Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos négy napot töltöttünk a Hotelben, amely nagyon szép környezetben helyezkedik el. Három visegrádi szálloda közül választottuk ki, és nem bántuk meg. A wellness része is gyönyörű és tiszta. Egyszer még biztos visszatérünk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Mivel az idő végig pazar volt, a végtelenül kedves személyzet és a csodás, már megszokott helyszín csak hab volt a tortán. (Egyetlen negatív észrevétel: a mindennapi reggeli rántotta beton`keménységét valahogy nem tudtuk értelmezni, a fura színét még kevésbé.) Minden egyéb szuper volt.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló wellness részleg, ezért is választottam ezt a helyet, de sajnos egy goromba pincér a reggelinél lerombolta bennem az idillt. Az ételválaszték bőséges volt, de nem igazán ízletes. A szoba megfelelő, a szálloda elhelyezkedése ideális, de sajnos nem leltünk a közelben túraútvonalra.

2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már itt, mindig kiváló ellátásban volt részünk, mindenkinek csak ajánlani tudom aki csodás környezetben szeretne kikapcsolódni. Nem az olcsó kategóriába tartozik, de megéri az árát. Gyönyörű helyen, kellemes kikapcsolódás,szolgáltatások is nagyon jók.
Kirándulásra, fürdőzésre,túrázásra,sétára, várlátogatásra remek.

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
A hosszú hétvége kiváló és kellemes kikapcsolódással járt. A szálloda Magyarország számomra egyik legszebb környezetében található és a vendégfogadtatás/ellátás is méltó volt ehhez.Köszönet érte ezúton is!

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
4napot töltöttünk barátokkal, a szállodába, csak jót tudok irni, mindennel elégedettek voltunk,kedves személyzet, tisztaság , pazar svéd asztal, feledhetetlen wellnes részleg ,kényelmes ágyak ,mintha itthon aludtunk volna a sajátunkba, meg merem kockáztatni, hogy az ország egyik legjobban felszerelt szállodája.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda rendben van. Az étterem eléggé zsúfolt, hiszen egy teltházas időszakban akár várni is kell asztalra, ezért a felszolgáló személyzet is kevés, így lassú a kiszolgálás. (italok) Az ételek minősége nem egy ilyen kaliberű szállodának felel meg (túlsült, rágós, ízetlen)
Viszont erősen ajánlatos a széf használata és nemcsak az értékek megőrzése miatt.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már két alkalommal - karácsonyi időszakban - jártunk a hotelben. Az általános benyomásunk is kedvező volt. Udvarias személyzet, kellemes elhelyezés, változatos, ízletes étrend. Külön kiemelném a wellness szolgáltatásokat, ez tette igazán teljessé a kikapcsolódást. Karácsony estén is az alkalomhoz illő bensőséges hangulatot tudtak varázsolni, köszönet érte.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
A wellness és szauna részleg kiváló,változatos,többféle medence,vízi elemekkel,különböző hőfokokkal. Az ételek finomak és bő a válaszék akár reggeli akár vacsorai étkezésnél. Szoba, fürdőszoba tiszta,a fürdőköppeny ill. törölköző bekészítés szintén. Az ágyak kényelmesek. Személyzete segítőkészek és kedvesek nagyon.

Kyra TOP szállásértékelő
2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Május elején jártunk itt, nem először. Mind a szobák ,(a nem Dunára néző szerintem csendesebb), mind a tökéletes wellnessrészleg , mind az étkezés terén elsőrangú. A wellness egy önálló fürdőnek megfelel, télen is üzemelő úszómedencével,külső-belső élménymedencével. A fürdőköpeny szerencsére nem túl sovány alakra méretezett, a magyar átlagnak megfelelően.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
Akár 1 éjszaka 13.950,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkakóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, húsvéti programokkal, íjászattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 12.375,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, süteménybüfével, borkóstolóval, éjszakai fáklyás túra, játszószoba, parkolással, internethasználat
2017.04.14. - 2017.04.17.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.06. - 2017.03.09.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tóparti húsvét (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)

VisegrádX