 2017. május 7.a párjával járt itt
Teljesen ad-hoc választottuk ezt a szállodát a május 1-i hosszú hétvégére. Egy tanfolyamról érkeztem haza péntek este, aztán arra gondoltam, milyen jó lenne pihenni egy jót wellness környezetben. Persze a szállások ilyenkor már csaknem teltházasak, így a Belenus valamilyen szinten kényszerszülte választás volt.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - BelsőBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - BelsőBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Külső képBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - SzobákBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Szobák
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szállodában, minden tökéletes volt. Az ételek fantasztikusak, a kiszolgálás, tisztaság, a személyzet 5*. Már nem először voltunk, immáron harmadjára voltunk a szállodában és biztos nem utoljára. Eddig is mindig nagyon meg voltunk elégedve mindennel, most is. A szombat esti vacsora pazar volt.
Kiváló 2017. április 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a családommal. Tetszett a trópusi zuhany, a kert, végül is minden remek. Étel nagyon ízletes,finom volt. Barátságos volt a személyzet.
Kiváló 2017. április 15.gyerekekkel járt itt
Kétszer is voltunk már családdal és barátokkal egyaránt. Mindig jól éreztük magunkat. Remek a hely, szép a szálloda, tiszta kényelmes szobák, kutya is bevihető, kedves a személyzet, nagyon finomak az ételek. A welnes is nagyon jó, gyerekeknek is. Közel van a fürdőhöz. Amikor orvosi segítségre volt szükségünk, rögtön intézkedtek, nagyon segítőkészek voltak. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. április 10.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. igazi élmény,kikapcsolódás volt ez a hétvége. kipihentük magunkat. . sok helyen voltunk már,de itt Zalakaroson Hotel Belenus volt a legjobb. Szép tisztaság van. gusztusos finom volt az étel,a kiszolgálás kifogástalan. nagyon szép kényelmes tágas szoba. a wellness része nagyon jó.
Kiváló 2017. március 23.barátokkal járt itt
Nagyon jól telt az a pár nap, amit a szállodában töltöttem. Az előzékeny, figyelmes kiszolgálás, amivel már a recepción történő bejelentkezés során találkoztam, nagyon pozitív volt. A szobával teljesen elégedett voltam, tágas, szépen berendezett, és az erkélyről gyönyörű kilátás nyílt a környékre.
Kiváló 2017. március 15.a párjával járt itt
- nagyon tetszenek a folyamatos fejlesztések (pl. sminktükör a fürdőszobában, sminkkendő kihelyezése)
- a wellness részleg aránylag kicsi, nincs gyermekpancsoló rész, ezért szerintem inkább felnőtt barát szállássá kellene tenni
- már többször jártunk itt, de biztosan visszatérünk
- ár/érték arányban verhetetlen
- személyzet hihetetlenül udvarias és figyelmes
Kiváló 2017. március 11.barátokkal járt itt
Maximálisan mindennel megvoltunk elégedve,de megdöbbenve vettük tudomásul,hogy 70 évesünk létünkre a rokkant gk. parkírozási kártyát nem vették figyelembe. Ha önöknek oly fontos az a pár ezer forint akkor nekünk is. Ma az országban nem tudnak még egy szállodát ahol ezt nem veszik figyelembe.
Belenus Thermalhotel Superior válasza
Tisztelt Uram! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és köszönjük, hogy összességében pozitívan értékelték itt tartózkodásukat.
2017. március 13., Lakatos Lajos, Belenus Thermalhotel Superior
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó