Algyői Halászcsárda Algyő

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Algyői Halászcsárda Algyő vélemények

Kiváló 2018. február 18.barátokkal járt itt
Egy kedves barátommal tértünk be ebbe a csárdában, mivel ő azon a vidéken él, én meg balatoni vagyok nagyon dícsérte az ottani halászlét hát kíváncsivá tett! ! Elösször is már az ahogy tálalták egy hal alakú tálban, szuper volt! Az adag úgy szintén! Az íze pedig fantasztikus én ilyen finoman elkészítve még nem ettem! Bátran ajánlom mindenkinek :)
Gyenge 2017. október 22.családjával járt itt
Jó a halászlé, de 2700,- Ft-ért filézetlen halból a vendég elé tenni szemtelen pofátlanság. A haltál átlagos volt, unalmas körettel és egy kicsit túl árazva. A kiszolgálás hibátlan volt és aránylag gyors, sokan voltak az étteremben. A környék elég lepusztult, a gyorsforgalmi út közelsége érezhető. . . . Mi 3xjártunk itt. . . először, utoljára és sohatöbbet.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 16.családjával járt itt
A halászlé nagyon jó, nem sajnálják belőle a halat és a belsőséget sem, a kenyér is finom (pedig én általában nem eszem kenyeret, de itt nem bírom megállni), van kecsege, haltepertő, napi ajánlatban extrák. A halak egyébként nagyon jók, nem "érleltek", tökéletesen vannak irdalva, nem kell a fulladástól félni, látszik, hogy aki csinálja érti is.
Algyői Halászcsárda Algyő - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Céltudatosan keresem a Halászcsárdákat, mivel feleségem imádja a halászlevet. Azt hiszem, hogy megtaláltuk a legjobbat! Az étterem összeszokott csapata gondoskodik a gyors kiszolgálásról, a szakács/szakácsok a kiváló ízekről. Igaz ez a helyi specialitásokra, a halételekre, de a szokványos ételek is nagy adagokban, szépen tálalva és magyaros ízekkel köszöntik a betérőt.
Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Átutazóban jártunk arra. Gondoltuk kipróbáljuk. De ha legközelebb arra járunk céltudatosan bemegyünk az tuti! Barátságos személyzet, óriás adag kaja, jó árak! És a cigány zenekar ami volt aznap este! Imádtam!! Nagyon tetszett! Köszönjük!
Kiváló 2016. június 19. járt itt
Szegedi Klinika után, hazafelé most először betértünk az Algyői Halászcsárdába, amit nem bántunk meg, finom ételek (halászlé- mellé jó erős zöld paprika, haltepertő finom, különleges salátával), gyors, kedves kiszolgálás. A pincérnő kedves, beszédes, segítőkész volt. A mosdó nagyon modern és tiszta volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 7.gyerekekkel járt itt
Évek óta járunk ide, évi egy-két alkalommal, idén februárban voltunk, a szokásos halászlét kértük, amit a kedvenc halas leveses tálban hoztak ki, merítettünk belőle és szomorúan tapasztaltuk, hogy a halászlé, épp hogy meleg. . . A halászlé, frissen forrón az igazi, még nyáron is, nem hogy télen. . .
Gyenge 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
A halászlé igen ízletes volt bár kicsit zsíros. A kétszemélyes tál már nem igazán ,a rántott húsok jók,a halak ízetlenek voltak. A kiszolgálás csapni való volt ,az üres üvegeket nem vitték el a másodikat a felszolgáló figyelmetlensége miatt, a leveses tányér alatt lévő tányérból fogyasztottuk el ,mert már kihűlt volna az étel!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 17.barátokkal járt itt
Testvérem ajánlására kerestük fel a csárdát, amit valószínűleg nem biztos, hogy meglátogattunk volna, ha csak az úton közlekedünk Szeged felé. . . Érkezésünkkor éppen megtelt a terasz, de megfelelő számú felszolgáló dolgozott akik gyorsan kiszolgáltak bennünket!
Kiváló 2014. május 5.a párjával járt itt
Szegedi halászlé nagy kedvelője vagyok, ez a hely tökéletesen visszaadta amit egy halászcsárdának kell. Igazán ízletes és finom ételeket kínáltak fel, a haltepertő, a halászlé és a harcsapaprikás is kiváló volt. Az ebédhez hangulatos élőzene szólt. Kissé sokan voltak, de perceken belül kaptunk asztalt, és a remek kiszolgálás és finom ételek elfogyasztása után ez természetesnek tűnt. Ha legközelebb erre járunk biztosan betérünk.