Alcsútdoboz

Alcsútdoboz
Alcsútdoboz - Alcsúti ArborétumAlcsútdoboz
AlcsútdobozAlcsútdoboz

Alcsútdoboz bemutatása

Alcsútdoboz község Fejér megyében, Székesfehérvártól 35 kilométerre található. A település 1950-ben jött létre Alcsút és Vértesdoboz községek összevonásával.
Az Alcsút mellett található Pogányvár egy 290 méter átmérőjű bronzkori földvár, amelyet a Váli-völgyben folydogáló Szent László-patak kanyarulata ölel körül.

Evés, ivás Alcsútdobozon (4)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Alcsútdoboz és környéke legfrissebb értékelései

2024.03.28gyerekekkel
Teljesen felülmúlt mindent.Finom kaja.fiatalos hangulat.Kedves személyzet és jó fej a porta..Hmm értékes a mai világban..
2024.03.27egyedül
Ma ismét betértem a Piaci borozóba. Már rég elfeledtem a 8 évvel ezelőtti élményt, ismét megkérdeztem, hogy ki a kínált borok termelője. Ezúttal a változatosság kedvéért előbb egy gyanakvó kérdést kaptam, hogy mi a probléma ezzel?, majd miután jeleztem, hogy szeretem tudni, hogy kinek a borát...
2024.03.27egyedül
Nagyon kedves volt a magas pultos lány finom ételek ár értek arányban jó. Tetszik a menü kínálat és hogy sok opció közül választhatok

Alcsútdobozi szállások (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Alcsútdoboz és környéke kedvelt szállásai

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
03.01-06.16.

Alcsútdobozi látnivalók (3)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Alcsútdoboz és környékén

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
187 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.840 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés