Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2016. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Hibátlan volt minden! Kettő pici gyermekkel voltunk és az ő számukra is ideális a Hotel! Sok helyen jártunk már, de eddig a Thermal Hotelben eltöltött idő volt a legkellemesebb! Köszönjük!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb wellness hotel, ahol eddig jártunk. A wellness részleg nagyon szép, jól felszerelt, a pihenő része mesébe illő. Többször jártunk már a szállodában, és télen-nyáron kellemesen kikapcsolódás volt. Jó elhelyezkedése miatt sétálhatunk a Duna parton, de ha csak a szállodában maradunk pár napot pihenni, akkor sem unalmas.

Értékelt: 2016. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon kényelmes. A wellness részleg szép és kulturált. Az úszómedence kültéri, de nekünk szerencsénk volt az időjárással. A személyzet kedves, de főleg az étteremben túlhajszoltnak tűnik. A szobánk az útra és a személyzeti bejáróra nézett, emiatt kissé zajos volt. A parkoldali szobának nics kilátása, de csendesebb.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kikapcsolódásra vágytunk ami be is teljesült. Jókat ettünk, fürödtünk, szaunáztunk. Kevés a vellneszben levö fekvöhely délután még egy széket sem lelni ahová letegyünk valamit. A felvonó nem kielégitö és lépcsökröl kevés vendégnek van tudomása (nem a csodás étterembe és vellneszbe vezetöre gondolok). Mindemellett nagyon jól éreztük magunkat és nem kizárt hogy ujra oda látogatunk

Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadik alkalommal töltöttünk 3 napot a Visegrádi Thermál Hotelben. Mindennel elégedettek voltunk, különösen a wellness részleg és a sauna park szolgáltatásaival. A vendégek kérésére azonnal emelték az élményfürdő hőmérsékletét. Utólag is köszönet érte

Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése kiváló, tisztaság van, a fürdőben is figyelmes az élmény elemek kezelése.Jót tudtunk kirándulni a környéken. A konyha továbbra is színvonalas, figyelmes az éttermi kiszolgálás.Javasolnánk egy friss turista térképet is kifüggeszteni, a fürdő bájának árait mérsékelni kellene, biztosan több fogyasztás lenne.

Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda minden szempontból megfelelt az elvárásainknak. Udvarias kiszolgálás, talán egyedül az étteremben az italt felszolgáló pincérek voltak kicsit szétszórtak.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Kiválóan éreztük magunkat. A hotel tiszta, kényelmes, a kiszolgálás kitűnő. Az étkezésekkor a választék nagyon bőséges, és információval is tudnak szolgálni róluk. Tervezzük, hogy ide még többször visszatérünk.

Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két dolog nem tetszett a szállodában.
Az egyik hogy nagyon sokat kell fizetni az italokért, én most nem szeszes italokra gondolok konkrétan,és mindenért számolnak fel plusz pénzt.(felszolgálás díja, törölköző plusz használata a wellness részen...)
Esti programok kínálata jobb lehetne.

Értékelt: 2016. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elvesztettem Édesanyàmat és Nagymamámat fél év alatt.A pàrom úgy gondolta hogy jól jönne szàmomra egy kis kikapcsolódàs.Ràm bízta hova menjünk.Én pedig jól vàlasztottam.A wellnes részleg csodàlatos volt ahogy a kiszolgálàs is.Köszömöm Önöknek.
Dobràdi Andrea

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 12.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, hidromasszázs és fényterápia kezeléssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.15.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 21.400,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan juice fogyasztással, üdvözlőitallal, kedvezményes étel- és italfogyasztással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

VisegrádX