Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kyra TOP szállásértékelő
2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Május elején jártunk itt, nem először. Mind a szobák ,(a nem Dunára néző szerintem csendesebb), mind a tökéletes wellnessrészleg , mind az étkezés terén elsőrangú. A wellness egy önálló fürdőnek megfelel, télen is üzemelő úszómedencével,külső-belső élménymedencével. A fürdőköpeny szerencsére nem túl sovány alakra méretezett, a magyar átlagnak megfelelően.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással készültünk visszatérni Visegrádra, a Lepence - völgybe. Még a múlt században voltunk ezen a területen, jobban mondva az elődjén, a lepencei termál strandon. Jó volt a csillagok állása, minden összejött: kedvező ajánlat a Thermal Hotel Visegrád - tól, a márciusi nyár, szabadság. Vasárnap, hétfő, kedd, 3 éj.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes szálló, minden korosztálynak megfelel, jó időben kirándulni is lehet a közeli Pilisben, még a Dobogókő is közelben van. Visegrád mint város is sok lehetőséget kinál, mint a fellegvár mint a királyi palota látogatását ajánlom. A szállodában nagyon tetszett a medencék száma, föleg a "kiúszó" medence. Ide érdemes többszor is eljönni.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Több alkalommal jártam már a Hotelben. Mindig kedvesen fogadtak, a színvonal szuper. Egyszerűen imádom. A személyzet kedves, az ételek finomak, a wellnes részleg valóban asz igazi "wellnes", nem pedig egy négy személyes jakuzzi, ami óránként megy 5 percet. Az sem jelentett problémát ha a szobánk nem minden alkalommal nézett a Dunára, hiszen ki az, aki a szobában tartózkodik egész nap.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyon kellemes, nyugodt hely, a wellness részleg is és az étterem is minden igényunket kielégitett, a személyzet kedves, udvarias, tényleg nem tudok negatív tapasztalatot tolmácsolni. Úgy ahogy van szerintem megfelel az igényeknek. Sajnos a kilátás nem a Dunakanyarra nyílt a szobánkból, ám a fenti emeleti kilátóteraszokról nagyon szép kilátást nyílt a Dunakanyarra.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utolsó pillanatban kaptunk észbe, hogy "ajjaj, jön a Pünkösd! ". Ezért jött kapóra a Szállásvadász ajánlata, amelyben igen kedvező áron ajánlotta a szállodát. A helyszínen aztán lehetőségünk volt a sima szobát - felár megfizetése ellenében - egy lakosztályra cserélni. Az érkülönbözet abszolút megérte. A szoba nagyon tágas, és kényelmes volt.

Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes légkörű szálloda. Bevallom az épület térszervezése (értsd mit-hol találsz) kicsit kusza, de a liftet nyugodtan használd támpontnak, ott minden ki van írva. A dunai panoráma sajnos nem mindenkinek jut osztályrészről. Így ha a Duna látványa csábít e helyre, akkor jó előre le kell foglalni a szállást (a panorámás szobák hamar elfogynak és persze felárasok).

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Május 8-10 között volt szerencsénk vendégeskednifelpanzioval a hotelben. Csak a legjobbakat irhatom, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Mi dunai, Fellegvári kilátásu szobát rendeltünk, ugyan felárral, de a csodálatos látvány megérte az extra+. A szobák, medencék, környezet minden gyönyörü tiszta, a személyzet mosolygós, szolgálatkész.

Értékelt: 2016. május 9.
A hotel elhelyezkedese nem tul frekventalt, de konnyen megtalalhato. A hotel gyonyoru, a felszolgalas kifogastalan. Kisgyermekes csaladoknak is remek kikapcsolodast biztosit.

Értékelt: 2016. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk, barátainkkal a Thermál hotelban Visegrádon. Már az első este megfogadtam, hogy csak jót fogok irni, mert annyira jók voltak az első benyomásaim. 6-an voltunk 60 felettiek, de mindannyian ezt tudjuk tolmácsolni, hogy a tisztaság, az étterem, a vacsora, a reggeli, a wellnes , az udvariasság, felsőfokú volt.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolóval, internet eléréssel
2015.09.01. - 2017.06.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 12.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, kedvezmény kuponnal, szombatonként gyertyafényes esti fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.03.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet eléréssel

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)

VisegrádX