Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 19. 19:11a párjával járt itt
A hely hangulatos, az ételek , kiszolgálás hibátlan! Árak teljesen elfogadhatóak. Aki Kőszegen jár ki ne hagyja!!!
Zombies en los Tacos, K?szegZombies en los Tacos, K?szegZombies en los Tacos, K?szeg
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 19. 17:59egyedül járt itt
Egyik legjobb élményem az utóbbi hónapokban. Kiváló péksütik a Lisboa pékségtől, kellemes franciás háttérzene, csodás beltér, prémium italok minden kategóriában. Etyeki sörök, natúr borok, kiváló magyar pálinkák, szörpök. Itt a nagyipari multitermékeket szabályosan és tudatosan mellőzik, ami hatalmas jó pont.
Cintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, BudapestCintányéros, Budapest
Átlagos 2024. április 19. 11:43egyedül járt itt
Az általam foglalt csomagban volt egy 20 masszázs és egy engedmény masszázsra. A masszőr azonban épp az érkezésem napján lebetegedett. A számla végösszegében azonban - mivel a helyette felajánlott ebédet nem kértem - nem jelent meg a masszírozás összegének csökkentése.
Kiváló 2024. április 19. 9:01a párjával járt itt
301-es szobában voltunk, első éjszaka esett az eső és folyamatpssan egyenletes idönként az ablakpárkányán kopogott. Mikor elállt akkor még kb 8-10 órán átt egyenletessen cseppenként folyzatta! Szoltunk a recepcion és megnézték felajánlottak másik szobát. Gyorsan intézkedtek. Más minden kiválló volt.
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Érdekes 2024. április 18. 20:54egyedül járt itt
Csak azt láttam az autóból, hogy valami amerikai polgárháborús hős, talán a déliek csapatában lőtte az északiakat, de ezt inkább a sapka miatt képzeltem. . . közelebbről meg kiderült, hogy a fenét amerikai, nagy közép- és déleurópai harcos, lássuk hát, ki ő?
Dunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, Budapest
Kiváló 2024. április 18. 18:45a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk a Thermal Balance Hotelben. Nyugodt, kellemes pihenésünk volt. A hotel szoba tágas, kényelmes, tiszta. A személyzet udvarias, kedves, segítőkész. Félpanziós ellátásban sokféle, finom ételek, italok közül választhattunk kedvünk szerint.
2090
Átlagos 2024. április 18. 18:44egyedül járt itt
Ezt most a stílus nyomta le. Emlékszem még, milyen jó érzés volt ide bejönni, amikor cserfes, csacsogó lányok álltak a pultban, mosolyogtak és nevettek. Most ez az érzület szabadságra ment, a leány, aki a pult felett szembe találta magát a vendéggel, enyhén türelmetlen, és kiábrándítóan lélektelen volt, szinte számon kért, hogy mit szeretnék.
Punto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, Budapest
Kiváló 2024. április 18. 17:11a párjával járt itt
Kehidán nagyon jól éreztük magunkat! A szállás és a fürdő is kellemes nyugodt pihenést biztosított.Az éttermi kiszolgálás ,ételek jó minősége szuper.A személyzet segítő készsége rendelkezésre áll, mindig segítettek. A környezet tiszta , rendes és karba tartott. Szép emlék és szívesen gondolunk vissza rá.
Kiváló 2024. április 18. 14:51a párjával járt itt
Amikor csak tehetem felkeresem ezt a helyet.
A kiszolgálás, az ételek minősége, mennyisége, a hely hangulata hozza azt, ami kell egy éhes utazónak. Az étlap egyszerű, könnyen áttekinthető. Árak teljesen elfogadhatóak. Csak ajánlani tudom egy jó kajálásra!
Kiváló 2024. április 18. 14:21a párjával járt itt
Az egy dolog hogy gyönyörű a kilátás, de ez nem elég. . . . Lényeg: kiváló ételek, nyilván nem mindent kóstoltunk, de mivel ide biztosan vissza fogunk térni, ezért a többi ételt is meg fogjuk kóstolni idővel. Minden jó ízű és kifogástalan minőségű volt, ezúton is köszönjük!