Csülök & Csülök Monor
2200 Monor, Ceglédi u. 66.

Csülök & Csülök Monor a térképen

Wellness csomagok Monor városában

Csülök & Csülök Monor vélemények

Yossarian TOP étteremértékelő
2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Önkiszolgáló étterem a főút mellett korlátlan fogyasztással. Az italok külön fizetendők. A hely jellegénél fogva nagy hangulat nincs, de a tisztaság megfelelő. Az ételek laktatóak, menzás ízűek. Gyors, hatékony, kiváló ár-érték arány. Nyilván nem randevúra vagy üzleti megbeszélésre ajánlott hely, de megfontolandó opció, ha valaki úton van és jól akar lakni.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 4.
Barátnőm javaslatára kerestük fel a helyet családommal. Könnyen megközelíthető helyen, parkolási lehetőséggel ellátott. Az ételek finomak, a személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Bár páromnak a mákosguba nem igazán nyerte el a tetszését, a húsételek, köretek ízletesek voltak. Ha nem lesz energiám főzni, egészen biztos ide jövök.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már az étteremben, Párommal, családdal, barátokkal. Az ételek finomak viszont fantáziátlanok. Az viszont pozitívum, hogy vannak előre pácolt nyers húsok is kirakva, amelyből ha szedünk tányérra, akkor pár percen belül megsütik nekünk. A desszertek nem igazán ízlettek sosem, azokon még bőven lenne mit turbózni, mert a tejbegríz például kicsit gyenge.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 27.
Némi várakozás után jutottunk be az "all you can eat" étterembe. Ez egy igazi útszéli "kamionos vendéglő". A nagy melegben a terasz részen sikerült helyet foglalnunk. Kevés pénzért óriási ételválasztékot nyújtanak. Az ételek frissek, melegek és nagyon ízletesek. Édességekből lehetne több is. A mellékhelyiségek tiszták. Bátran ajánlom az olvasóknak, ha éppen a 4-es úton halad.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 28.
Az ételek választéka és minősége jó volt, a tisztasággal sem volt gondom, csak a helyben sütött húsok miatt az ételszag nagyon beivódik a ruhánkba. Jó lenne, ha jól működő páraelszívókat működtetnének ennek érdekében. A tésztafélék és desszertek választékát kicsit bővíthetnék, az elég szegényes.
Az italok aránytalanul drágák az ételhez képest.

Gyula bácsi TOP szállásértékelő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4-es főút Monori részén található a vendéglő az út mellett közvetlenül. Egy egyszerű mégis ötletesen elrendezett pulton lehet válogatni a 6 féle frissen a szemünk előtt elkészült húsok, a 2 féle leves és a sokféle kész étel közöt. Valamint desszert is van még. 990 forintért annyit ehet az ember amennyit akar, széles a kínálat akár vega ételből is.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4-es főút mellett találtuk meg a helyet, ahol a reklámtábla már messziről hirdeti, hogy korlátlan ételfogyasztás 990. - Ft-ért. A hely nagyon egyszerű, leginkább egy útszéli meleg ételes büfére emlékeztet. Az étel választék viszont az árhoz képest különösen bőséges. Kétféle leves, kétféle desszert, de a főfogásokból bőven válogathatnak a különböző ízlésű vendégek.

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.990,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2020.03.13. - 2020.10.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 18.358,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.11. - 2020.12.31.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.764 - 15.978,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.108 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
2 nap/1 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2020.08.28.

Szállodák Monor környékén
Hotel Aquarell Monor
City Hotel Unió  Monor
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Államalapítás ünnepe (min. 2 éj)

Csülök & Csülök MonorX