Paprika Csárda Zamárdi

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Paprika Csárda Zamárdi vélemények

Gyenge 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Bárhova máshova de ide NE! A köret hideg és gumiszerű pedig egy sült-krumplinál ez dráma! A kacsacomb ízre nem egy nagy szám és a bőre se ropogott ami azért nem hátrány. A gyerek rántott csirkéje, nem tettük ezzel magasra a mércét, egy erős közepesre sikeredett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 18.a párjával járt itt
Étterem ugyan, de az ételek olyan ízűek voltak, mintha kifőzdében lettünk volna. Az ára viszont ehhez képest igen erős. Még akkor is, ha a Balatonnál van. Arról nem is beszélve, hogy éppen langyos volt, nem pedig forró a kihozott étel. A pincérnőnek hiába mondtuk a rendelést, nem azt hozta inni, amit kértünk.
2016. június 7., csoporttal járt itt
Nagyobb csoporttal jártunk a környéken és az étteremben álltunk meg ebédelni. Előre kiválasztott menü volt, csontleves, rántott szelet és cigány pecsenye vegyes körettel, somlói galuska. Én biztos nem ezeket választottam volna, a minőségük elég átlagos volt, a somlói - amit kifejezetten szeretek egyébként - pedig gyengén sikerült.
Kiváló 2015. november 15.a párjával járt itt
3 fogást ettem (halászlé, vadas, hortobágyi palacsinta), mindegyik kiváló volt, de a halászlét külön ki kell emelnem, mert bár már ettem az ország legjobb és Bp.legjobb halászcsárdájában is, ez mindkettőt felülmúlta. SZUPER finom volt.
Zách Klári.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 12.családjával járt itt
A nyáron szintén Zamárdiban jártunk. Szokásunkhoz híven soha nem hagynánk ki a Paprika csárdát. Nap, mint nap vagy az ebédünket, vagy a vacsoránkat ebben az étteremben szoktuk megejteni. Az ételek friss alapanyagból készülnek és házias jellegűek. Az általunk választott ételek mind nagyon bőségesek, finomak voltak.
2023. január 3.gyerekekkel járt itt
Tradicionális, évek óta működő, magyaros ételeket kínáló, fősodratú étterem a 7-es főút és a vasútállomás közelében, amely egész évben nyitva tart. A nyári időben népszerű terasz nem fűtött, így az decemberben nem használható, de a kevesebb vendég elfér a belső részben is, amelynek emeleti szintje és különterme is van.
Paprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 15., csoporttal járt itt
Ha egy igazi csárda hangulatra vágysz,na ezt a helyet ne hagyd ki.Finom bőséges ételek,illemtudo pincérek .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Jó az elhelyezkedése, így 2 nap is betértünk. Az árak kicsit magasak, de nagyok és minőségiek az adagok. Nagyon finom halászlét ettünk, jó sűrű volt, szinte egytáletel. A pincérek gyorsak, nem kell sokat várni. Nekem már kissé túlzó is volt, hogy ott álltak az emberek felett/közelében, de nyílván ezt követelik meg tőlük.
Kiváló 2019. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk a Párommal, családtagokkal és barátokkal Zamárdiban. Udvarias és gyors volt a kiszolgálás. Nagyon finom volt az ebéd. Én harcsa halászlét ettem és egyben sült pisztrángot, zöldségekkel. Nagyon finom volt. :) Imádom a halat! Persze a desszert sem maradhatott el.
Ajánlom mindenkinek, aki Zamárdiban jár, mindenképpen látogassa meg a csárdát.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Egy hété végét töltöttünk Zamárdiban és két este is itt vacsoráztunk, Bőséges a kínálat a személyzet tényleg lesi a vendégek kérését, nagyon gyors a kiszolgálás és minden étel megfelelő hőmérsékletű is. S a lényeg ízletes és finom . A második este desszertként Gundel palacsintát kértünk, ami nagyon-nagyon finom volt.
Biztosan visszatérünk még és minden ismerősünknek ajánlani fogjuk.