Levendula Hotel Algyő

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Levendula Hotel Algyő vélemények

Átlagos 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
A hotel elhelyezkedése, szobái felszereltsége, minősége megfelelt a várakozásoknak. A szilveszteri vacsora minősége ellenben nagyon gyenge volt. Este 20:00-ra volt meghírdetve, amiből 20:45 lett. Mivel 5 éves gyermekkel érkeztünk így nagyon rosszul érintett hogy sírva ült az asztalnál, mivel már nagyon éhes volt.
2017. július 11.a párjával járt itt
Remek elhelyezkedés, igényes környezet, amit javítandóként jelezhetek, mindössze az étkezések minősége. A település gondozott, kedves emberek lakják. Külön pozitívum a transzfer szolgáltatás, hisz a vasúton érkezőknek is kellemes szálláshelyhez jutást kínál, emellett a Borbála fürdőbe is készségesen kivitt személyzet.
2016. március 15.gyerekekkel járt itt
A Szeged-Algyői Levendulahotel Algyő szélén, félig lakott, félig lakatlan területen található. Nagyon igényes kialakítású, egyszerű, modern berendezésű szobákkal, kényelmes ágybetétekkel, síktévével és végtelen csenddel, nyugalommal.
2016. január 8.a párjával járt itt
Szilveszterezni voltunk Algyön és a Levendula hotelben szálltunk meg. Szép ,modern szálloda csak kint van a falu szélen, a fürdőtöl elég messze. Jól felszerelt kényelmes hotel letisztult egyszerü szinekkel. A személyzet nagyon kedves és udvarias. Az étteremben jól főznek és a reggeli is bőséges.
Kiváló 2018. március 16.a párjával járt itt
kiváló szervezőkészség, kedves recepció, segítőkész személyzet. ha pihenni megy az ember kell ennél több? :)
az ételek lehetnének kicsit változatosabbak, de nem gasztrotúrán voltunk, így megfelelő. ja, a KV-t istenien készítik! :)
ajánlottak szegeden helyeket, így nagyon szép hosszú hétvégét tölthettünk el a feleségemmel.
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
A hotelban a tisztaság és a kényelem fogott meg a leginkább. A jól felszerelt szobák kiválóan alkalmasak a pihenésre. A szobában nagyon jó illat volt. Mi Szilveszterkor mentünk, és számos programmal vártak minket, jó hangulatban teltek a napjaink. A recepción segítőkészek voltak. Összességében szinte csak pozitívat lehet mondani a hotelről.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
A falu szélén csodálatos szálloda. Az ételek és italok is fantasztikusak. A Tiszapart is kellemes látványt nyújtott. Egyetlen hibája a gyógyfürdő távolsága, mely pont a falu másik végén van.
Időnk volt, ezért mig odasétáltunk a szépen gondozott falun keresztül
a levendulák özönében gyönyörködtünk. Ezt a helyet a csendet, jó levegőt és szépséget kedvelőknek ajánlom.
Levendula Hotel Algyő - SzobákLevendula Hotel Algyő - BelsőLevendula Hotel Algyő - Medence/kert
Kiváló 2016. október 19.a párjával járt itt
Szegedi programunk miatt választottuk a közeli Algyőt, ill. a hotelről látott képek miatt. Igen modern, kellemes, tágas hotel, kevés vendéggel. A csend, nyugalom garantált. Szinte minden szoba erkélyes. Az udvar felé néző is messze van a parkolótól,nagy zöldfelület választja el, levendulasorral szegélyezve.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes,csendes hely,modern,tágas,tiszta szoba.
A csomagunkban volt a Borbála fürdőbe belépő,de az pont zárva volt karbantartás miatt,így a szegedi Anna-fürdőbe kaptunk belépőt. Az ételek finomak voltak és a levendulás limonádé valami fantasztikus. :) Jó lenne,ha lenne a hotelnek egy wellness részlege,de összességében nagyon jó hely.
Kiváló 2016. május 18.barátokkal járt itt
Kedves, barátságos igényesen kialakított és berendezett szálloda fogadott minket az esős pünkösdi hét végén. Az étteremben rendezett esküvő sem jelentett problémát, a segítőkész személyzet a kért frissítőket és kávét kérésünkre biztosította. Az esős időjárás miatt kitűnő kikapcsolódást jelentett a Borbála Gyógyfürdő.