Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

9. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Ami pozitívum, hogy jó volt a szálloda elhelyezkedése, a wellness részleg kiváló, segítőkész volt a személyzet összes tagja. A szobában található párnák személy szerint kicsit kényelmetlenek voltak, egyébként minden jó volt. Köszönöm szépen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Mind az elhelyezéssel, az ellátással, a nyújtott szolgáltatásokkal maximálisan elégedettek voltunk. A környezet, a thermál "simogató" vize igazi élmény volt számunkra.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A szalloda es a kornyezet gyonyoru! Kivalo pihenesre, aktiv kikapcsolodasra. Kisgyerekes csaladoknak is ajanlom. Minden korosztaly szamara megfelelo szolgaltatast nyujto szalloda. A kilatas, a csend egyszeruen megfizethetetlen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 7.
Pest felől érkezvén, nincs kellően kitáblázva a THV elérhetősége (de lehet, hogy én vagyok figyelmetlen. . . )
A szálloda szuper, minden tökéletes volt, tisztaság figyelmesség, wellness, az éttermi italárak egy kicsit húzósak, de hát 4 csillagos szállodáról van szó. . . Külön értékelem (bár ez véletlen), hogy a parkra néző, 3.

Értékelt: 2016. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak az zavart hogy az étterem borospalackos szekciójánál, mikor étkezik a vendég, amolyan "felügyelő" pózban áll a pincér. Elégedettségem fokozta volna többszöri élőzenés est. Köszönöm.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos négy napot töltöttünk a Hotelben, amely nagyon szép környezetben helyezkedik el. Három visegrádi szálloda közül választottuk ki, és nem bántuk meg. A wellness része is gyönyörű és tiszta. Egyszer még biztos visszatérünk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Mivel az idő végig pazar volt, a végtelenül kedves személyzet és a csodás, már megszokott helyszín csak hab volt a tortán. (Egyetlen negatív észrevétel: a mindennapi reggeli rántotta beton`keménységét valahogy nem tudtuk értelmezni, a fura színét még kevésbé.) Minden egyéb szuper volt.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló wellness részleg, ezért is választottam ezt a helyet, de sajnos egy goromba pincér a reggelinél lerombolta bennem az idillt. Az ételválaszték bőséges volt, de nem igazán ízletes. A szoba megfelelő, a szálloda elhelyezkedése ideális, de sajnos nem leltünk a közelben túraútvonalra.

2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már itt, mindig kiváló ellátásban volt részünk, mindenkinek csak ajánlani tudom aki csodás környezetben szeretne kikapcsolódni. Nem az olcsó kategóriába tartozik, de megéri az árát. Gyönyörű helyen, kellemes kikapcsolódás,szolgáltatások is nagyon jók.
Kirándulásra, fürdőzésre,túrázásra,sétára, várlátogatásra remek.

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
A hosszú hétvége kiváló és kellemes kikapcsolódással járt. A szálloda Magyarország számomra egyik legszebb környezetében található és a vendégfogadtatás/ellátás is méltó volt ehhez.Köszönet érte ezúton is!

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 12.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, vezetett túrával, íjászkirály választással, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.12.23.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, hidromasszázs és fényterápia kezeléssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.15.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)
Vadregényes pünkösdi hétvége (min. 2 éj)

VisegrádX