Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 16. 19:47egyedül járt itt
Régebben szinte havonta voltak új Kolodko-miniszobrok, nem győztünk rohangálni a város egyik végéből a másikba, hogy megtaláljuk őket, most úgy érzem, a Mester már hosszabb ideje hallgatott, és nem érkezett közénk újabb köztéri alkotás. De ennek most vége, egyszer csak megjelent Chuck Norris a Megyeri híd végén, és ott fekszik azóta is gúzsba kötve.
Kolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, Budapest
Szörnyű 2024. április 16. 18:46a párjával járt itt
Sajnos a szálloda tulajdonos váltás miatt több hónapig zárva volt! Mi a második héten voltunk, de még nem voltak teljesen felkészülve a vendégek zökkenőmentes fogadására! A gyógykezelések beosztása elég nehézkesen ment! Kevés volt a szakember! Elutazás napján nem működöt a bankterminált, ki kellett menni pénzt felvenni! Reméljük a következőkben javulást tapasztalnak a vendégek!
2090
2024. április 16. 18:23családjával járt itt
Itt dolgoztam sokáig, 200 méteres körzetben két helyen is, tehát sokat jártam az Árkádba naponta ebédelni. Úgy emlékszem, az alsó szinten volt a tömegdühöngő, mindenféle gyorséttermek hada, a felsőn meg a választékosabb, minőségibb éttermekből néhány.
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, Budapest
Átlagos 2024. április 16. 17:43a párjával járt itt
A szálloda tetszett,szép,jó helyen van,a környezet kiváló. A személyzet szintén minden igényt kielégit,az ellátás tökéletes az ételek minőségileg is és mennyiségileg is nagyon jó volt. A szoba berendezése viszont hagy némi kívánni valót. Nem éppen mai berendezés,a szekrény egy "függönyel behúzható polc",siralmas! De egyébként elfogadható volt !
Hotel Szieszta válasza
Kedves Albert, köszönjük szépen a visszajelzését! Lassan már minden régi szobánk lezárásra kerül és csak az új 4*-os színvonalú szobák lesznek elérhetőek, azok már minden szempontból kielégítőek! Már foglalhatóak Deluxe néven. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
2024. április 17., , Hotel Szieszta
Kiváló 2024. április 16. 13:21a párjával járt itt
Fantasztikus én régen soha nem ismertem a Don Pepét de ismerősein ajánlották és megszerettem a kedvencem az hogy jó kiadós finom ételeik vannak mert én aztán nagyon szeretek enni.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 16. 9:04csoporttal járt itt
A Duna partján található étterem kiváló pihenőhely. Ráadásul finom ételek, remek kávék és barátságos kiszolgálás. A benti rész is tágas, de a terasz és a part menti asztaloknál a panoráma fenséges
Horgásztanya Vendéglő, RáckeveHorgásztanya Vendéglő, Ráckeve
Kiváló 2024. április 16. 8:55a párjával járt itt
Kedves személyzet, étel kiváló
Fürdő közel
Szauna üres volt, lift amiről rossz véleményt olvastunk...
Teljesen rendben volt!
Elégedetleneknek: csak szólok-13 emelet!
Vagy nem volt telt ház (április közepén)vagy szerencsénk volt
Teljesen mindegy semmi rossz szájízzel ,inkább élményekkel tele távoztunk
Átlagos 2024. április 16. 5:58a párjával járt itt
Hát egy kicsit elszomorodtam mert nincs fürdő a szállodában g, és a szobába nincs hűtőszekrény, meg egy szék van kettő fő részére, ilyennel még nem találkoztam
2024. április 16. 5:49barátokkal járt itt
Tetszett, hogy épületen belüli a wellnes rész és nagyon jó meleg a víz.
Nem tetszett, hogy a csapok nagyon vízkövesek és nagyon kellemetlen szag terjeng az épületben, de szerintem nem a víztől. Az ebédlő székeiből nagyon nehéz felállni, az ülő rész túlságosan besüpped. Ugyan ez a hall részen lévő ülőgairntúrára is igaz.
Átlagos 2024. április 16. 3:57gyerekekkel járt itt
Az első napon a lépcső kialakítása miatt sikerült úgy el esnem, hogy el tört 3 bordám de ez még hagyján a szoba ahol a gyerekekkel voltunk ott is lépcső lépcső hátán volt életveszélyes a fürdőt megközelíteni. A park gyönyörű volt az tényleg dicséretre méltó. Viszont a lépcső házban olyan szemét (kuka) illat volt ,hogy az elviselhetetlen volt.