Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással készültünk visszatérni Visegrádra, a Lepence - völgybe. Még a múlt században voltunk ezen a területen, jobban mondva az elődjén, a lepencei termál strandon. Jó volt a csillagok állása, minden összejött: kedvező ajánlat a Thermal Hotel Visegrád - tól, a márciusi nyár, szabadság. Vasárnap, hétfő, kedd, 3 éj.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes szálló, minden korosztálynak megfelel, jó időben kirándulni is lehet a közeli Pilisben, még a Dobogókő is közelben van. Visegrád mint város is sok lehetőséget kinál, mint a fellegvár mint a királyi palota látogatását ajánlom. A szállodában nagyon tetszett a medencék száma, föleg a "kiúszó" medence. Ide érdemes többszor is eljönni.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Több alkalommal jártam már a Hotelben. Mindig kedvesen fogadtak, a színvonal szuper. Egyszerűen imádom. A személyzet kedves, az ételek finomak, a wellnes részleg valóban asz igazi "wellnes", nem pedig egy négy személyes jakuzzi, ami óránként megy 5 percet. Az sem jelentett problémát ha a szobánk nem minden alkalommal nézett a Dunára, hiszen ki az, aki a szobában tartózkodik egész nap.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyon kellemes, nyugodt hely, a wellness részleg is és az étterem is minden igényunket kielégitett, a személyzet kedves, udvarias, tényleg nem tudok negatív tapasztalatot tolmácsolni. Úgy ahogy van szerintem megfelel az igényeknek. Sajnos a kilátás nem a Dunakanyarra nyílt a szobánkból, ám a fenti emeleti kilátóteraszokról nagyon szép kilátást nyílt a Dunakanyarra.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utolsó pillanatban kaptunk észbe, hogy "ajjaj, jön a Pünkösd! ". Ezért jött kapóra a Szállásvadász ajánlata, amelyben igen kedvező áron ajánlotta a szállodát. A helyszínen aztán lehetőségünk volt a sima szobát - felár megfizetése ellenében - egy lakosztályra cserélni. Az érkülönbözet abszolút megérte. A szoba nagyon tágas, és kényelmes volt.

Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes légkörű szálloda. Bevallom az épület térszervezése (értsd mit-hol találsz) kicsit kusza, de a liftet nyugodtan használd támpontnak, ott minden ki van írva. A dunai panoráma sajnos nem mindenkinek jut osztályrészről. Így ha a Duna látványa csábít e helyre, akkor jó előre le kell foglalni a szállást (a panorámás szobák hamar elfogynak és persze felárasok).

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Május 8-10 között volt szerencsénk vendégeskednifelpanzioval a hotelben. Csak a legjobbakat irhatom, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Mi dunai, Fellegvári kilátásu szobát rendeltünk, ugyan felárral, de a csodálatos látvány megérte az extra+. A szobák, medencék, környezet minden gyönyörü tiszta, a személyzet mosolygós, szolgálatkész.

Értékelt: 2016. május 9.
A hotel elhelyezkedese nem tul frekventalt, de konnyen megtalalhato. A hotel gyonyoru, a felszolgalas kifogastalan. Kisgyermekes csaladoknak is remek kikapcsolodast biztosit.

Értékelt: 2016. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk, barátainkkal a Thermál hotelban Visegrádon. Már az első este megfogadtam, hogy csak jót fogok irni, mert annyira jók voltak az első benyomásaim. 6-an voltunk 60 felettiek, de mindannyian ezt tudjuk tolmácsolni, hogy a tisztaság, az étterem, a vacsora, a reggeli, a wellnes , az udvariasság, felsőfokú volt.

Értékelt: 2016. május 5.
Visszajáró vendégként kérnék akciós ajánlatokat,ha lehetséges. Az egész szálloda,víz és szaunavilága igen kellemes hangulatú. Az ételek ízvilágában minden megtalálható ami magyaros. Láttam amikor egy keleti
vendég lefényképeztezte a sok finomsággal telerakott tányérját. Amivel viszont lehetne bővíteni a szálloda körüli erdőben turistaösvényt
kiépíteni.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
Akár 1 éjszaka 13.950,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkakóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, húsvéti programokkal, íjászattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, sport- és wellness programokkal, Swarovski ékszer szettel, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Aquaworld Resort
4 nap/3 éjszaka 12.333,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Aquaworld belépővel, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.24. - 2017.03.26.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 25.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, lovaglással, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tóparti húsvét (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)

VisegrádX