Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

11. helyezett Budapest környékén - 259 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2016. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elvesztettem Édesanyàmat és Nagymamámat fél év alatt.A pàrom úgy gondolta hogy jól jönne szàmomra egy kis kikapcsolódàs.Ràm bízta hova menjünk.Én pedig jól vàlasztottam.A wellnes részleg csodàlatos volt ahogy a kiszolgálàs is.Köszömöm Önöknek.
Dobràdi Andrea

Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összességében, különösen ár/érték arányban, kiváló. Visszatérő vendégként (10 éve) sajnálattal kellett megállapítanom, hogy az ételkínálat, mérsékelten ugyan, de gyengült az elmúlt években, valamint a személyzet egyes, szerencsére csak kis arányban előforduló, tagjainak a vendégekhez való hozzáállása is hagyott maga mögött némi kívánnivalót.

Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló személyzet, gasztronómiai élmények ..
Feledhetetlen, egyben csodálatosan mesés pihenési, relaxálási lehetőség az arra vágyóknak.
Szeretettel ajánlom Bárkinek!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szuper volt kivéve ,hogy hagyományos ételek is szerepelhetnének a svéd asztalon pl. sima húsleves , pörkölt,rántott hús , rántott sajt . A gyerekeknek nehéz választani mert annyira különleges ételek vannak .

Értékelt: 2016. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk a Termál Hotelben de nem utoljára.
Itt ünnepeltük meg a " 45-ik " házassági évfordulónkat!!!!!
Szép volt ,jó volt és csodás helyen nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel.
Köszönet !

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Ami nagyon megfogott az a játékos gyerek medence eseten hogy a felnőttek is ugyanugy kipróbálhattak. Erdemes tobb hasonlo lehetőséget is épiteni. szállodában.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat ott létünk ideje alatt.A szobák komfortosak.A személyzet igen segítőkész,udvarias és előzékeny.Az ételek is elég változatosak és finomak voltak.Azt tervezzük,hogy jövőre is szeretnénk visszatérni,hogy még több élménnyel gazdagodjunk!

Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szobák, udvarias személyzet, kitűnő éttermi ellátással , bőséges választék
szakmájukat értő felszolgálókkal. mindenkinek tudom ajánlani ezt a szállodát, ha jól
akarja érezni magát. Üdv:: Telkes Sándor.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi nem iszunk alkoholt,és egyéb üdítő italt sem,ezért jól esett volna,ha kérés nélkül is kaptunk volna a vacsorához egy kancsó vizet,ugyanis mi feleslegesnek tartottuk az ásványvizet is. Ettől eltekintve remekül éreztük magunkat,kiváltképp a férjemnek tetszett,hogy minden nagyon közel volt,pl. :a szobánk a lifthez,és az is tetszett neki,hogy az uszoda részben nem volt csúszós a padozat.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, ez adja az értékét is, csak ettől több csak a többi 4* -os szállodától. Az országban sok 3 és 4 csillagos szállodában jártam már, az étterem vacsora főfogás választéka (ehhez a besoroláshoz) szegényes, amit nem ellensúlyos a séf tálalása sem. A tojásrántotta mind kinézetben, mind ízében pocsék, mindenképpen változtassanak a készítés módjában.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-szeánszokkal, szervezett túrával, éjszakai fürdőzéssel, programokkal, kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.01.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.04.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX