Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Óbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 22.családjával járt itt
Most először voltunk itt a családommal és fantasztikusan elégedettek voltunk mindennel:
a környezet, az asztalok elhelyezkedése a belső udarban, megtalálható árnyékos és napsütötte rész is, (a kettő ötvözete is),nem túl hangos zene, óriási ételválaszték, megfelelő higiénia!
Az árak nagyon kedvezőek, a pincérek figyelme és barátságossága pedig példamutató.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. június 8.gyerekekkel járt itt
A Trófea Grill éttermek megnyitása óta (több mint 10 éve) rendszeres látogatók vagyunk a lánc éttermeiben. Zuglóban lakunk, de amióta megnyílt ez az étterem, teljesem átpártoltunk erre a helyre. 100 % odafigyelés, kedvesség, környezet (ha telt ház van, akkor is általában értjük egymás szavát)választék. A hónap végén megint ide készülünk.
Kiváló 2014. április 27.családjával járt itt
Nagyon jó kis hely minden klappol. Jó minőségű ételek szerintem baráti áron korlátlanúl. Barátságos hangulat és figyelmes a kiszolgálás. Olyan mintha egy veddéglőbe lépne be az ember nem pedig csak egy svédasztalos önkiszolgáló helyre. Terasz szép és kellemes. Voltam már másik Trófeában is de itt teljesen más.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Nem mondhatnám, hogy sokat járok svédasztalos helyre, de voltam már az összes Trófeában. Magasan a legjobb az összes közül. Még nem tudtam belekötni semmibe, pedig az egyik látogatásunk alkalmával próbáltam hibákat keresni. Gondoltam biztos egyszer valamit elrontanak, vagy leönt a pincér, vagy valami hasonló, de nem így lett.
Kiváló 2014. március 21.gyerekekkel járt itt
Már többször is jártunk itt. Svédasztalos, "fix árért annyit eszel, amennyit akarsz" típusú étterem. Igazi különlegességeket is találtam, mint pl szarvashús, frissen grillezett tengeri finomságok, sajtok, saláták, és nagyon finomak a desszertek is. Minden asztalhoz tartozik egy pincér, aki figyeli a megüresedett tányérokat, és elviszi azokat, hogy újabb fogásokat hozhass magadnak.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső kép