Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már két alkalommal - karácsonyi időszakban - jártunk a hotelben. Az általános benyomásunk is kedvező volt. Udvarias személyzet, kellemes elhelyezés, változatos, ízletes étrend. Külön kiemelném a wellness szolgáltatásokat, ez tette igazán teljessé a kikapcsolódást. Karácsony estén is az alkalomhoz illő bensőséges hangulatot tudtak varázsolni, köszönet érte.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
A wellness és szauna részleg kiváló,változatos,többféle medence,vízi elemekkel,különböző hőfokokkal. Az ételek finomak és bő a válaszék akár reggeli akár vacsorai étkezésnél. Szoba, fürdőszoba tiszta,a fürdőköppeny ill. törölköző bekészítés szintén. Az ágyak kényelmesek. Személyzete segítőkészek és kedvesek nagyon.

Kyra TOP szállásértékelő
2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Május elején jártunk itt, nem először. Mind a szobák ,(a nem Dunára néző szerintem csendesebb), mind a tökéletes wellnessrészleg , mind az étkezés terén elsőrangú. A wellness egy önálló fürdőnek megfelel, télen is üzemelő úszómedencével,külső-belső élménymedencével. A fürdőköpeny szerencsére nem túl sovány alakra méretezett, a magyar átlagnak megfelelően.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással készültünk visszatérni Visegrádra, a Lepence - völgybe. Még a múlt században voltunk ezen a területen, jobban mondva az elődjén, a lepencei termál strandon. Jó volt a csillagok állása, minden összejött: kedvező ajánlat a Thermal Hotel Visegrád - tól, a márciusi nyár, szabadság. Vasárnap, hétfő, kedd, 3 éj.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes szálló, minden korosztálynak megfelel, jó időben kirándulni is lehet a közeli Pilisben, még a Dobogókő is közelben van. Visegrád mint város is sok lehetőséget kinál, mint a fellegvár mint a királyi palota látogatását ajánlom. A szállodában nagyon tetszett a medencék száma, föleg a "kiúszó" medence. Ide érdemes többszor is eljönni.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Több alkalommal jártam már a Hotelben. Mindig kedvesen fogadtak, a színvonal szuper. Egyszerűen imádom. A személyzet kedves, az ételek finomak, a wellnes részleg valóban asz igazi "wellnes", nem pedig egy négy személyes jakuzzi, ami óránként megy 5 percet. Az sem jelentett problémát ha a szobánk nem minden alkalommal nézett a Dunára, hiszen ki az, aki a szobában tartózkodik egész nap.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyon kellemes, nyugodt hely, a wellness részleg is és az étterem is minden igényunket kielégitett, a személyzet kedves, udvarias, tényleg nem tudok negatív tapasztalatot tolmácsolni. Úgy ahogy van szerintem megfelel az igényeknek. Sajnos a kilátás nem a Dunakanyarra nyílt a szobánkból, ám a fenti emeleti kilátóteraszokról nagyon szép kilátást nyílt a Dunakanyarra.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utolsó pillanatban kaptunk észbe, hogy "ajjaj, jön a Pünkösd! ". Ezért jött kapóra a Szállásvadász ajánlata, amelyben igen kedvező áron ajánlotta a szállodát. A helyszínen aztán lehetőségünk volt a sima szobát - felár megfizetése ellenében - egy lakosztályra cserélni. Az érkülönbözet abszolút megérte. A szoba nagyon tágas, és kényelmes volt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes légkörű szálloda. Bevallom az épület térszervezése (értsd mit-hol találsz) kicsit kusza, de a liftet nyugodtan használd támpontnak, ott minden ki van írva. A dunai panoráma sajnos nem mindenkinek jut osztályrészről. Így ha a Duna látványa csábít e helyre, akkor jó előre le kell foglalni a szállást (a panorámás szobák hamar elfogynak és persze felárasok).

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Május 8-10 között volt szerencsénk vendégeskednifelpanzioval a hotelben. Csak a legjobbakat irhatom, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Mi dunai, Fellegvári kilátásu szobát rendeltünk, ugyan felárral, de a csodálatos látvány megérte az extra+. A szobák, medencék, környezet minden gyönyörü tiszta, a személyzet mosolygós, szolgálatkész.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, átékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.18. - 2017.03.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX