Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

Pünkösd Szelestén
05.17-21.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 8.a párjával járt itt
Szép helyen, kiváló kiszolgálásban volt részünk. Az ételek kifogástalanok voltak, és a szüli napi torta kellemes meglepetés lett. :) Összegezve, megérte az árát, mert azt kaptuk amit egy ilyen helytől maximálisan elvárható volt, és legközelebb is ide viszem a páromat és a családomat a nevezetes napokon. Köszönöm!
2015. október 28.barátokkal járt itt
Évek óta járunk ide egy összeszokott társasággal. A parkolás nehézkes, az étterem hangulatos, a személyzet udvarias. Az ételek változatosak, kiváló minőségűek. Kicsit az árak elszálltak, és néha rövid az a két óra, ami után be kell fejezni az ebédet. Összességében tetszik, ezért is járunk ide vissza.
Átlagos 2015. október 26., kollégákkal járt itt
Az étterem udvarház jellegű, így "egyfolyosós" kialakítású. Parkolni a környéken elég nehézkes, főleg nagyobb ünnepek alkalmával. Nagyobb létszám elhelyezése (pl. céges rendezvények esetén) a személyzet számára kihívást jelent, mivel az asztalok egymás mellett, párhuzamosan helyezkednek el, így a vendégek nem tudnak kényelmesen leülni.
2015. július 12.gyerekekkel járt itt
Azzal kezdem, hogy részemről annak mindig praktikus oka van, ha egy ilyen típusú helyen eszem, s nem elsősorban a kulináris élvezetek miatt teszem ezt; pl. kisgyerekekkel vagyunk, akik nem bírnak várni az ételekre, de amúgy is lutri, hogy amit választanak, s végül megeszik-e vagy sokan vagyunk, és mindenkinek más az ízlése, családi összejövetel vagy éppen céges vacsora.
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - EgyébTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Külső kép
2015. július 7.családjával járt itt
Már majdnem az össze Trófea éttermekben jártam. Mindegyiknek megvan a maga varázsa, és az árak, kedvezmények változnak. Különbözőek a berendezések, például a Király utcában az ételek fedői gomb nyomásra nyílnak. De ezek nem lényegesek, viszont a kiszolgálás és az ételek minősége mindegyiknél kiválóak.
Kiváló 2015. április 21., kollégákkal járt itt
Minden évben itt tartjuk a céges karácsonyi vacsorákat és nagyon szoktuk várni. Nagyon finom, változatos az ételkínálat! Kedvencem a látvány grillező pult, ahol odaviszed a kis nyers, pácolt csirkemelled, sajtod, zöldséged, és pikk-pakk előtted meggrillezik. Isteni! A kiszolgálás mindig nagyon udvarias, figyelmes. Egy picikét kiesik tömegközlekedési szempontból, de nem veszélyes. :-)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. március 6.a párjával járt itt
Már 2 alkalommal jártunk itt a párommal mind 2x különleges alkalmat ünnepeltünk ezt előre jelezvén 1 kis meglepetéssel készültek nekünk.
Nagyon kedvesek a pincérek iparkodnak gyors kiszolgálással mosolygosak. Az ételek finomak bár sosemtudok annyit enni mert hamar jolakva érzem magam ,desszertek változatossak és a grill is remek friss és azt válogatunk amit szeretnénk a tányérunkra.
Átlagos 2014. november 25.egyedül járt itt
Tudom, hogy sokat lehet olcsón enni, és én mehetek az ételekért, de nekem éppen ez a bajom.
Manapság már ne a degeszre zabálás legyen az erény.
A többi Trófeához képest valóban kellemesebb, hangulatosabb a hely, de szerintem sem az ételek minősége, sem pedig a kiszolgálás (már ami itt egyáltalán lehet) nem ad alapot arra, hogy ez az éterem bekerüljön a TOP vendéglátóhelyek közé.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen található ez az étterem,ezért sokan is szoktak oda járni!Minden nap van kedvezmény, pénteken és vasárnap méginkább!Az ételek között megtalálható a magyaros, olasz,görög, Dél-amerikai és japán étel konyha remekei is.Ajánlani tudom mindenkinek, aki olcsón szeretne jókat enni.
Kiváló 2014. július 10.barátokkal járt itt
A hely nagyon tetszett, a svédasztalon rengeteg étel volt,ha elfogyott azonnal utana töltöttek. A húsokat frissen sütöttek. Az italvalasztek is eleg bőségesnek mutatkozott. A személyzet udvarias volt, csak kar, hogy 2 óra után el kellett menni :)