Csülök & Csülök Monor
2200 Monor, Ceglédi u. 66.

Csülök & Csülök Monor a térképen

Wellness csomagok Monor városában

Csülök & Csülök Monor vélemények

Yossarian TOP étteremértékelő
2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Önkiszolgáló étterem a főút mellett korlátlan fogyasztással. Az italok külön fizetendők. A hely jellegénél fogva nagy hangulat nincs, de a tisztaság megfelelő. Az ételek laktatóak, menzás ízűek. Gyors, hatékony, kiváló ár-érték arány. Nyilván nem randevúra vagy üzleti megbeszélésre ajánlott hely, de megfontolandó opció, ha valaki úton van és jól akar lakni.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 4.
Barátnőm javaslatára kerestük fel a helyet családommal. Könnyen megközelíthető helyen, parkolási lehetőséggel ellátott. Az ételek finomak, a személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Bár páromnak a mákosguba nem igazán nyerte el a tetszését, a húsételek, köretek ízletesek voltak. Ha nem lesz energiám főzni, egészen biztos ide jövök.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már az étteremben, Párommal, családdal, barátokkal. Az ételek finomak viszont fantáziátlanok. Az viszont pozitívum, hogy vannak előre pácolt nyers húsok is kirakva, amelyből ha szedünk tányérra, akkor pár percen belül megsütik nekünk. A desszertek nem igazán ízlettek sosem, azokon még bőven lenne mit turbózni, mert a tejbegríz például kicsit gyenge.
Veszprém
Zirc

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 27.
Némi várakozás után jutottunk be az "all you can eat" étterembe. Ez egy igazi útszéli "kamionos vendéglő". A nagy melegben a terasz részen sikerült helyet foglalnunk. Kevés pénzért óriási ételválasztékot nyújtanak. Az ételek frissek, melegek és nagyon ízletesek. Édességekből lehetne több is. A mellékhelyiségek tiszták. Bátran ajánlom az olvasóknak, ha éppen a 4-es úton halad.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 28.
Az ételek választéka és minősége jó volt, a tisztasággal sem volt gondom, csak a helyben sütött húsok miatt az ételszag nagyon beivódik a ruhánkba. Jó lenne, ha jól működő páraelszívókat működtetnének ennek érdekében. A tésztafélék és desszertek választékát kicsit bővíthetnék, az elég szegényes.
Az italok aránytalanul drágák az ételhez képest.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4-es főút Monori részén található a vendéglő az út mellett közvetlenül. Egy egyszerű mégis ötletesen elrendezett pulton lehet válogatni a 6 féle frissen a szemünk előtt elkészült húsok, a 2 féle leves és a sokféle kész étel közöt. Valamint desszert is van még. 990 forintért annyit ehet az ember amennyit akar, széles a kínálat akár vega ételből is.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4-es főút mellett találtuk meg a helyet, ahol a reklámtábla már messziről hirdeti, hogy korlátlan ételfogyasztás 990. - Ft-ért. A hely nagyon egyszerű, leginkább egy útszéli meleg ételes büfére emlékeztet. Az étel választék viszont az árhoz képest különösen bőséges. Kétféle leves, kétféle desszert, de a főfogásokból bőven válogathatnak a különböző ízlésű vendégek.

Legnépszerűbb csomagok Monoron és környékén
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.23. - 2020.09.23.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, Medve Otthon belépővel, ajándék mézzel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.20.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkoló használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.794,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.29. - 2019.12.29.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.

Szállodák Monor környékén
Libra Hotel Monor
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Monor
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Hotel Aquarell Monor
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60. életévüket betöltött vendégek részére (min. 2 éj)
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)

Csülök & Csülök MonorX