Algyői Halászcsárda Algyő

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Algyői Halászcsárda Algyő vélemények

Kiváló 2013. október 15. járt itt
Ha Szegeden, vagy környékén járunk, természetesen Algyőn étkezünk. A halászlé,a korhelyhalászlé, és a tepertő/amit itt ettem először, és csak itt tudják az én szám íze szerint jól készíteni! ! ! ! / fantasztikus. Igazi csárda hangulat uralkodik, a személyzet közvetlen, a tulajdonos EMBER. Ajánlom minden halfogyasztó figyelmébe, érdemes Algyőre ellátogatni! ! !
Kiváló 2013. október 13.családjával járt itt
Először is köszönöm az oldalnak az infókat,mert tegnap a családommal lementünk Szegedre,és ez az oldal alapján az Algyői Halászcsárda mellett döntöttünk. Mivel este 7 fele értünk az étterembe,meg is lepett,hogy szinte teltház volt. Igazából nem vagyok oda a korhelyhalászléért,de ilyen finomat,tiszta halászlevet sehol nem ettem.
Átlagos 2013. szeptember 18.barátokkal járt itt
Kiemelkedően jó a halászlé, korrekt a haltepertő. A vegyes haltál volt már gyenge és rendben való egyaránt, ki tudja mitől függ ez, nem a mi hangulatunktól annyi biztos, mert mindkét alkalommal egy kiváló halászlé elfogyasztása utáni reménykedéssel láttunk neki. Ráadásul első alkalommal volt vacak, de adtunk még egy esélyt. Milyen jól tettük! A hely kissé kopottas, de szerethető.
Algyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - EgyébAlgyői Halászcsárda Algyő - Étel/ital
Kiváló 2013. július 5.családjával járt itt
Az ország legjobb halászlevei találhatók a csodás hangulatú igazi csárdában. A legfinomabb (szerintem) a korhely hallé. Mindenkinek kötelező ha Szegeden vagy a közelében jár! ! ! A vendéglátás a pincérek és a szakácsok hozzáértése szaktudása,a csárdagazda Bartha László vendégszeretete már-már lassan világhirű! ! ! Ajánlom sok szeretettel mindenkinek! Jó étvágyat!