Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Visszajáró vendégként kérnék akciós ajánlatokat,ha lehetséges. Az egész szálloda,víz és szaunavilága igen kellemes hangulatú. Az ételek ízvilágában minden megtalálható ami magyaros. Láttam amikor egy keleti
vendég lefényképeztezte a sok finomsággal telerakott tányérját. Amivel viszont lehetne bővíteni a szálloda körüli erdőben turistaösvényt
kiépíteni.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Haragszom erre a hotelre! Azért mert évek óta a család mindig
ide akar jönni, meg azért, hogy nem tudom eldönteni melyik évszakban a legjobb itt feltöltődni, meg azért mert hiába mozgok ottlétem alatt rengeteget mégis "pluszkilóval" távozom. . . Egyszóval igen kedvemre való hely!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen fekvő hotel, viszont egyetlen hibája, hogy túl nagy, ezáltal "nagyüzemű". Sajnos ez vonatkozik az étkezésre és a személyzetre is. Semmi kedvességet nem tapasztaltam sem a recepción, sem az étteremben. Az ételek sem voltak különlegesek, ahogy azt más 4csillagos szállodákban már megszoktam. A Dunára néző apartman nagyon kényelmes és tágas.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015. júliusában egy hetet töltöttünk itt. Már a bejáraton való belépéskor látszott,hogy itt aztán szuperül fogjuk érezni magunkat. Ez így is lett. Egy nagyon csendes szobát kaptunk a 3. emeleten. Imádtuk. Kényelmes,tiszta helyiségek,finom ételek. Az alkalmazottak minden téren a vendégekért voltak.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A szálloda gyönyörű helyen van, már ha GPS nélkül megtaláljuk. Már elhagytam Visegrádot, mikor megláttuk a hotel tábláját, de annál nagyobb volt az öröm. A szoba kellemes , kényelmes volt, a személyzet készségesen hozta a pótágyat ( amit elfelejtettek ). Sajnos a fogyókúrámnak nem tett jót a finom vacsora, ahol még laktózérzékeny lányomra is gondoltak.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Gyönyörű hely - ez volt az első gondolatom, miután kiszálltunk az autóból. Aztán a recepcióra érve a recepciósok kissé mogorva tekintete láttán egy hangyányit csökkent a lelkesedés, ezért gyorsan le is adtuk a regisztrációs kártyát, és már foglaltuk is el a szobát. A szoba nagyon rendben volt, a kilátás kifogástalan.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Nem először vagyunk a szálloda wellness részlegének vendégei. Már első alkalommal megfogott a medence fölötti csempében intarziaszerűen kirakott latin nyelvű jelmondat(magyarul idézem):"Magyarországon kívül nincs élet, ha van is, az nem ilyen. "
Ezen a nagyszerű helyen tényleg ezt érzi az ember.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
Siófokról, Esztergom felől érkeztünk a szállodába. Egyetlen tábla nem jelzi előre, hogy ezt a hotelt itt lehet találni. Egyszerűen elmentünk mellette. A Salamon toronytól küldtek vissza bennünket részletes elmagyarázás után, így rátaláltunk. A szálloda kiváló, megfelelő parkolónk volt az udvarban, részletes tájékoztató táblák vannak az egész épületben, a szobában pedig több nyelvű vendégkönyv amely részletesen eligazított bennünket.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 21.
Két éjszakát töltöttünk a feleségemmel, és röviden összefoglalva, kiválóan éreztük magunkat. A szoba tiszta, szép, szobánkból a kilátás annak ellenére, hogy nem a Duna kanyarra nézett, gyönyörű. Személyzet udvarias, mosolygós. A wellness részleg nagyszerű, minden igényt kielégítő és, hogy ne csak szépet, jót mondjak, a helybeni fogyasztás nem az átlag keresetekhez van mérve, bár ez valamennyi szállodára értendő.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 21.
A szállodai tartózkodásom alatt kifogástalan szolgáltatásokat, tisztaságot és remek étkezést biztositottak részemre. A jövőben is szivesen pihenek az Önök szállodájában.
Köszönettel: Juhász Gabriella

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolóval, internet eléréssel
2015.09.01. - 2017.06.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Bükkös Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2016.09.01. - 2017.12.20.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 26.300,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet eléréssel
2016.08.28. - 2017.06.30.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)

VisegrádX