Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

10. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 7.
Pest felől érkezvén, nincs kellően kitáblázva a THV elérhetősége (de lehet, hogy én vagyok figyelmetlen. . . )
A szálloda szuper, minden tökéletes volt, tisztaság figyelmesség, wellness, az éttermi italárak egy kicsit húzósak, de hát 4 csillagos szállodáról van szó. . . Külön értékelem (bár ez véletlen), hogy a parkra néző, 3.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak az zavart hogy az étterem borospalackos szekciójánál, mikor étkezik a vendég, amolyan "felügyelő" pózban áll a pincér. Elégedettségem fokozta volna többszöri élőzenés est. Köszönöm.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos négy napot töltöttünk a Hotelben, amely nagyon szép környezetben helyezkedik el. Három visegrádi szálloda közül választottuk ki, és nem bántuk meg. A wellness része is gyönyörű és tiszta. Egyszer még biztos visszatérünk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Mivel az idő végig pazar volt, a végtelenül kedves személyzet és a csodás, már megszokott helyszín csak hab volt a tortán. (Egyetlen negatív észrevétel: a mindennapi reggeli rántotta beton`keménységét valahogy nem tudtuk értelmezni, a fura színét még kevésbé.) Minden egyéb szuper volt.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló wellness részleg, ezért is választottam ezt a helyet, de sajnos egy goromba pincér a reggelinél lerombolta bennem az idillt. Az ételválaszték bőséges volt, de nem igazán ízletes. A szoba megfelelő, a szálloda elhelyezkedése ideális, de sajnos nem leltünk a közelben túraútvonalra.

2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már itt, mindig kiváló ellátásban volt részünk, mindenkinek csak ajánlani tudom aki csodás környezetben szeretne kikapcsolódni. Nem az olcsó kategóriába tartozik, de megéri az árát. Gyönyörű helyen, kellemes kikapcsolódás,szolgáltatások is nagyon jók.
Kirándulásra, fürdőzésre,túrázásra,sétára, várlátogatásra remek.

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
A hosszú hétvége kiváló és kellemes kikapcsolódással járt. A szálloda Magyarország számomra egyik legszebb környezetében található és a vendégfogadtatás/ellátás is méltó volt ehhez.Köszönet érte ezúton is!

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
4napot töltöttünk barátokkal, a szállodába, csak jót tudok irni, mindennel elégedettek voltunk,kedves személyzet, tisztaság , pazar svéd asztal, feledhetetlen wellnes részleg ,kényelmes ágyak ,mintha itthon aludtunk volna a sajátunkba, meg merem kockáztatni, hogy az ország egyik legjobban felszerelt szállodája.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda rendben van. Az étterem eléggé zsúfolt, hiszen egy teltházas időszakban akár várni is kell asztalra, ezért a felszolgáló személyzet is kevés, így lassú a kiszolgálás. (italok) Az ételek minősége nem egy ilyen kaliberű szállodának felel meg (túlsült, rágós, ízetlen)
Viszont erősen ajánlatos a széf használata és nemcsak az értékek megőrzése miatt.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már két alkalommal - karácsonyi időszakban - jártunk a hotelben. Az általános benyomásunk is kedvező volt. Udvarias személyzet, kellemes elhelyezés, változatos, ízletes étrend. Külön kiemelném a wellness szolgáltatásokat, ez tette igazán teljessé a kikapcsolódást. Karácsony estén is az alkalomhoz illő bensőséges hangulatot tudtak varázsolni, köszönet érte.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.02.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
Akár 1 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness terasz és fitness liget használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, Termál -és Élményfürdő használattal, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, parkolással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportpálya használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2017.12.21.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 21.400,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi fürdőzés (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX