Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

A Venus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Venus Hotel Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Venus Hotel Zalakaros - Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
111.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

2016. május 25.a párjával járt itt
Öt kellemes napot töltöttünk el a Hotel Vénusz nevezetű szárnyban. A szoba megfelelő és tiszta volt. A wellness részleggel annyi gondunk volt, hogy egyrészt kicsik a medencék, másrészt hideg a vize, és éppen csak megmártózásra kellemes, nagyon fürödni benne nem. A jacuzzi már hőmérsékletileg jobb, de sokszor várni kellett rá, hogy beférjen az ember.
2016. május 12.a párjával járt itt
A szálloda,a wellness(kicsit kicsi) kiszolgálás és az étkezés jó. A masszázs nagyon drága. Ráadásul nem jött a masszőr időbe. Az utalványt nem az értékének megfelelően lehet felhasználni. Az utalvány megvezetés és szemfényvesztés. A farm megtekintését csak gyerekeseknek ajánlanám. Ők valószínű jól elszórakoznak egy délelőtt.
Kiváló 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Mi a 5 fős családdalés barátokkal együtt voltunk itt karácsonykor, és meglepően jól éreztük magunkat, minden korosztálynak megfelelő szolgáltatást nyújtottak, a személyzet nagyon kedves és segítő kész volt. Minden kívánságunkat megpróbálták teljesíteni.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Gyermekeinkkel és unokáinkkal (tizenharmad magammal)harmadszor élveztük a Venus-Aphrodite vendégszeretetét. Más-más évszakban, különböző időjárási körülmények között a szolgáltatások és maga a ház mindig nagyszerű körülményeket biztosított, hogy jól érezzük magunkat. Legutóbb a farmon a gokart, pónizás, íjlövés, tereplovaglás volt a legnagyobb siker.
Venus Hotel Zalakaros - EgyébVenus Hotel Zalakaros - Külső képVenus Hotel Zalakaros - Wellness
2016. május 3.a párjával járt itt
Az elmúlt évben jártam itt. Igaz,csak 3 napot, de ez alatt az idő alatt nem volt wifi. Nekem ugyan nem hiányzott,de a nejemnek valami ügyes-bajos dolga még nem fejeződött be ,emiatt nem tudott kellőképpen ellazulni. A személyzet kedves,az itt dolgozó hölgyek-kortól függetlenül-ápoltak ,szépek.
Átlagos 2016. április 7.a párjával járt itt
Ott jártunk, de a végére sem derült ki, hogy a 3 vagy a 4 csillagos részben szálltunk-e meg. /4 csillagost fizettünk/. A szállás rideg volt. Nem éreztük jól magunkat. Szerencsére jó idő volt és nagyokat sétáltunk Zalakaroson és élveztük a városi fürdőt. Az étkezés jó volt.
Kiváló 2016. február 23.a párjával járt itt
2015. Szilveszterét töltöttem ott párommal. 4 nap 3 éjszaka. Teljes telt ház volt. Nekem túl sok volt a hús, inkább ettem volna zöldséget és még több sajtot, de azért mindig jól laktam. Levesek nagyon finomak voltak és mindig volt legalább 2 féle. Személyzet kedves figyelmes, de kissé fáradt már Szilveszterre.
2016. január 3.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt. A svédasztal bőséges és nagyon választékos volt. Figyeltek az étel melegen tartására. Szilveszterkor kellemes zenével és vacsorával szolgáltak. A szobában a tisztaság átlagos volt. Sok helyen pókhálós és póros volt. A szobában és a fürdőben a fal repedezett.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2016. január 2.barátokkal járt itt
2015 Szilveszterét töltöttük itt a barátainkkal. A szállást még októberben foglaltuk egy 2 éjszakás csomag keretében. A foglalás előtt több fórum - köztük az ittjártam. hu - véleményét is áttanulnányoztuk. Hát nem tudom. Alapvetően a szállodásval és az elhejezéssel nincs probléma.
Átlagos 2015. október 29.a párjával járt itt
Szerintem a szobánként egy autó parkolását ingyenessé lehetne tenni. Voltunk Zalakaroson már másik szállodában is és ott szerintem a személyzet jóval figyelmesebb volt. Természetesen ez nem általános mert volt aki nagyon kedves és barátságos volt. Olyan érzésem volt mintha a pincéreknek megtiltották volna, hogy mosolyogjanak.
Venus Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport u. 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó