Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 18. 14:21a párjával járt itt
Az egy dolog hogy gyönyörű a kilátás, de ez nem elég. . . . Lényeg: kiváló ételek, nyilván nem mindent kóstoltunk, de mivel ide biztosan vissza fogunk térni, ezért a többi ételt is meg fogjuk kóstolni idővel. Minden jó ízű és kifogástalan minőségű volt, ezúton is köszönjük!
2024. április 18. 14:10a párjával járt itt
Az ágy matraccal voltam kevésbé elégedett .Nem lehetett benne jól aludni,kényelmetlen volt, olyan mintha egy teknőbe feküdt volna az ember.
A termálvíz nem volt elég meleg, a hőmérséklete nem annyi ami ki van írva, kevesebb. Nem tudtunk hosszabb időt tölteni benne mert egy fél óra után már fáztunk benne.
2024. április 18. 11:18a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen, az erdő szélén található. A környék nagyon szép és megnyugtató, a személyzet rendkivül udvarias. 2 kutyával érkezünk és a 2. emeleten kaptunk szállást. Eddig minden szállodában a földszinten voltak a kutyás szobák, ezért nem jutott eszembe megkérdezni, hogy melyik emeleten lesznek a szobák.
Kiváló 2024. április 18. 10:38a párjával járt itt
Egy panelház aljában nehéz hangulatot teremteni, de sikerült. Gusztusos kávézó, kedves, készséges kiszolgálás, kiváló, minőségi, jól elkészített ételek. Nem mellékesen kulturált mellékhelyiség. Egy kicsit érdemes lenne nagyobb gondot fordítaniuk a tisztaságra, de a magyar viszonyokhoz képest végülis az is rendben van. Az Interneten találtunk rá a helyre, és nem bántuk meg. Szívesen ajánlom!
Kiváló 2024. április 18. 9:23a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal. Spontán érkeztünk, azaz előző nap délután találtuk ki, hogy itt fogunk megszállni. A megadott számon segítőkész tulajdonos jelezte, hogy van szabad szoba, mehetünk. Este érkeztünk megkaptuk a kulcsot és még egy vacsora is belefért a Csendülőben.
Csendülő Vendégház, NoszvajCsendülő Vendégház, NoszvajCsendülő Vendégház, NoszvajCsendülő Vendégház, Noszvaj
Kiváló 2024. április 18. 7:33barátokkal járt itt
Ismerem a szálláshelyet,többször megfordultam itt,mióta felújitották igazán minden igényt kielégit,együtt a szállás ,a fürdő a vár a közeli kastélykörnyezet és a csodálatos kisváros ami a kedvencem. Remek,változatos volt az éttermi ķinálat. Lehetne több akció a senior korosztálynak,többek között egyágyas elhelyezésre gondolok.
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
2024. április 17. 20:05egyedül járt itt
A napokban inni kerestem valami itatót, mint Alföldön a gulya, aztán beugrott, hogy éppen arrafelé van a Bubu ls és régen voltam ott. Meg az is beugrott, hogy éppen a közelmúltban szereztem egy lehangoló tapasztalatot az Allee-ban, és ott a Bonboncha ugyanilyen színesbogyós csalikat használ. De a Buburól mégsem volt rossz emlékem, bementem hát.
Bubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, Budapest
2024. április 17. 19:49a párjával járt itt
Egy dologban kellene elgondolkodni: amikor kevesen vagyunk, a reggeli is legyen választható. A mai már jobb volt. Svédasztal. Hiányoltuk a joghurt, kefír választhatóságát, egy kis körözött is feldobhatná a választékot. Ha kevesen vannak, jobban ki lehet számítani, miből mennyi. Előfordult, hogy a kapott rántotta mennyiség sok volt.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 17. 18:36barátokkal járt itt
Egyedi allatfarm,ahol az étteremben és a hozzátartozó boltban saját gyártású élelmiszereket és italokat árulnak. Minden nagyon finom és eredeti. Érdemes meglátogatni.
Breier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, Pomáz
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2024. április 17. 17:28a párjával járt itt
Újra eljöttünk az étterembe egy késői ebédre. A kinti rész tele volt, bent kaptunk asztalt. Itt már csak néhányan étkeztek. Tetszetős ez a helyiség. Rendeltünk, az italokat hamar kaptuk. Finom volt a fenyőszörp. A levesek is megérkeztek. A gyümölcsleves többféle, piros gyümölcsből volt és krémleves. Nagyon jó volt.
Stube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, Pilisvörösvár