Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

10. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ambivalens érzésekkel indultunk el Szegedről a Thermal Hotel Visegrádba, mert egészen elképesztő kommenteket olvastunk a szálloda korábbi vendégeinek / ? . . . / vitriolba mártott tollából. . . Hála Istennek ott tartózkodásunk során még nyomát sem tapasztaltuk az olvasott hiányosságoknak !

Értékelt: 2016. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kilátás, a szobák felszereltsége, a tisztaság, és a wellness részleg minden igényt kielégít ezen az árszínvonalon. Aki rövidebb, hosszabb időre ilyen szolgáltatásokat akar élvezni, annak a Thermal Hotel Visegrád tökéletes! A személyzet mindig udvarias volt, a szóbeli becsekkolás azonban kissé kellemetlen, mivel szóban kell bediktálnunk az adatainkat.

Értékelt: 2016. július 18.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, minden wellness és fittness szolgáltatást ki tudtunk használni, a személyzet rendkívül udvarias, készséges volt. remélem máskor is eljutunk ide !

Értékelt: 2016. július 18.
Foglaláskor egymás melletti szobát kértünk velünk együtt utazó családdal, visszaigazoláskor jelezték, hogy ez megoldható. Szállodába érkezéskor szembesültünk azzal, hogy ez mégse így van. A harmadik emeletre kaptunk szobát, egész hétvégén szakadó eső volt, a teraszra nem lehetett kimenni, mivel nem volt tető. . . . . Ez egy ! csillaghos szállodánál elég visszataszító.

Értékelt: 2016. július 18.
Bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk,két csodálatos napot töltöttünk a szállodában.
Gyönyörű környezet,udvarias,segítőkész személyzet.
Finom,változatos ételek.
Bőséges szolgáltatás kínálat.
Köszönjük a vendéglátást!
Még visszatérünk!

Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt szálloda vezetősége, a Thermal hotel vendégei voltunk ez év július 13. -tól július 15. -ig. Velünk voltak az unokáink. Dávid 14 éves és Rebeka 8 éves. Nekik akartunk egy pár feledhetetlen pillanatot szerezni, mert jó bizonyítványuk volt. Ez sikerült, mert az önök szállodájukat választottuk.

Értékelt: 2016. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon szép a szálloda. A wellness részleg is remek volt. Viszont az étteremben voltak negatívumok. Az egyik észrevételünk az, hogy azért mert miniatűr tányérokat és poharakat tesznek ki, attól még az ember nem eszik kevesebbet, csak a mosogatnivaló lesz több. A másik dolog pedig az, hogy az italok nagyon drágák. És itt az üdítőre, vízre gondolok.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Ami pozitívum, hogy jó volt a szálloda elhelyezkedése, a wellness részleg kiváló, segítőkész volt a személyzet összes tagja. A szobában található párnák személy szerint kicsit kényelmetlenek voltak, egyébként minden jó volt. Köszönöm szépen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Mind az elhelyezéssel, az ellátással, a nyújtott szolgáltatásokkal maximálisan elégedettek voltunk. A környezet, a thermál "simogató" vize igazi élmény volt számunkra.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A szalloda es a kornyezet gyonyoru! Kivalo pihenesre, aktiv kikapcsolodasra. Kisgyerekes csaladoknak is ajanlom. Minden korosztaly szamara megfelelo szolgaltatast nyujto szalloda. A kilatas, a csend egyszeruen megfizethetetlen.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.02.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
Akár 1 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness terasz és fitness liget használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, Termál -és Élményfürdő használattal, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, parkolással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Jagelló Business Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi fürdőzés (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX