Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz

8087 Alcsútdoboz, Kastélykert u. 6.

Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz a térképen

Wellness csomagok Alcsútdoboz városában

Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. március 8-án Budapestről busszal utaztunk Alcsútdobozra az arborétumba. Kirándulásunk célja természetesen a hóvirágmező megtekintése és egy tavaszi, nagy séta volt. Ilyenkor, pár óra gyaloglás után az ember megéhezik, így barátaink ajánlására betértünk a Sport Hotel éttermébe elkölteni egy ebédet. Fiatal, nagyon udvarias pincérek szinte azonnal felvették a rendelést.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Legalább 5 éve visszatérő vendégek vagyunk, így azóta látjuk, hogyan múlt el a korábban kedvesen esetlen kis fogadó bája. Amikor 450 Ft volt a csésze húsleves és 1400 Ft a vértesi pecsenye, akkor mindenki a helyén tudta kezelni a helyet, ők is minket (arborétum látogatókat), mi is őket (hát ők mondjuk majdnem Ők).

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az arbarétum felkeresése után megéhezve tértünk be ebbe az étterembe. Az étlap szűkössége egy kicsit elrettentett, de mindketten tudtunk róla rendelni számunkra megfelelő ételt, amelyeket ha nem is túl gyorsan de időben megkaptunk, és izletes is volt. A pincérek összeségében udvariasak, kevesek, és gyorsak voltak.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajár(t)unk ide, mert finom volt minden étel és nem volt drága. Jól összeköthető program volt egy Arborétum-sétával. Sajnos már nem a régi, ami az árakat és a kiszolgálás szinvonalát illeti. Megdrágult 1,5-2-szeresen(! ), az ételekre 90 percet kellett várni és nem is voltak olyan finomak. A jelenlegi tulajjal erősen NEM ajnálott a hely!

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hotel gyönyörű környezetben van, de a személyzet és a menedzsment hozzáállása a vendégekhez messze-messze az ilyen kedves helytől elvárható szint alatt van.

Órákat kell várni a kiszolgálásra, úgy kezelik a vendéget, mintha nem is léteznének. Korábban is ez volt jellemző a hotelre, de máig nem változott semmit.
Tatabánya

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20. - 8 látogató hasznosnak vélte
Megnéztük a hóvirágokat az arborétumban és úgy gondoltuk eszünk egyet a közeli étteremben. Az autóba sem kellett beülni, mert közel volt a hotel éttereme. Meleg volt és többen élvezték a korai napsütést, sokan ültek az étterem kertjében, bár többen szerettek volna, csak nem volt hely. 4-5 pincér tüsténkedett, elsőre mi sem találtunk helyet.

Legnépszerűbb csomagok Alcsútdobozon és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.31. - 2020.01.01.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 40.209,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.08.29.

Szállodák Alcsútdoboz környékén
Royal Club Hotel Alcsútdoboz
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Alcsútdoboz
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (min. 2 éj)
Szerelmi hétvége (min. 2 éj)

Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme AlcsútdobozX