Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz
8087 Alcsútdoboz, Kastélykert u. 6.

Puskás Akadémia Sport és Wellness Hotel étterme Alcsútdoboz a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
Puskás hotel
A Puskás hotel étterme varázslatos környezetben működik, ezidőtájt csak a külső vendégekre alapozva. A beltér is a boldog békeidőket idézi, kifejezetten hangulatos minden elemében.
Budaörs
Ábrahámhegy

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem, most itt megtöröm a trendet, mert nekünk tetszett. Voltam már itt, de ilyen vagy olyan okból nem sikerült kiélveznem a hely kínálta örömöket. Általában sokan voltak. Most sem voltak kevesen, sőt, zártkörű rendezvény is volt a vízen, a faszigeten, tele volt az összes parkoló, de most három ember is elénk rohant, hogy mivel szolgálhat, az egyik még azt is feltételezte, hogy csak WC-re jövünk be, de nem baj, szívesen látnak így is.
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. március 8-án Budapestről busszal utaztunk Alcsútdobozra az arborétumba. Kirándulásunk célja természetesen a hóvirágmező megtekintése és egy tavaszi, nagy séta volt. Ilyenkor, pár óra gyaloglás után az ember megéhezik, így barátaink ajánlására betértünk a Sport Hotel éttermébe elkölteni egy ebédet. Fiatal, nagyon udvarias pincérek szinte azonnal felvették a rendelést.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 3. - 5 látogató hasznosnak vélte
Legalább 5 éve visszatérő vendégek vagyunk, így azóta látjuk, hogyan múlt el a korábban kedvesen esetlen kis fogadó bája. Amikor 450 Ft volt a csésze húsleves és 1400 Ft a vértesi pecsenye, akkor mindenki a helyén tudta kezelni a helyet, ők is minket (arborétum látogatókat), mi is őket (hát ők mondjuk majdnem Ők).

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az arbarétum felkeresése után megéhezve tértünk be ebbe az étterembe. Az étlap szűkössége egy kicsit elrettentett, de mindketten tudtunk róla rendelni számunkra megfelelő ételt, amelyeket ha nem is túl gyorsan de időben megkaptunk, és izletes is volt. A pincérek összeségében udvariasak, kevesek, és gyorsak voltak.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajár(t)unk ide, mert finom volt minden étel és nem volt drága. Jól összeköthető program volt egy Arborétum-sétával. Sajnos már nem a régi, ami az árakat és a kiszolgálás szinvonalát illeti. Megdrágult 1,5-2-szeresen(! ), az ételekre 90 percet kellett várni és nem is voltak olyan finomak. A jelenlegi tulajjal erősen NEM ajnálott a hely!

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hotel gyönyörű környezetben van, de a személyzet és a menedzsment hozzáállása a vendégekhez messze-messze az ilyen kedves helytől elvárható szint alatt van.

Órákat kell várni a kiszolgálásra, úgy kezelik a vendéget, mintha nem is léteznének. Korábban is ez volt jellemző a hotelre, de máig nem változott semmit.
Tatabánya

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20. - 8 látogató hasznosnak vélte
Megnéztük a hóvirágokat az arborétumban és úgy gondoltuk eszünk egyet a közeli étteremben. Az autóba sem kellett beülni, mert közel volt a hotel éttereme. Meleg volt és többen élvezték a korai napsütést, sokan ültek az étterem kertjében, bár többen szerettek volna, csak nem volt hely. 4-5 pincér tüsténkedett, elsőre mi sem találtunk helyet.

Legnépszerűbb csomagok Alcsútdobozon és környékén
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
2020.09.24. - 2021.03.15.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.22.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.613,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 8.764 - 24.189,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Szárcsa Hotel
3-5 éjszaka 15.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri alkalommal habos kakaóval vagy kávéval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.21. - 2020.12.27.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.531 - 23.472,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.03.31.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.02.28.

Szállodák Alcsútdoboz környékén