Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

A Venus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Venus Hotel Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Venus Hotel Zalakaros - Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
111.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
Az Aphrodite szárnyban kaptunk szobát, mely szép nagy, tiszta és elegáns berendezésű volt. Egy kis kellemetlenséget csak a fürdőszobában tapasztaltunk. Zuhanyozás közben a felső, nagy zuhanyrózsa nem működött, csak hideg víz
csepegett ránk belőle. De ez eltörpült az összes többi jó mellett. Megtaláltuk azt, amiért ide jöttünk.
Kiváló 2017. május 7.a párjával járt itt
Minden jó volt de a szoba erkélye a napkollektorokra nézett.De ez nekünk nem volt zavaró.Az ételek finomak voltak,a személyzet udvariás és segítőkész.
Kiváló 2017. május 2.a párjával járt itt
A három csillagos Vénusz Hotelben voltunk. A szoba barátságos, meleg hangulatot árasztott kényelmes bútorokkal berendezve. Az ágy matraca nem volt lestrapált. A szobában mini hűtőszekrény, széf, laptévé. Van légkondi, bár amikor mi voltunk május 1-én még hűvös volt és kellemes, meleg, fűtött szobát kaptunk.
Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
Mindenről csak a legjobbat mondhatjuk. A személyzet udvarias,segítőkész barátságos. Tisztaság nagyon rendben,mind a szobában,az étteremben és a Wellnes részben is. Nagyon kényelmes a szoba. A fürdőszoba tisztaságát külön kiemelném! Étkezés szuper jó,a választék bőséges és minden igényt kielégít! Könnyen megtalálható a település központjában.
Kiváló 2017. április 23.a párjával járt itt
20. házassági évfordulónk alkalmából töltöttünk pár napot a hotelben.
Mindennel meg voltunk elégedve.
Kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek, kitűnő wellness szolgáltatások.
Visszatérünk!
Kiváló 2017. április 11.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető, családias szálloda, kedves és mosolygós személyzet. Különböző hőfokú medencék, szaunák, nagy edzőterem sok géppel. Az ételek ízletesek és változatosak, saját gazdaságban termelt alapanyagokból, ahova kirándulást is szerveznek. Gyerekeknek hangulatos játszó szoba, udvari játékok gyerekeknek és felnőtteknek! Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. március 15.a párjával járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk ott párommal.A hely jól megközelíthető.A hotel minden pontja tiszta.Személyzet kedves,segítőkész.Wellnes részleg is szép,medencék között is mindenki megtalálja a számára megfelelőt.Az ételek is változatosak,finomak,nagy a választék.Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. március 14.gyerekekkel járt itt
Családias szálló, kiváló ételek. Elhelyezkedés tökéletes, remek kiindulóhely fürdőzéshez, kiránduláshoz.
A medence hőfoka kiváló volt,ötéves lányom élvezte a pancsolást.
Persze a Répa Rudi szobában is többször voltunk. Remekül eltelt a három nap, pedig a rossz időjárás miatt beszorultunk a hotelbe. Bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2017. február 27.családjával járt itt
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel van a zalakarosi termálfürdő is és a termáltó is. Szép környezet. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. Az ételek kíválóak, igazi hazai ízek :). Bőséges volt a reggeli és a vacsora is. A wellness részleget is jólki tudtuk használni, minden van benne és eléggé kényelmes, sok pihenőrésszel. Van saját gyógyvizes medencéje.
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
Szuper 3 napot töltöttünk a Párommal a Hotel Venusban. Hálás köszönet a remek személyzetnek akik a vendégért vannak, és ezt feltétel nélkül éreztetik a betérőkkel. Segítőkészek, mosolygósak, előzékenyek, abszolút vendégközpontúak. A hotel éttermében felszolgált fogások hozzávalóit a saját farmjukon termelik meg, ennek köszönhetően igazi házi alapanyagokból készült zalai ételeket kínálnak.
Venus Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport u. 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó