Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

A Venus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Venus Hotel Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Venus Hotel Zalakaros - Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
111.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2017. november 7.a párjával járt itt
A négy nap alatt amit ott töltöttünk csak jó tapasztalataink voltak. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta. Pihenésre tökéletesen megfelel. Mi jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. szeptember 29.a párjával járt itt
Három nyugalmas napot töltöttem itt el a férjemmel a 49. házassági évfordulónk alkalmából, igazi kikapcsolódás volt. Az ellátás bőséges és kiváló, a személyzet kedves és udvarias, a szoba tisztaságával meg voltunk elégedve, esténként az erkélyre kiülve szívtuk a csodálatosan jó levegőt, a szállodában lévő termálfürdő kellemesen ellazított bennünket. Szívből ajánlom a szállodát!
Venus Hotel Zalakaros - Külső kép
2017. szeptember 5.a párjával járt itt
A szállás személyzete korrekt, barátságos, de nem tolakodó.
Probléma megoldásuk kiváló, vendég barát!
Ellátás saját farmról. Nagyon jó, egyedi ízek. Farm vezetése elkötelezett, szakmailag kiváló. Ez garancia a mindig jó minőségű készítményekre.
Nekünk nagyon tetszett, szívesen ajánlom!
Venus Hotel Zalakaros - Külső képVenus Hotel Zalakaros - KörnyékVenus Hotel Zalakaros - KörnyékVenus Hotel Zalakaros - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Minden nagyon jó ês szêp volt! Kedves kiszolgâlâs,Tisztasâggal is meg voltunk elêgedve csak az ârakkal van egy kis problêma! Nagyon drâga minden! Köszönöm Erika!!!
Átlagos 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Családdal töltöttünk itt egy hetet. Először szörnyű szobát kaptunk, mert pont a szélén volt, a napfénytetőre nézett, s a konyhából minden kajaszag feljött, ha kinyitottuk az ablakot. Éjjel sem lehetett pihenni benne, mert valami berendezés folyamatosan zúgott pont a szoba mellett a falon kívül.
2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Párommal voltunk 4napot a szállodába, remek pihenést nyújtott. Az ételek isteniek voltak, választékos és bőséges, esténként kiváló személyzettel. Egyenesen a közeli farmról érkezik minden falat, ez nálam plusz pontot érdemelt. A szobák tiszták, jól berendezettek, az erkélyes szoba remek volt, a kilátás nyilván nem hegyekre vagy a tengerre néz, de kellemes kiülni esténként levegőzni.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Férjemmel 3 napot töltöttünk el a zalakarosi Hotel Venusban, lakosztályt kaptunk, nagyon tetszett, jól éreztük magunkat!
Minden finom volt, szép és tiszta, elegáns és korrekt árakon.
Személyzet kedves és rugalmas.
Szoba tiszta, kényelmes.
Sportolási lehetőségek maximálisan kihasználva :)
Venus Hotel Zalakaros - SzobákVenus Hotel Zalakaros - Szórakozás/SportVenus Hotel Zalakaros - SzobákVenus Hotel Zalakaros - KörnyékVenus Hotel Zalakaros - Környék
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Kellemes három napot (2017. 08. 03-2017. 08. 05-ig) töltöttünk újra itt. A személyzet rendkivül kedves, segítőkész volt, arra törekedve, hogy valójában jól érezük magunkat. Tisztaság rendben,Ár elfogadható,Kényelem és a Szolgáltatás,ill. Étkezés rendben, elhelyezés kiváló. Jó szível ajánlom bárkinek a Zalakarosi Hotel Venus szállodát. Üdvözlettel.
Kiváló 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Családi nyaraláson 5 éjszakát töltöttünk a hotelben 2 gyerekkel. Nagyon jól éreztük magunkat. Szép, tiszta, igényes szálloda. Udvarias, segítőkész személyzet, finom ételek bőséges választéka fogadott minket! A wellness részleg minden igényünket kielégítette! Az udvari medence és játszótér a gyerekek kedvence volt. Parkolás őrzött parkolókban megoldott(igaz fizetni kell érte).
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Rendkívül kedves, segítőkész volt minden ott dolgozó,arra törekedve, hogy valóban jól érezzük magunkat az ott töltött egy hét alatt. Sikerült is! ! Ezt nevezem én igazi vendégszeretetnek! Egy bánatunk volt: az extrém hőség,(erről nem tehetnek :) ),sajnos a szobánk nem volt légkondicionált, de mobil klímát rögtön kaptunk, mikor jeleztük igényünket.
Venus Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport u. 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó