Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2024. április 21. 14:07barátokkal járt itt
A Pákozdi Pagony meglátogatásakor szinte az első megállónk a Kilátó volt. Pár lépcsőt megmászva, felértünk és nagyon szép látvány fogadott minket. Érdemes fellépcsőzni, mert tényleg szép a kilátás. A gyerekek is nagyon élvezték.
Pákozdi Pagony Kilátó, PákozdPákozdi Pagony Kilátó, PákozdPákozdi Pagony Kilátó, PákozdPákozdi Pagony Kilátó, PákozdPákozdi Pagony Kilátó, Pákozd
Érdekes 2024. április 21. 14:03barátokkal járt itt
Hosszú hétvégénk egyik napját a Pákozdi Pagonyra szántuk, barátainkkal és kisebb gyerkőcökkel érkeztünk már nyitásra. Kellemes tavaszi időben kezdtük meg a sétánkat, az ajánlott útvonalat követve értünk különböző állomásokra. A gyerekek és mi is nagyon élveztük a természet adta lehetőségeket, bogaraktól kezdve, a virágokig minden is megcsodáltunk.
Pákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, PákozdPákozdi Pagony Vadaspark és Arborétum, Pákozd
Kiváló 2024. április 21. 13:23a párjával járt itt
Szezon előtt mentünk így kevesen voltak, viszont a hely hangulatos, jól néz ki. A kiszolgálás 10/10, a pincér kedves volt. Az étel ár/érték arányban jó volt és finom is volt. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet!
Robinson Étterem, Harkány
Kihagyhatatlan 2024. április 21. 12:33a párjával járt itt
Parád felől érkezve, valami magaslaton lévő, messziről látható romot vártam. . . és a falu közepén, egy dombnak alig nevezhető "magaslaton találtam meg. A kerítésen belépve egy szlovák tájházat lehet megtekinteni. A várbelépő megvásárlása után szabadon lehet sétálni a romok között.
Kisnánai Várrom és Népi Műemlék, KisnánaKisnánai Várrom és Népi Műemlék, KisnánaKisnánai Várrom és Népi Műemlék, KisnánaKisnánai Várrom és Népi Műemlék, KisnánaKisnánai Várrom és Népi Műemlék, KisnánaKisnánai Várrom és Népi Műemlék, Kisnána
Kihagyhatatlan 2024. április 21. 12:12barátokkal járt itt
A vár tövében hagyott autóból felnézve megfogalmazott kérdésem az volt, hogy "lift nincs? " De egy izmokat megmozgató sétával simán fel lehet jutni a kezdetben betonozott úton a várba. Szépen helyre van hozva a vár egyik része, ahol kis kiállítóterem található. Fém lépcsőkön biztonságosan lehet megközelíteni a vár különböző pontjait, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik.
Siroki Vár, SirokSiroki Vár, SirokSiroki Vár, SirokSiroki Vár, SirokSiroki Vár, SirokSiroki Vár, Sirok
2024. április 21. 11:48barátokkal járt itt
Miután egy közeli ajánlott étterembe csalódtunk, No. 1. -et is kipróbáltuk. Egyszerű környezetben finom ételeket kaptunk, gyorsan. Ketten sürögtek, forogtak, mindent gyorsan megoldottak. A számla rendezésekor meglepetten tapasztaltuk a "baráti" végösszeget, ezért több napig visszajártunk, és nem kisérleteztünk más éttermekkel.
Átlagos 2024. április 21. 11:33barátokkal járt itt
Baráti nyugdijas társasággal foglaltunk szobákat a szállodában. Érkezésünkkor a recepciós hölgyek nem voltak toppon. Aki egyedül jött ő nagyobb tágas szobát kapott akik ketten voltak picit. . . A kötelező ismertetéseket gyorsan ledarálták. A folyosó végén jobbra, lifttel le, ott a folyosó végén balra, a presszó mellett tovább, a lifttel fel a második emeletre.
Erzsébet Park Hotel, ParádfürdőErzsébet Park Hotel, ParádfürdőErzsébet Park Hotel, ParádfürdőErzsébet Park Hotel, ParádfürdőErzsébet Park Hotel, Parádfürdő
Kihagyhatatlan 2024. április 21. 10:23barátokkal járt itt
Baráti társasággal, egy borongós-esős, kirándulásra alkalmatlan napon voltunk a manufaktúrában. Két fiatalember adott átfogó ismeretet az üvegtárgyak készítésének titkaiból. A bemutatót tartó úr ügyelt arra, hogy ne csak a száraz tényeket ismertesse, hanem vidám körítést adjon a munkafolyamatokhoz. Nagyon jól éreztük magunkat.
Parádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, Parádsasvár
2024. április 21. 10:20a párjával járt itt
Általában meg voltunk elégedve, de nagyon kellemetlen volt, hirtelen jött hideg ellenére nem fűtötték be a szobánkat /22/! Ez rányomta bélyegét az egész ott tartózkodásunkra! Ez érthetetlen figyelmetlenség volt! ! !
Az éttermi ellátás és kiszolgálás viszont kiemelkedő színvonalú volt! Javaslom, hogy a jövőben ne kövessék el ezt a hibát!
Tóth Sándor és felesége
2024. április 21. 10:01a párjával járt itt
A Panoráma hotelbe kb. 20 éve járunk, évente 2-3 alkalommal. Most a takarítással nem voltam meg elégedve. A szobába pókháló, az ajtókon az előző lakok ujjlenyomatai, a fürdőszobába egy hét alatt egyszer sem takarítottak. A lift ajtókat szerintem (lehányták) úgy nézett ki. A lift előtti terület sem volt egyszer sem felmosva.