Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 21. 3:34a párjával járt itt
Nos, az Unicornis úgy szuper, ahogy van! Persze, lehet, hogy mindenkinek mást jelent, láttam a pici lányokat, akik éppen a születésnapjukat tartották itt ma, nagy, rózsaszín tüllszoknyában, nekik egy saját életérzés, nekem meg a feleségemnek, idős, másfajta emberek, meg habos-babos rózsaszín hülyeség, amit éppen ezért imádni lehet, megmártózni benne, idétlen, vicces fotókat csinálni az ismerősöknek, a komolykodó hülyéknek meg idegborzolás, polgárpukkasztás, nekünk meg vigyor, mosoly, jóhangulat.
Egyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, Budapest
Érdekes 2024. április 21. 2:49egyedül járt itt
Nagyon jó fogás volt, amikor a Kun Madonna után megtaláltam a Csetényi parkban ezt a kunbabát is, igaz, nem magamtól, hanem a recepciós lány hívta fel rá a figyelmet, hogy ott is van valami ilyen, a játszótér mögött, és körbe is rajongtam, csak nem nagyon találom nyomát, hogy ki és mikor állította ide.
Kunbaba, KiskunhalasKunbaba, KiskunhalasKunbaba, KiskunhalasKunbaba, KiskunhalasKunbaba, KiskunhalasKunbaba, KiskunhalasKunbaba, KiskunhalasKunbaba, Kiskunhalas
Átlagos 2024. április 21. 2:19egyedül járt itt
Kiskunfélegyházán a Semmelweis tér többféle nosztalgiázásra ad alkalmat az erre hajlamosaknak, az út egyik oldalán a Tanácsköztársaság, Három tavasz emlékmű, a másik oldalon meg ez a trianonozós valami. Mindkettő erősen megosztó téma és érzület, de elég demokratikus dolog, hogy ide ki lehet járni és az emberekbe szorult, felgyülemlett dolgokat jobbra vagy balra kisütni.
Trianon liget, KiskunhalasTrianon liget, KiskunhalasTrianon liget, KiskunhalasTrianon liget, KiskunhalasTrianon liget, KiskunhalasTrianon liget, KiskunhalasTrianon liget, Kiskunhalas
2024. április 21. 1:13a párjával járt itt
Ma a nejemmel mentünk el ide örömködni, és egy cseppet sem bántuk meg. Miért nem járok ide gyakrabban? Annyira jó az étel, hogy utána napokig az ember vágyva gondol ide vissza! És a feleségemnek is nagyon ízlett. Nos, amit leírtunk eddig, az ma is áll: elég szűk választék, de tökéltesen megfelel a gasztrovágyaidnak!
Zhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, BudapestZhu & Co, Budapest
Kiváló 2024. április 20. 23:51a párjával járt itt
Rendkivül jól éreztük magunkat. Kényelmes matrac, csend, nyugalom, tisztaság, kedves mosolygós munkatársak. A wellnessről nem irtunk véleményt ,mert nem látogattuk meg. Az ételek finomak voltak. Ötlet illetve javaslat:
étkezésnél az allergének feltüntetése sokat jelentene, bár kérdésemre azonnal kézségesen válaszoltak.
Érdekes 2024. április 20. 23:30egyedül járt itt
Ezt a szobrot még akkor találtam, amikor a budaörsi német ótemetőben voltam, a Csulits kápolnánál. A temető sarkán van, abban a tömbben. Nyilván semmi szellemi kapcsolódás a budaörsi svábok és Kossuth Lajos között, de talán itt volt erre alkalmas hely. Mészkőből van, nagyon szép, tisztán tartott köztéri alkotás.
Kossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, BudaörsKossuth Lajos szobor, Budaörs
Szörnyű 2024. április 20. 17:55barátokkal járt itt
A vendéglátó hely szép környezetben, hangulatos helyen található de maximum ennyi jóság és pozitivum mondható el a csárdárol. Már érkezésünkkor több elégedetlen, morgolódó vendéget hallottunk. . . Az éltap kihozása is 20 percbe telt, ez idő alatt nem unatkoztunk mivel moziztuk a pincérek és a vendégek harcát, szócsatáit.
Kiváló 2024. április 20. 17:19a párjával járt itt
10 éve járunk rendszeresen. A házias ízek változatlanok, mindig ugyanaz a minőség! Bőséges adagok, nagyon gyors és udvarias kiszolgálás. A kétszemélyes Laci tálat soha nem tudjuk megenni...Finom a halászlé is. Gyönyörű a kilátás, igazi balatoni és csárda hangulat. Az árak nem magasak. Aki nem próbálta, ne hagyja ki!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 20. 13:25a párjával járt itt
Égervölgyi túra kiinduló pontján van az étterem, és milyen jó, hogy van. A fáradt vándor be tud térni egy ebédre. A hely nagyon hangulatos. Egy igazán kedves családi vállakozás. Ízletes, házias étlek. Kedves , gyors kiszolgálás. Nem véletlen, folyamatosan jönnek a vendégek. Akkora adag levest kaptam, hogy ketten alig bírtuk megenni. A fél adag is emberes.
Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője, Pécs
Kiváló 2024. április 20. 13:17a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van. A túrázok hozzájutnak az életmentő étkekhez. Mi is ezt tettük. Előre megfontolt szándékkel. Csak egy fórró levest akartunk, mert hideg volt. Meg volt másutt vacsoránk. Mégis azért deszert is lett. Ízletes étel. Kedves ksizolgálás- Szóval, bárki bármit mond, jó hely. Mi sokat utazunk, és van összehasonlítási alapunk.
Kőlyuki Betérő, MánfaKőlyuki Betérő, Mánfa